Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » "Arctalanul" vagy fényképpel vagy fent hoxán? fórum

"Arctalanul" vagy fényképpel vagy fent hoxán? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
14. fincsi5 (válaszként erre: 11. - Channa*)
2017. febr. 8. 19:52
Mert oly bölcsen írsz, azt hitte idős vagy. D
2017. febr. 8. 19:46

De az embernek annyi helyen megjelenik a fényképe, újságban, helyi televizióban, facén, -más által is feltéve, talán sokkal jobb minőségüek, mint a hoxás képek. Melánia 60-nak irom, hogy aki az én 3 évig fennlévő képemet felhasználta, váljék egészségére, füligérő szájjal nevettem napszemüveg-

ben, mélyen dekoltált topban, ültem egy kukán, kezemben egy kis fehér kandúrral. Lehet hogy vissza is teszem ... csak július 30-n készült, és kirázza a hideg, aki ránéz ezekben a minuszokban

12. vacsa (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2017. febr. 8. 19:37
Volt idő hogy volt, de már nincs.
2017. febr. 8. 19:30

Arctalanul, de saját fotóval vagyok itt.


Szerintem sem kell a fotó. Van akinek megmutatom magam, de keveseknek, és sajnos még így is volt, hogy undok volt az illető. Nem tetszett neki, hogy nem vagyok olyan öreg, mint amilyennek gondolt:DDDD

Hát, sajnálom....

10. 31bc25d879 (válaszként erre: 6. - B5a7853468)
2017. febr. 8. 19:24
Igen, hallottunk már ilyet is.
2017. febr. 8. 19:22
nekem kint van két kedvenc tavalyi családi fotóm, mert ez vagyok én és a családom (a szűkebb családom)akiket imádok. szerintem ide ennyi elég, ha valaki barátkozni szeretne beszélgetési levelezési szinten (természetesen nőkre gondolok)ebből látja hogy ki vagyok mi vagyok milyen a stílusom úgy nagyjából.
2017. febr. 8. 19:19
fényképpel
7. bnedora (válaszként erre: 6. - B5a7853468)
2017. febr. 8. 19:12

Nekem is ez a véleményem.

Akivel közelebbről megismerkedem (személyes találkozás, több évi fórumozás), annak úgy is többet fogok magamról elárulni.

2017. febr. 8. 19:06

Ha valaki túl sokat árul el magáról, könnyen sebezhetővé válik, ugyanis az interneten lézengenek olyanok is, akik "ellopják" mások személyiségét. :(

Esetleg a fényképét felhasználják egyéb célokra.

2017. febr. 8. 19:05

Nem számít.

Még régebben naivan próbáltam megismerkedni, beszélgetni egy földimmel (naplójából gondoltam, hogy errefelé lakik), kapásból elutasított. Tehát oly mindegy, hogy ki az/mi az, lexarom... :) Felőlem lehet a dalai láma is.

4. sanyinak (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2017. febr. 8. 19:04
Szerintem pedig nyíltabb dolog arccal kiállni a véleményünk mellett.
2017. febr. 8. 19:03
Amikor még több kép volt fenn, én is tettem fel magamról. Én már 6,5 éve vagyok hoxás, elég sokat fórumozok, és nem lett volna rossz tudni, hogy kikkel állok napi kapcsolatban. Csak általános női kiváncsiságból, minden hátsó szándék nélkül . ( csak olyan mélységig, hogy szőke, barna, rövid v. hosszuhajú, komoly vagy vidám, szóval szerettem volna valamilyen képhez kötni a személyt. A képemmel nem élt vissza senki ( jó, kaptam, néhány ajánlatot, de ez még belefért ). Amikor láttam, hogy alig van fenn kép, akkor én is kicseréltem a fotót egy macskáéra.
2017. febr. 8. 18:57
Szerintem nem számít.
2017. febr. 8. 18:55

Úgy értem, hogy van a profiloldaladon saját kép rólad?

Oké, sokaknak van virágról, állatról, kajáról, de saját képünk nincs fent.

Van akinek egyáltalán nincs fent kép az oldalán.

És van, aki sok képet tölt fel magáról.


De, egyáltalán számít az valamit, hogy kinek milyen képek vannak fent az oldalán, vagy hogy egyáltalán van-e fent neki kép? Szerintetek?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook