Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Atlasz massszázs fórum

Atlasz massszázs (beszélgetős fórum)


1 2
24. brigitibi (válaszként erre: 22. - Szamy36)
2012. jan. 6. 12:39

Szia, nagyon sajnálom, hogy nem lettél jobban, ma én is egész nap ezzel foglalkozom. Próbálom kideríteni, hogy tényleg segít-e valamit ez a masszázs, mert én is komolyan gondolkodtam, hogy kipróbálom. Ugyanis ma láttam egy riportot erről az RTL-en, és annyira megörültem, hogy talán vége lesz az állandó fejfájásomnak.

Örülök, hogy megírtad a tapasztalatodat, feleslegesen én sem akarok kidobni ennyi pénzt, annak ellenére, hogy már bármit megtennék, hogy megszabaduljak a migréntől

23. Beus31
2012. jan. 2. 12:06
Kösz a tanácsot. Csavarokat akarnak beültetni mindkét bokájába, azzal emelnék meg a boltozatot, mert elég durva neki és nehezen bírja a terhelést.Márciusba műtenék, az Atlasz kilőve, a műtéttől meg félünk.Elhiszem, hogy kamu, de nagyon durva, hogy itt nem fillérekkel b... át az embert.Nagyon Boldog Új Évet neked, és kívánom, hogy legalább a pénzedet visszaadják.
22. Szamy36 (válaszként erre: 21. - Beus31)
2011. dec. 28. 22:40

Nagyon ravasz az egész! Az elején aláírattak egy papírt, hogy semmi garancia nincs. Pénz vissza fizetés szerintem felejtős! Január 28.-án megyek kontrollra. Igaz Hévízre(ott is rendelnek, és hozzám közelebb van). Megteszek mindent, hogy a pénzem visszakapjam. Az idő ahogy telik, a fejfájás nem, hogy jobb, rosszabb! Olyan mint volt. Szóval én azt mondom kamu az egész! SAJNOS!

Gyereket semmiképpen nem vinnék. Az én fiam koponya műtött. 3 éves volt és most 17. 4 évig jobb láb és kéz bénulás a műtét miatt. Ludtalp és X láb is volt, van. Akarták műteni, de nem engedtem, mert féltem rosszabb lesz. Teljes értékű életet él. Nagyon jó pasi :D

21. Beus31 (válaszként erre: 20. - Szamy36)
2011. dec. 28. 18:24
Szia! Őszintén sajnálom. Én a kisfiamat szerettem volna vinni, (8 éves és lábműtétre várunk), lúdtalp ás bokasüllyedés miatt. Mikor hívtam T. Zsigát, az asszisztense azt mondta fokozatosan lenne jobb. Nem lehet, hogy nem egyből kell javulnia a fejfájásodnak, hanem mindig egyre jobb lesz? Legalábbis csak remélem, hogy nem húzzák le ilyen sok pénzzel az embert...És a pénzt nem kérted vissza? Vagy nincs garancia?
20. Szamy36 (válaszként erre: 19. - Beus31)
2011. dec. 25. 18:59

Szia! Köszönöm és neked is Békés Karácsonyt!

A nyakam már nem fáj a fejem a régi. Szóval kamu az egész! Ha tehetném visszakérném a pénzem, de legalább ti ne költsetek rá!

19. Beus31
2011. dec. 25. 17:23
Szia! Remélem már nem fáj.Történt vmi változás? Fejfájás? Kellemes Ünnepeket Neked. Üdv: Bea
2011. dec. 19. 07:37

Sziasztok!

Tegnap megvolt. Nekem nagyon fájt és ma is fáj. Nem is mentem dolgozni, pedig az nálam nagyon ritka. Nem tudok semmit mondani. Várom, hogy a fejfájás a múlté legyen.

17. Beus31 (válaszként erre: 16. - Szamy36)
2011. nov. 25. 22:57
Szia! Majd írd le légyszi a tapasztalataidat. Sok sikert. Üdv. Bea
2011. nov. 16. 18:49
Sziasztok! December 18.-án (a szülinapom) vasárnap megyek T. Zsigához. Már nagyon várom.
2011. okt. 26. 23:43
Sziasztok! Ma beszéltem T.Zsigával. Decemberben megyek, csak pontos dátum még nincs, mert még nem tudják melyik szombat lesz náluk a munka nap, mert nem minden szombaton lehet menni. Nagyon nagy reményekkel várom.
14. Beus31
2011. okt. 24. 16:01
Szerintem biztos nem.Azt mondta a hölgy, hogy teljesen veszélytelen az eljárás, mivel egy gép végzi, ami komoly szerkezet.S állítólag a T. Zsiga a saját gyerekét s kezelte vele. Nekem s voltak fenntartásaim, pont az általad említett kérdés miatt.Hiszen én is a 8 éves kisfiamat szeretném kezeltetni, s természetesen az ő biztonsága a legfontosabb.
13. Lili85
2011. okt. 24. 09:58

Próbáltam keresni videót a youtube-on, hogy hogyan zajlik pontosan egy ilyen eljárás, de nem találtam.

Egy kérdésem lenne, hogy esetleg fennáll annak a lehetősége, hogy valaki lebénuljon az eljárástól?

12. Beus31
2011. okt. 23. 10:41
Hát a T. Zsigát kérdeztem, ott 50.000Ft a kezelés, az asszisztensével beszéltem, s abban maradtunk, hogy jelentkezem időpont egyeztetés miatt.De csak úgy próbaképpen rákerestem, s láttam, hogy nem csak T. Zsiga foglalkozik ezzel a masszázzsal, s hogy a többi honlapon 18 éves kor alatt 30.000 Ft a kezelés. Ezért ismét próbáltam elérni T. Zsigát, hogy megérdeklődjem, nála, hogy vannak konkrétan a tarifák, mert 20.000 Ft, az nem kevés pénz, 3 gyerekünk van, s a kicsi 4 évesünknek is elég rossz a bokája, szóval ha 30.000 Ft lenne a kezelés, akkor mind a 2 gyerkőcömet eltudnám vinni, mert az kifizetődőbb, mint ha 1 gyerekre lenne 50.000 Ft.De egyenlőre nem volt elérhető.Holnap ismét érdeklődöm.
11. Szamy36 (válaszként erre: 10. - Beus31)
2011. okt. 23. 09:54
Nem értem, akkor nem a T. Zsigához mentek?
10. Beus31
2011. okt. 22. 16:21
Mi kérünk időpontot.Rákerestem s a Google több szakembert is kidobott ahol Atlasz masszással foglalkoznak. Ott 18 éves kor alatt 30 000Ft a kezelés.Próbáltam elérni a Tóth Zsiga asszisztensét, de nem sikerült.
2011. okt. 21. 09:21
Kérlek, ha kipróbáltátok írjátok meg a tapasztalatokat.Köszönöm!
8. Szamy36 (válaszként erre: 7. - Beus31)
2011. okt. 20. 22:46
Sok a szkeptikus ember. Én is kicsit az vagyok. Azt gondolom, ha van remény a javulásra, érdemes kipróbálni. Egyre biztosabb vagyok abban, hogy én belevágok.
2011. okt. 20. 18:25
Sziasztok! Ma hívtam fel őket, érdeklődni a 8 éves kisfiam miatt.Bokasüllyedése és lúdtalpa de olyan fokú, hogy a téli szünetben műteni akarják mindkét lábát( csavart tennének bele, 2 évig állítanák, hogy helyrejöjjön a lába).Azt mondták, a T. Zsiga kezelte a saját fiát is, és 1x-i alkalom, de pozitívak a visszajelzések, nyilván garantálni nem tudják, hogy elkerülhető a műtét, de látványos hatása lesz, azt mondta a hölgy. Szóval én is tapasztalatokat várok, mert amennyiben elkerülhető lenne a műtét, inkább ezt a módot választanánk. Bár az én férjem elég szkeptikus az ilyen dolgokban.
2011. okt. 20. 18:07
Szia! Én is hallottam róla. T.Zsigmond csinálja. 50000Ft. Én nagyon gondolkodom rajta, hogy ez lesz a karácsonyi ajándékom. Sokat fáj a fejem. Ha valaki volt már, jó lenne tudni a hatását.
2011. okt. 19. 10:06
Olyan emberek válaszait várom, akiknek van tapasztalata. Akik nem próbálták, azoknak szerintem felesleges véleményt nyilvánítaniuk.
4. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Lili85)
2011. okt. 19. 09:59

Ez a szöveg kamu egy az egyben.

Majd ha a 80 éves ráncos néni arca síma lesz a V... ránctalanító krémtől :D

3. Lili85 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2011. okt. 19. 09:59
Igen, rosszul fogalmaztam. Úgy gondoltam, hogy az összes csigolyát helyre teszi, és az ezekből fakadó deformációkat is. Mert a gerinc tehető felelőssé a lábdeformitásokért.
2011. okt. 19. 09:56
Hát, szerintem a csigolya helye nem a lúdtalpnál van.
2011. okt. 19. 09:54

Sziasztok!


Van valakinek tapasztalata a fent említett masszázzsal kapcsolatban.(tényleg elég egy alkalom és teljesen helyre rakja az összes csigolyát egészen a lúdtalpig?)

Kérlek írjatok!


Lili

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook