Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Arab világ, és más érdekességek... fórum

Arab világ, és más érdekességek... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
5665. 36a26f5226 (válaszként erre: 5662. - Erika25)
2010. nov. 8. 21:16
Igen, ez az... Erika, te hol találtad meg? Nekem nem sikerült egyáltalán, akármit írta be a keresőbe...
2010. nov. 8. 21:15

Köszi Erika, de a refluxnak sokszor csak a műtét tud véget vetni...


MIvel a gyomorszáj magától nem fog összezáródni, és teljesen nyitva van...

5663. Erika25 (válaszként erre: 5661. - 36a26f5226)
2010. nov. 8. 21:05

Neked is jobbulást!

Borzasztó betegség ez a reflux is... :(

remélem megtalálják a jó gyógyszert számodra!

5662. Erika25 (válaszként erre: 5657. - 36a26f5226)
2010. nov. 8. 21:03

Rákerestem Hajni, és sztem ez lehet az a cikk:

[link]

Hát elég szörnyű... Az is hogy vannak ilyen nők, és az is ahogy bánnak velük.


Gizus, örülök, hogy javulgatsz már! Türelmet, kitartást és további problémamentes jobbulást kívánok neked!

2010. nov. 8. 18:08

Ne is mondd Gizus a diétát...


Már ott tartok a refluxommal, hogy már alig bírok bármit is megenni, mert azonnal csuklok, és evés után órákig tart, amíg csak van kaja a gyomromban, és marja a sav a torkom, a hangszálamról meg belélegzem, és a copd-m is irritálja...


Pedig most már tényleg odafigyelek, de vissza kellene mennem a gasztrora ismét...

Nem tudom, másoknak hányszor kell gyógyszert cserélni, de nekem a cserélt gyógyszer sem hat már...

5660. mamma2 (válaszként erre: 5659. - 36a26f5226)
2010. nov. 8. 17:59
Sziasztok, szia sünike! lassan gyógyulgat a műtét helye, kezd összehúzódni a lyuk a hasam közepén. Még mindíg járok kezelésre, egy héten 2x, mert még mindíg "váladékozik" a seb, és infúziót is kapok még a keringésem javítására a szivem miatt is... és nagyon-nagyon diétázom a kiújult fekélyem miatt...szóval:szép az élet...de majd csak rendbe jövök egyszer. Azért már főzöcskézek, csinálgatom a dolgom, módjával! Vigyázzatok magatokra!!!! Mindenkinek Pussz GIZUS
2010. nov. 8. 16:37

Szia Gizus!


Hogy vagy?


Remélem, javult az állapotod...

5658. 36a26f5226 (válaszként erre: 5655. - Mamma2)
2010. nov. 3. 12:03
Én sem értettem soha, hogy azon a vidéken, amit szentföldnek neveznek, miért kell állandóan háborúban élniük az embereknek...
2010. nov. 3. 12:03

Sziasztok!!


HOgy vagy Gizus?? Remélem, sokkal jobban..


TEgnap meg olyat olvastam, hogy prostik Dubaiban vallottak, kár, hogy nem írtam be a linket, már nem találom semmilyen címszóval a keresőben, ahol elmesélik, hogy az arab sejkek hogy alázták meg őket...

Kimentek egy jobb élet reményében, és amikor odaértek, akkor szembesültek azzal, hogy a sok szép ruhát egyáltalán nem hordhatják, mert a golfpályán mezítelenül kellett szaladgálniuk, és összeszedni a labdákat, és hogy élték ki a sejkek rajtuk a vágyaikat, volt, hogy egymás után 5-6 ember erőszakolta meg, és vitték utána kórházba, mert úgy vérzett...


De hazafelé boldog volt, hogy 10ezer euróval a zsebében jöhetett haza, és újra megtenné a pénzért, a jobb élet reményében...

5656. mamma2
2010. nov. 3. 11:08
..és, hogy jót és szépet is írjak: Omar Bashir világhírű arab gitárművész koncertje lesz nov.30-án este 8-kor a bp-i Kongresszusi Központban...szeretném élőben meghallgatni,remélem addigra már megtehetem...Pussz GIZUS
5655. mamma2
2010. nov. 3. 11:01
Sziasztok Lányok!-szia Sünike! Borzasztó, tragikus események ezek sajnos...talán sohasem lesz ennek vége, a közel-kelet csak forr-küzd és háborúzik tovább. Most olvastam Jean Sasson a Fátyol mögött szerzőjének egy újabb könyvét, Szerelem a terror árnyékában címmel, és Szaddám Husszein terrorjáról és ámokfutásáról szól, a kurdok elleni ideggáz és bombatámadásokról, egy fiatal lány és egy pesmerga harcos szerelméről, házasságárol és megmenekülésükről szól. A 80-as évektől napjainkig íródik a történet. Bagdadban kezdődik, majd /Kurdisztán hegyei között/ Észak-Irakban folytatódik a menekülés Iránba. Leírja a menekült táborok borzalmait, szenvedéseit, majd a menekülést Angliába, ahol végre nyugalmat találnak.Megrázó szörnyűségeket mesélnek el a szereplők, és ezek szerint még most sincs béke nyugalom Irakban....Pedig Szaddámot bűneiért 2006-ban kivégezték...és még mindíg nincs BÉKE Irakban.Pussz GIZUS
2010. nov. 1. 13:06

[link]


Terrorakció a templom ellen: ötvennél több halott Bagdadban

2010. okt. 31. 21:39
5652. 0479c9ea94 (válaszként erre: 5651. - Mamma2)
2010. okt. 26. 21:56
Jobbulast ♥puszi.
5651. mamma2
2010. okt. 25. 09:51
Kedves Lányok, köszönöm, hogy írtok, és gondoltok rám! Köszönöm a bíztatásokat..és így közel egy hónappal a műtét után már türelmetlenül várom a javulást,/ami sajnos nagyon lassú/ egy fiatal kis adjunktus vett pártfogásába, és úgy érzem eredményesen kezelget. Még mindíg naponta visz a férjem kötözésre-tisztitásra, kapok még infúziót, sajnos a gyomorfekélyem is kiújult megint...vizsgálatok, laborok stb...szóval nem részletezem. megpróbálok pozitívan gondolkodni, hozzáállni, és örülök, hogy nagyobb bajom nem történt, ezt meg majd csak "átvészelem" valahogy.Mindenkit olvasok, képbe vagyok, csak írni még nem nagyon van kedvem...szétszórt vagyok, és csapongnak a gondolataim, és a türelmem is a "végét járja" Köszönöm, hogy gondoltok rám, én is szeretettel gondolok RÁTOK Pussz GIZUS
2010. okt. 21. 20:00

Gizus, csak gyere ide, közénk, itt jó társaság van, akik feldobnak, felvidítanak, és gyorsabban fogsz gyógyulni...


De nagyon hiányzol nekünk... :))))

2010. okt. 21. 10:45

Drága Gizus! Próbáld összeszedni magad lelkileg, aztán a testi majd jön magától, persze idővel. Nincs egy rendes orvos a környéken?

Ez a műtét már sokkal hamarabb kellett volna, de értem én, pont ettől féltél...

Túl leszel ezen is, ne aggódj.

Sokat gondolok rád.

Puszi.

5648. mamma2
2010. okt. 21. 10:24
Még mindíg nulla vagyok,-testileg-lelkileg....Pussz GIZUS
5647. Erika25 (válaszként erre: 5646. - Mamma2)
2010. okt. 18. 23:54

hát ez szomorú...:( Sajnos, sok ilyet hallani mostanság.

Azért reméljük, hogy jó kezekbe kerülsz, és minél előbb meggyógyítanak!!!

Én mindenesetre küldök neked gyógyító energiákat! :))Puszi!

5646. mamma2
2010. okt. 18. 11:16
Sziasztok!-szórakozik velem az egészségem/a hasamon egy 3cm-es "luk" és..brrrr/ naponta kötözés,tisztítás,stb...és szórakozik velem az egészségügy is /én úgy érzem/...pedig szórjuk nekik a pénzt, mint a homokot...már én is sokallom:( A javulás pedig nagyon csekélyke,- elegem van az egészből! Elkeserítő....Pussz GIZUS
2010. okt. 15. 16:31

Kedves Gizus, gyógyulj meg mielőbb, nekünk is hiányzol nagyon... Én sem vagyok hét közben túl sokat a gép előtt, mert nagy bánatomra korán kell feküdni a mindennapos nagyon korai kelés miatt...


Reméljük, a Mindenható vigyáz rád nagyon... :))


Puszi neked is!! :))

5644. mamma2
2010. okt. 15. 08:46
Sziasztok Lányok!még nem vagyok túl jól...a csütörtök reggeli varratszedés után, már déplben vittek vissza a mentők a kórházba:( varratszedéskor mondta az orvos, hogy van egy "kis hemathoma",-de majd felszívódik...hát nem volt szerencsém, mert már délre elöntött a vér, és folyt és folyt, mert egy kb. 3cm-es luk nyílt meg a varrat helyén, és abból jött az "áldás"...a tegnapi napom végül is a kórházban telt, de este hazaengedtek, most meg megyek vissza "kötözésre"....és csak remélni tudom, hogy "befelé" a hasüregbe nem szivárog semmi.Szóval nem vagyok túl jól, de nagyon hiányoztok, és bízom benne, hogy most már vége a megpróbáltatásoknak...mert nagyon unom már...Szeretettel gondolok Rátok, és bízom, hogy mindenkinek minden jól alakul. Köszönöm a sok privit és érdeklődést majd fogok válaszolni....Emilia vigyázz a "kishercegnőre" meg a Manókára is! Mindenkinek Pussz GIZUS
2010. okt. 13. 18:54

Sziasztok.


Nagy a pangas senki sehol ,jol vagytok?

5642. Erika25 (válaszként erre: 5640. - Mamma2)
2010. okt. 9. 10:21

Örülök, hogy túl vagy rajta és minden rendben van.

További jobbulást kívánok, vigyázz magadra, pihenj sokat. Tudom, hogy nem jó "elesettnek" lenni, de most ennek van az ideje. Minél többet pihensz, annál hamarabb megerősödsz majd! Puszi!

2010. okt. 6. 19:33

Sziasztok.


Orulok ,hogy tul vagy a muteten Gizus es lasan de biztosan minden jol alakul.Pihenj sokat es gyogyulj meg hamar, vigyazz magadra a tobbi nem fontos most.puszillak


Na meg mindenki masnak is kellemes estet es egy nagy puszit kuldok.:)

5640. mamma2
2010. okt. 6. 09:31
Sziasztok lányok!- túl vagyok a műtéten, kizáródott köldök és hasfal sérv volt, kritikus kimenetellel....3-órakor már a műtőben voltam előkészítve,nagyon sürgős volt...és az altatásból is nagyon küzdelmesen nehezen tudtak "ébreszteni"-egyébként semmire nem emlékszem...csak a szombat reggeli fájdalmas ébredésre.Jó nagy vágást "gyártottak rajtam:D Túléltem, már szombaton pár lépés erejéig fel is kellett kelnem...A gyerekeim, meg a férjem felváltva ültek az ágyamnál, és "őrizgettek"...most már lényegesen jobban vagyok, fel tudok kelni, tudok menni, néhány falatot már enni is tudok...jól vagyok! Ma reggel ideiglenesen hazaengedtek, jók voltak a leleteim és szépen gyógyul a sebem....ha semmi baj nincs, jövő héten csütörtökön kell vissza menni varratszedésre...addig haskötő/mint a páncél/ pihenés, gyógyszerek vérhígitó stb...aztán a többi majd kialakul.A háziorvosom minden nap benéz addig is, aztán majd csak lesz még velem valami jobb is talán. Szeretettel gondolok mindenkire, vigyázzatok magatokra, mert szörnyű érzés "elesetnek"lenni...Pussz GIZUS
2010. okt. 1. 17:45
Gizus, gyógyulj meg mihamarabb, mert visszavárunk mielőbb... :))
5638. Erika25 (válaszként erre: 5637. - Mamma2)
2010. okt. 1. 15:49
Jaj, istenem Gizus... Gyors és problémamentes gyógyulást kívánok neked! Puszi!
5637. mamma2
2010. okt. 1. 13:36
Sziasztok! Most ment el a háziorvosom, várom a mentőket, sürgős műtétre van szükségem...a sérvem... remélem még vissza jövök, .már itt vannakPussz gizus
2010. szept. 30. 14:29

Hááát lányok, éjjel rajtam is kijött a megfázás rendesen...

Az a baj, hogy vékonyan öltözöm, mert a vastag ruhát én nem viselem el, mert abba beleizzadnék...

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook