Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Apukámnak az ínyén kb másfél hete hólyagszerű képződmény jött ki. Viszont nem gennyes, piros és nem nagyon fáj. Szerintetek mi lehet? fórum

Apukámnak az ínyén kb másfél hete hólyagszerű képződmény jött ki. Viszont nem gennyes, piros és nem nagyon fáj. Szerintetek mi lehet? (tudásbázis kérdés)


12. vkatka (válaszként erre: 11. - Vkatka)
2009. nov. 26. 14:23
Ja bocs, nekem az ajkamon szokott kijönni.
11. vkatka
2009. nov. 26. 14:22
Azt elfelejtettem hogy én éjszakára be szoktam kenni fertőtlenítő, hámosító kenőccsel. Nekem Lorinden-c van otthon, de jó a neogranormon vagy bepanthen is.
2009. nov. 26. 14:19
szívesen! :)
2009. nov. 26. 14:18

oké, nagyon szépen köszi a tanácsokat!!

és ha valaki tud még mondani, szívesen fogadom!

8. a8bb58bccc (válaszként erre: 5. - Reggi777)
2009. nov. 26. 14:17

a fájdalomküszöbe biztos nem alacsony az apukádnak, mondjuk az afta sem ugyanúgy fáj mindenkinek :)

Érdemes elmenni dokihoz, ha az echninacea sem mulasztja el 3 nap alatt. (vírusok ellen is jó)

7. vkatka (válaszként erre: 5. - Reggi777)
2009. nov. 26. 14:17

Nekem nem szokott fájni az aftám, ha nem piszkálom és nem sérül meg. Csak sokszor előfordult már, hogy véletlenül ráharaptam, és akkor kegyetlenül fájt és két hétig olyan volt a szám mint egy hurka.

Próbáljátok ki a svédcseppet is, mert ártani biztos hogy nem árt viszont segít a gyógyulásban.

6. a8bb58bccc (válaszként erre: 3. - Reggi777)
2009. nov. 26. 14:15

szio,


eléggé úgy tűnik a leírtak alapján, hogy tényleg aphta lesz..

Az immunrendszere nincs valami jó állapotban, azt mutatja. Egy "egyszerű" herpesz vírus okozza, és van egy Echinacea nevű csepp - alkoholos - ami segíthet eltüntetni, és az immunrendszerét is feljavítja. Sok fogmosás és ez a csepp, + egy adag c vitamin..


Az Echinacea gyógyszertárban kapható, kis üvegnyi, olyan 1200 ft körüli. és 50 ml.

2009. nov. 26. 14:13
Lehetséges, hogy afta lenne? ÉS az ilyen sokáig alakul ki? De az fájdalmas én úgy tudom, ő pedig egyáltalán nem fájlalja,csak picit érzékeny neki, és csípi mikor bekenjük..
2009. nov. 26. 14:13
Én svédcseppel szoktam kenegetni. Kegyetlenül csíp, de nekem az aftámat egy hét alatt elmlasztja.
2009. nov. 26. 14:12
Már 3. napja ecseteljük phlogosol nevű gyógyszertárban kapható oldattal, de nem igazán használ..:( Valakinek volt már hasonló problémája? Szerintetek mit kellene használni, ami hatásos lenne?
2009. nov. 26. 14:11
Talán afta lesz belőle.
2009. nov. 26. 14:10
Apukámnak az ínyén kb másfél hete hólyagszerű képződmény jött ki. Viszont nem gennyes, piros és nem nagyon fáj. Szerintetek mi lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook