Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ásó, kapa vagy nagykasza? fórum

Ásó, kapa vagy nagykasza? (beszélgetős fórum)


1 2
48. ina87 (válaszként erre: 1. - Adry66)
2014. febr. 5. 17:38
Ha együtt éltek nyilván gondol házaságra,igen még mostanság is fontos a házaság.sokan úgy tartják h papir nem számit nem az a lényeg.de nem is arrol van szó mert az a papir többet rejt.beszélj a párodal öszintén h te mit szeretnél
47. 3d787b167a (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2013. dec. 26. 03:54
Ott a pont.
46. 342402de6d (válaszként erre: 6. - Dánielné)
2013. aug. 20. 11:53
Nagyon jól tudom mi a boldogság,nem keresem,nem vágyom rá,még is megkapom....
45. gribedli*** (válaszként erre: 44. - Bd55e3f068)
2013. aug. 16. 12:08

Az a szomorú, hogy van, aki még mindig be is dől az ilyen befolyásoló dumáknak. Miért kell azt csinálni, amiről mások gondolják, hogy nekünk az jobb lenne?


Nálunk meg 6 év telt el eljegyzési gyűrű és esküvő között, nem igazán sürgettük. Viszont egységes döntés volt amikor megtettük, nem bántam meg, de én is látok körülöttünk olyanokat, akiknek akár házasság, akár nem, tiszavirág életű a kapcsolat, van, aki meg nagyon sokáig bírja papír nélkül is. Ez mindig a benne élők döntése.


Egyébként röhejesek azok a weddinges műsorok annyira gáz... Jó némelyik ötlet, ami a külsőségeket illeti, de az ilyen toporzékoló arák, hogy "tollas boát akarok, csillámpónin bevonulást a tempomba" én annyira nem értem, mi ez a felhajtás?:DDD De ha ő ezzel boldog, ám legyen!


Nekem is volt szép ruci, én meg is vettem, nem kölcsönző, de mondjuk fele ennyi hiszti nem volt vele. 4x próbáltam és csak 2 barátnőm látta, akik a tanúim voltak, senki más, de ők sem szóltak bele, mert ismernek, nekem ne szóljon bele senki, sőt, ne pityeregjen senki egy ruhapróbán, ami csak egy próba! Pityeregjenek a templomban, ott szabad:DDD

44. bd55e3f068 (válaszként erre: 43. - Gribedli***)
2013. aug. 16. 10:08
Egy-ket regi baratnomon kivul engem is lehulyeztek sokan, hogy amugy is hulyeseh hazasodni, meg tul fiatalok is vagyunk es elkapkodunk mindent. Most meg mar sokaknak azert vagyunk furak mert korosztalyban a 0-1-2 evhez kepest "regota" hazasok vagyunk, es gyerek meg messzebbi terv, mint naluk.
43. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Bd55e3f068)
2013. aug. 16. 09:30

Ez tenyleg igaz, ahogy osszehazasodsz, varjak a valast!:)))


Meg ugye, ha koran vallalsz babat, akkor biztos "becsuszott", ha meg keson, akkor biztos "nem tudtal teherbeesni", ha nem vallalsz, akkor hulye vagy es punktum, es meg sorolhatnank tovabb...


De komolyan, a mi eletunk vagy az ovek?:DDD

42. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Adry66)
2013. aug. 16. 09:26

Te magad is mondtad, hogy a musor befolyasa ala kerultel:)))


Viszont volt benned mar gyerekkorod ota egy ilyen szep kis elkepzeles, sztem nincsenek szabalyok, hogy hany evig eljetek egyutt, mielott osszehazasodtok, vagy mielott eljegyez. Masreszt te s megemlitheted neki a dolgot, hogy ez neked fontos. Lehet, hogy neki is az, csak o meg pont rad var, nem?:)


Nem vagyok annak a hive, hogy csak varj es varj es bizd ra a dontest mert ketten kelletek, viszont azt se tedd, hogy elfojtod magadban, ha neked kell a feher fatyol es a felhajtas, miert ne mondhatnad el neki? Inkabb csomot kotsz a nyelvedre es mergesen, megbantottan kussolsz, mig neki fogalma sincs errol az egeszrol, hogy neked ennyire szamit?


Nem eri meg, inkabb mondd el neki, es magasan tojnek a helyedben arra, hogy mi illik, meg hogy neki kellene megemlitenie, meg ha x evig nem kerdezi akkor nem szeret...

41. gribedli*** (válaszként erre: 27. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 16. 09:18

Ez annyira ize, nem is tudom....mikor azt mondjak, egy not meg is kell tartani, hm.


A ferfit is meg kell tartani, sot, ugyis fogalmaznek, hogy nekik is szukseguk van lelekre es szexre meg minden tovabbira, amit itt leirtal. Minden ferfinak van egy noiesebb oldala es minden nonek egy ferfiasabb, szoval ez a ferfi=penzkereso, es agyatlan no=hazias es erzeki lelek, ezek a megfogalmazasok mar kezdenek elavulni sztem es ez igy jo.


Aki meg mindig nem ismeri fel, az folytathatja a nemek harcat a regi modon:)

40. a0c1361e44 (válaszként erre: 7. - 5236d12e25)
2013. aug. 16. 08:59

Nem tudom miért gondolja sok nő, hogy minden nő erre vágyik? Vagy vannak kivételek?

Én sosem akartam férjhez menni és sosem akartam nagyfelhajtást esküvőn, ha már mégis férjhez megyek. Sosem nyúztam senkit azzal, hogy jegyezzél el, vegyél el, stb.

Az, hogy mégis eljegyeztek, mégis férjhez mentem, még is volt fehér ruhás esküvőm, nem rajtam múlt. A férjem találta ki, hogy megveszi a gyűrűket, majd ő döntötte el, hogy legyen esküvő is és végül is az ő ötlete volt az is, hogy kb. milyen esküvő legyen, én pedig beleegyeztem a részletekbe.

Én azt vettem észre, hogy inkább mi nők hangoztatjuk, hogy nem számít a papír, mert sokakat valamiért nem vesz el a párja és ezzel vígasztalja magát? Az én férfi ismerőseim mind fontosnak tartják a papírt, köztük a férjem is. Örül, hogy hozzá mentem, örül, hogy felvettem a nevét, örül, hogy fehér ruhás esküvőnk volt, stb. És örül, hogy van gyerekünk:)

2013. aug. 16. 08:39
Nos, mi két és fél éve élünk együtt. Megkérte a kezem, de ebben a kapcsolatban én vagyok az, aki kézzel lábbal tiltakozik a házasság ellen. Egyszerűen nincs szükségem rá. Valószínűleg "defektes" vagyok, de szerintem ha minden rendben van a kapcsolatban, akkor nincs szükség a papírra? És egyébként pedig pénzkidobásnak tartom a lagzit. Ti pedig még fiatalok vagytok. Ráértek. És ha ilyen hatással vannak rád ezek a műsorok, akkor ne nézd. Siettetni vagy kényszeríteni a pasit arra amit nem akar, annak semmi értelme sincs.
38. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 37. - Ittmost)
2013. aug. 16. 08:03
Erzesem szerint nem is nagyon van jovokepe; o most jol erzi magat, mindene megvan, mi kellene szamara tobb?? Az, hogy a masikban mukodik a feszekrakas vagya? - eszebe sem jut!
37. ittmost (válaszként erre: 1. - Adry66)
2013. aug. 16. 07:44

Az ilyen műsorok be tudnak szippantani valóban.

Egyszer majd gondolj bele,hogy ilyenkor a leendő férjek nemigen vannak sehol,pedig róluk,vagyis a párról kéne hogy szóljon az esküvő,és nem arról,hogy a nő beöltözik bármibe.El kell dönteni,hogy a másikat akarjuk,vagy a szertartást,mert ha a kettő nem ugyanaz,akkor bizony választani kell.Ha meg az esküvő motívuma a fontosabb,akkor olyan ffit kell keresni,aki szintén esküvőt akar.

Engem nem lep meg,h 24 évesen nem akar házasodni.

DE:egy ilyen hosszú kapcsolatban,mint a tiétek,szerintem elvárható tőle,hogy pontosan megmondja ,miért. Beszélgess vele erről nagyon részletesen,mindenféle házasságokkal kapcsolatos élményeit,véleményét,a családban látott mintákat is kérdezd meg.

Ezen nem szabad beidegesednie.ha nem hajlandó ezekre normálsian válaszolni,az gáz.Ennyivel tartozik neked.

és ebből a beszélgetésből sok minden ki fog derülni.

Nyugodtan megmondhatod neki,hogy valamiféle jövőképet szeretnél magad előtt látni,amiben tudod,hogy nagyjából mire számíthatsz tőle.

36. b7b6b56e13 (válaszként erre: 35. - Dánielné)
2013. aug. 15. 22:10
Az Úr először tanítson meg helyesen írni. Aztán van helye az okításnak... :))
35. Dánielné (válaszként erre: 22. - 5236d12e25)
2013. aug. 15. 22:05
Az ur kegyelme legyen rajtad és a párodon
34. bd55e3f068 (válaszként erre: 33. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 15. 21:42
Akkor nem tudom, mire fel a bölcs férfitól való idézet, ha az az alapfeltételezés, hogy úgysem lehet se hosszú, se jó.
33. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 32. - Bd55e3f068)
2013. aug. 15. 21:39
is-is
32. bd55e3f068 (válaszként erre: 30. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 15. 21:36
Most a házasság nélküli kapcsolat a kérdés, a 40-50-60 év együtt leélhetősége, vagy a sok évtized minőségét kérdőjelezed meg?
31. sanyinak (válaszként erre: 30. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 15. 21:32
Vagy csak már nem is emlékeznek, mióta vannak együtt... :)
30. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 28. - Bd55e3f068)
2013. aug. 15. 21:30
Egyetlen part sem ismerek, akik elnek 40-50-60 eve egyutt "boldogan"; vagy csak en elek rossz helyen??
29. b7b6b56e13 (válaszként erre: 27. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 15. 21:16
Pfff... Annyira idegen tőlem ez a téma... :))
28. bd55e3f068 (válaszként erre: 27. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 15. 21:11
Nem rossz, de most itt nem az elhatarozasrol van szo? Mert le lehet elni boldogan egyutt az eletet hazassagkotes nelkul is, de az egyik fel mindenkepp szeretne, hogy a tarsa kimondja barmikor barki elott egy szoban, hogy elkoteleztem magam.
2013. aug. 15. 20:56

Egy bölcs férfi sorai:

“Férfitársaim!

A nők hűtlenségének oka ti vagytok.

Ritkábban a tévelyegni vágyó nő maga.

De sokkal inkább ti.

Mert megszerezni az asszonyt van tudásotok.

Megtartani nincs.

Ahhoz már kevés az ész, a lélek, a tehetség.

Meg az akarat. Az hiányzik leginkább.

Mert azt hiszitek balga módon, ha már Isten megteremtette a nőt, és mellétek helyezte háztartásbelinek, ott is marad örökké.

Ne higgyétek, nem marad.

Mert azt gondoljátok, ha odacsaptok az asztalra – pénzt, öklöt, lehetőséget -, akkor a nő párás szemmel néz fel rátok, s hálálkodik, míg csak él.

Ne gondoljátok, nem néz.

És nem hálálkodik.

Mert biztosak vagytok mindabban, amit tesztek, ettől önelégültté lesztek, megcsaltok, de csalatkozni nem bírtok. A vége ennek nem kérdéses. Impulzusvadászat kezdődik, ráadásul intenzíven.

Mert a nők rosszul tűrik az elhanyagolást.

Rohadt kevés nekik a pénz, a jó- vagy a rosszmód, amiben élnek, a biztos családi háttér, a főzés, takarítás és mosás lehetősége, nem várják remegve az áttévézett estéket vagy a korán kelést a nyafogó gyerekkel. Végzik, teszik, csinálják, mert kell.

Más nincs.

Ezzel ellentétben minden porcikájuk vágyik a lélekre, a testre, a szellemre.

A szép szóra, a sikító szexre, a bor mellett átbeszélt éjszakára.

Érthető végül is tán.

Nincs más hátra, férfiak: adjátok meg a nőknek, amire vágynak.

Mert különben nézhettek ki a fejetekből bambán, mikor rájöttök, hogy bár az asszony otthon mosolyogva vacsorával titeket vár, a lopott óráiban már rég más ágyára és vágyára jár.

Rendületlen szeretettel.”

Franco Marco

26. andi6020 (válaszként erre: 16. - Dánielné)
2013. aug. 15. 20:50
Megint kezded?
25. bd55e3f068 (válaszként erre: 21. - Adry66)
2013. aug. 15. 20:41
Ha nem hitegetes, akkor nincs miert izgulni. Az ismerosoket meg le kell szerelni amennyire lehet. Ha mar meglesz az idopont, akkor rakapcsolnak a valasert drukkolok. Aztan jon a mikor lesz mar gyerek. Utana (ha hosszabb ideig nem lesz gyerek) az eeeest most mae gyerek/nem is akartok gyereket? :D kerdesekbol nem fogynak ki.
24. d9d888ee0d (válaszként erre: 1. - Adry66)
2013. aug. 15. 20:34
Ne nézz több TLC-t :D
2013. aug. 15. 20:30
Ertelmes, tartalmas fogalmazasok. :(
22. 5236d12e25 (válaszként erre: 16. - Dánielné)
2013. aug. 15. 20:30
Köszönöm, de én magamé vagyok és páromé. Nem szeretem istent, nem hiszem, nem ismerem és köszönöm meg voltam nélküle és megleszek továbbra is.
21. Adry66
2013. aug. 15. 20:30
Nem tudja ő sem, közeljövőben tuti még nem. Az ismerőseink is sokszor piszkálják, de csak felbosszantja magát. Ilyenkor fényévekre érzem magam az esküvőtől.
2013. aug. 15. 20:24
Az ur áldon meg titeketw és az egész családját.sziasztok
19. bd55e3f068 (válaszként erre: 18. - Adry66)
2013. aug. 15. 20:21
Mert ő mikorra tervezi az egybekelést?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook