Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aranylakodalom közeledik! Segitsetek! fórum

Aranylakodalom közeledik! Segitsetek! (beszélgetős fórum)

2010. márc. 21. 20:29
Túl vagyunk rajta és nagyon jól sikerült.Nagy örömöt szereztünk a szülőknek.
11. 2104cc91e8 (válaszként erre: 4. - Rékibogyó)
2010. febr. 12. 19:35

Ha nem pénzért végzi el ezt a kedves feladatot, akkor miért???


Ma sajnos már minden a pénzről szól, szeretetből szinte senki nem tesz semmit !

2010. febr. 12. 19:32
Szüleimnek pár éve volt az aranylakodalmuk. Nővéremmel szerveztük, együtt mentünk hozzájuk gyerekestül, unokástul. Szüleim semmiről sem tudtak. Fiam zenél, pár barátjával az ajtó előtt elkezdték a lakodalmi kikérőt fújni, mire kijöttek anyuék és volt nagy ámélkodás. Egy csomót sütöttünk-főztünk, a kikérő és a jókívánságok után pillanatok alatt megterítettünk az ünnepi vacsorához és a nagy család együtt ült az asztalhoz. Csináltattam egy olyan tortát, melyre az esküvői képüket tetettem rá krémből, meg sem akarták vágni, annyira tetszett nekik. Bordó rózsából volt virágkosár, bekeretezett emléklap, mikró meg nem is tudom már milyen ajándékok voltak. Nagyon örültek és nagy volt a megeapetés, mert mit sem sejtettek az egészből.
9. Lolita63 (válaszként erre: 8. - Pmjudit)
2010. febr. 12. 19:24
De mi volt az ünnepi beszéd? Ajándék kosár?
2010. febr. 12. 19:22
A szüleimét egy elegáns étteremben ünnepeltük, én mindenórás várandós voltam a második unokájukkal - meghívtuk a testvéreiket is.
7. Lolita63 (válaszként erre: 4. - Rékibogyó)
2010. febr. 12. 19:21
Szűk családi körben lenne,ezért kérdezlek benneteket.
6. margareta51 (válaszként erre: 1. - Lolita63)
2010. febr. 12. 19:20
Kb.25 evvel ezelott volt anyosomeknak az aranylakodalmuk nagyon szepen volt megrendezve.Gyonyoru viragkosarakat kaptak ajandekban gyerekeitol...., rendesen eskuvo volt megszervezve a pap haza jott es ujbol hitelesitette a fogadalmukat
5. dyoo
2010. febr. 12. 19:16
A barátnőm meglepte a szüleit aranylakodalmukon két szép karika gyűrűvel,ünnepi ebéddel,nagyon meg voltak hatódva.
2010. febr. 12. 19:12

Szió!


esküvőszervező vagyok, tehát szervezésben otthon vagyok, miért nem fogadtok fel vkit aki megszervezi, természetesen nem pénzért:)

3. Lolita63 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2010. febr. 12. 19:07
Érdekel!!! Kérlek írd meg.
2010. febr. 12. 19:06
Nekem van egy szép versem, novemberben szavaltam házassági évfordulón - 25, 50, 60. évfordulót ünnepeltek. Virágkosár virággal, számmal, torta ugyanígy, nosztalgia zenével stb. Volt aki úgy szervezte meg az ebédet, hogy az ünnepeltek nem is tudták, hogy miért mennek és ott volt az egész család. Van, ahol ismételten tartanak "majdnem esküvőt" a templomban, ilyenkor áldást szokott adni a pap - római katolikusoknál -.
2010. febr. 12. 19:00
Sziasztok! Volt már köztetek aki aranylakodalmat szervezett? Várom a segítséget.Milyen köszöntő legyen?Virágkosár,de milyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook