Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Április 26-tól fogyjunk együtt!!!!! fórum

Április 26-tól fogyjunk együtt!!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
38. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - Álomvirág1)
2010. ápr. 22. 09:48

Hát én azt tanácsolnám, hogy fogyó holdkor kezd a fogyókúrát, az pedig április 29-től lesz.

Én akkor csinálok egy neera lébőjt kúrát ez 10-12 napos,(a hold is eddig lesz fogyó), ezután találtam 2 diétát.

Az egyik az még szigorú, de kipróbálom:

Hát én csak közzéteszem:



Két hét alatt 9 kilót leadni


Csábítóan hangzik, ugye? Sőt, ha azt mondom, hogy onnan mennek le a kilók, ahonnan szükséges és nem is fogsz közben éhezni, egész biztosan kételkedni fogsz a szavaimban. Sőt, különféle porok szedését sem javaslom, csak egy mezei, kifejezetten olcsó diéta megtartását. Két röpke hétig. Ja! Azért sportolni szabad...


Az Élelmezéstudományi Intézet által kidolgozott és ajánlott diéta teljesen egyszerű ételeket javasol. Nem vegetáriánus és valóban nem is mindig konyhaművészeti remekeket javasol. Mégis jóllakhatunk minden nap a javasolt ételekkel és még csak a kedvenc reggeli kávénkról sem kell lemondani, legfeljebb a kívánatos hat kanál cukrot kell kihagyni belőle! A diéta roborál, fogyaszt és fitté, üdévé tesz. Szóval állj neki, éhezés nélkül, fogyj, szépülj! Tippjeinkből kitalálhatod, mi is kipróbáltuk ezt a receptet! A kajákat a melóban gond nélkül magad is elkészítheted.


Alapszabály: Cukor semmi. Kevés olaj, (maximum napi egy evőkanálnyi a sütéshez.) alkohol semmi, limonádé semmi, csak és kizárólag bugyborékmentes ásványvizet, vagy sima csapvizet, esetleg Pi vizet szabad fogyasztani. Aki pontosan, csereberélés nélkül betartja a szabályokat és a legkisebb "bűnt" sem követi el, az két hét alatt a megfelelő helyekről 9 kg-ot fogyhat. Az ebédet a vacsorával megcserélni nem szabad. (Mennyiségi korlátozás nincsen, kivétel, ahol oda van írva!)


A szervezetedben anyagcsere változás áll be,

és egy évig nem fogsz hízni.


A diétát hétfőn, vagy szerdán kell elkezdeni! Két hét eltelte után ismét bármit ehetsz, amit szeretnél!



Steak: Kevés vízben párolt natúr hús kevés sóval.


(HarmoNet tipp: a boltokban csirkemell filé kapható, amit mikrohullámú sütőben, vagy grillen zsiradék nélkül meg lehet párolni)


Saláta: zöld fejes saláta, melyet vagy nyersen, vagy a szokásos lében, persze cukor nélkül savanyítva készítünk el frissen.


Kenyérke: például az Abonett kenyér, krokettes, vagy kétszersült. Jó, mert eláll!



1 nap:


Reggeli: feketekávé

Ebéd: 2 kemény tojás, spenóttal (HarmoNet tipp: az IGLO mirelit spenótja felmelegítve még az irodában is elkészíthető, kb. 200 Ft.)

Vacsora: 1 nagy steak zöld salátával és főtt zellerrel


2. nap:


Reggeli: feketekávé kis tejjel, 1 szelet kenyérke,

Ebéd: 1 steak zöld saláta, gyümölcs (A gyümölcs bármilyen lehet, kivétel a kompót, vagy a konzerv gyümölcs

Vacsora: Bármennyi főtt sonka (HarmoNet tipp: a pulykasonka is finom)


3. nap:


Reggeli: fekete kávé kis tejjel, 1 kenyérke mint tegnap

Ebéd: 2 főtt tojás, zöld saláta, paradicsom (HarmoNet tipp: a zöld salátát a paradicsommal és a tojással összeaprítva zamatos salátát készíthetünk)

Vacsora: 20 dkg főtt sonka, saláta


4. nap:


Reggeli: fekete kávé, kenyérke

Ebéd: 1 főtt tojás, nyers, vagy dinsztelt káposzta, 15 dkg sajt

(HarmoNet tipp: a káposzta dinszteléséhez nem szabad cukrot használni, viszont édesítőszerrel, egy csepp ecettel sóval dinsztelve zamatos ételt készíthetünk. Vigyázzunk, az éttermi káposzta gyakran zsíron készül és cukron dinsztelik, ezért vagy előző nap készítsük el, és vigyük el a munkahelyre, vagy ott kell elkészítenünk!)

Vacsora: sima kefir, vagy joghurt és gyümölcs. (Amit a piacon kapni lehet.) (HarmoNet tipp: Kaukázusi kefírrel fenséges a szilva!)


5. nap:


Reggeli: reszelt sárgarépa citrommal, kávé tejjel

(HarmoNet tipp: érdemes a kettő között pár percet várni. A répára cseppenthetünk pár csepp édesítőt, ha savanyúnak érezzük)

Ebéd: dinsztelt hal, paradicsom

(HarmoNet tipp: A boltban kész konzerv paradicsomos hal kapható, amely minimális olajjal készül és simán ehető)

Vacsora: 1 steak, zöld saláta


6. nap


Reggeli: kávé kenyérke

Ebéd: ˝ grillcsirke, saláta

(HarmoNet tipp: nekünk ekkorra már a fülünkön is zöldsaláta nőtt, ezért jégsalátát vettünk! Jó ötlet volt!)

Vacsora: 1 főtt tojás, sárgarépa


7. nap:


reggeli: citromos tea, cukor nélkül

ebéd: gyümölcs

(HarmoNet tipp: A banán és a körte nagyon laktató!)

vacsora: egyen amit szeret és amennyit akar!


innen van:


[link]


Még egyszer 7 napig lehet csinálni.


A MÁSIK PEDIG SZEMPATIKUS: 90 napos kicsit másképp:


hetfo:

salata nap

friss zoldsalata, tejtermekek(pl. joghurt, zsirszegeny sajt), esetleg tojas fuszerekkel, keves olivaolajjal.

nincs hus, hal, kenyer


kedd:

szenhidrat nap

ebedre tesztat eszem, szigoruan zoldseges-fuszeres szosszal. max. bunozes egy leheletnyi parmezan sajt + zoldsalata

vacsorara zoldsalata


szerda:

levesnap, hús, tészta és kenyér nélkül


csütörtök:

halnap, föleg ha lehet tengeri, de friss legyen ne halkonzerv. párolva, grillezve sok-sok salátával. kenyér, krumpli, rizs, tészta tilos hozzá!

vacsorara zoldsalata, esetleg egy keves maradek hal.


péntek:

gyümölcsnap 16 óráig azután csak zöldséget lehet fogyasztani, nyersen v. párolva, minden nélkül, korlátlan mennyiségben.


szombat: rizsnap, zöldségszósszal, vagy párolt zöldséggel és zoldsalátával.

vacsora: salata, parolt zoldseg


vasárnap: hùsnap, grillezve, föve, sütve, csak zoldsalatava.

vacsora zoldsalata, esetleg egy keves sovany hus.


+szabalyok:

- nem iszom alkoholt

- edesseg gyanant max. egy kocka etcsoki vagy fagyi, de minel ritkabban

- sok vizet es zoldteat iszom


Mindenkinek sok sikert kívánok:) (beleértve magamat is:)

37. f0b1dee608 (válaszként erre: 33. - Children)
2010. ápr. 22. 09:48
én dettó,de muszáj lesz valahogy,mert ez így nem állapot:8
36. Pegasus0629 (válaszként erre: 33. - Children)
2010. ápr. 22. 09:47
Ezzel Én is így szoktam lenni, de a szemeim előtt lebeg a cél és akkor erőt veszek magamon és felállok tornázni, utána meg rájövök, hogy ez nem is olyan rossz, másnap pedig már igényli a szervezetem magától
2010. ápr. 22. 09:46
Nekem nagyon tetszenek a Zumba fitness videók,gondolkodtam beszerzek és arra ropom itthon:)
34. Pegasus0629 (válaszként erre: 26. - 480a1bea09)
2010. ápr. 22. 09:46
Én másfél éve fogytam 10 kilót 4 hónap alatt és abból 5 kiló jött vissza:( Akkor úgy sikerült elérnem, hogy rendeltem egy bizonyos ételfutár 1-es kódú update ebédét. Most kipróbáltam pár hónapja, hogy újra rendeltem, ettem másfél hónapig de a mérleg nem mozdult:(( Nem tudom miért nem
2010. ápr. 22. 09:46
Hogy kezdjen hozzá aki szörnyen lusta és akarata sincs túl sok? :(
32. *Haynee* (válaszként erre: 27. - Pegasus0629)
2010. ápr. 22. 09:45
A karate Fit dvd is jó. Én mindig zenére csinálom. Nem azért mert unom a hangját, hanem mert úgy a kedvenc zenéimet hallgathatom. :D
2010. ápr. 22. 09:45
Mit szólnátok, ha elsőként megegyeznénk abban, hogy hétfőtől hetente 4 szer mozgunk valahogy minimum 30 percet! Mit szóltok?
30. f0b1dee608 (válaszként erre: 26. - 480a1bea09)
2010. ápr. 22. 09:44
Ezt hogy csináltad?
29. *Haynee* (válaszként erre: 24. - Pegasus0629)
2010. ápr. 22. 09:44

Nem csak 1-eset, hanem 2-eset is. De a kódokat illetve az időket betartom. Tehát süti, chips, kenyér, cukor, liszt, stb.. nálam tabu.

Nem mondom hogy nem csábulok néha el egy kakaós csiga láttán, de azt csak max korán reggel.

28. children (válaszként erre: 25. - Álomvirág1)
2010. ápr. 22. 09:44
Köszönöm! Rám fér....:)
27. Pegasus0629 (válaszként erre: 23. - Álomvirág1)
2010. ápr. 22. 09:43
Én most újra kezdtem a Norbi kickboxra tornázni ami állítólag 1000 kalóriát éget el egy alkalommal:) De mivel már unom Norbi gagyogását a dvd-n és tudom is kívülről ezért újabban már zenére csinálom:)
26. 480a1bea09 (válaszként erre: 19. - Pegasus0629)
2010. ápr. 22. 09:42
Én tavaly fogytam 16 kilót, márciustól júliusig, úgyhogy elég gyorsan ment le. De azóta nem tudok tovább fogyni :( Koplalni nem akarok és nem is tudok! Amugy meg csak súlytartás van.
25. Álomvirág1 (válaszként erre: 22. - Children)
2010. ápr. 22. 09:42

Nem az a lényeg, kinek kell a legtöbbet, hanem hogy kell! És támogatással könnyebb lesz!

Hajráá!

24. Pegasus0629 (válaszként erre: 20. - *Haynee*)
2010. ápr. 22. 09:41
Csak 1-es kódú kajákat eszel?
2010. ápr. 22. 09:41

Torna... hát, én még sehogy nem állok vele. De ma 1 órás gyaloglás tuti, meg szerintem erősítgetek (has, csípő, fenék, comb, kar).


Ki mire, hogy tornázik?

2010. ápr. 22. 09:41

Úgy tűnik nekem kéne a legtöbbet leadnom! :(

156 cm és 74 kg vagyok. Kb 15 kg-tól kéne megszabadulnom!

2010. ápr. 22. 09:41

Sziasztok!

Csatlakoznék én is,mert most úgy érzem egyedül nem bírnám:)

Nálam kb -20 a cél:)

20. *Haynee* (válaszként erre: 13. - Álomvirág1)
2010. ápr. 22. 09:40
Tornázok, futok, illetve az update szerint eszek. Sajnos nekem nem megy az hogy mindenbvől kevessebbet és több mozgás. Akkor egyszerűen nem mozdul a mérleg. :S:S
19. Pegasus0629 (válaszként erre: 16. - 480a1bea09)
2010. ápr. 22. 09:40
Ha úgy nézzük,akkor Én is folyton fogyózom már több éve, de nem mozdul a mérleg nyelve...
2010. ápr. 22. 09:38
Tornával ki hogy áll? Én a héten elkezdtem és 2x megvolt eddig, tervezek ma is egyet, meg jó lenne szombaton még és akkor megvan a heti 4:)
17. Álomvirág1 (válaszként erre: 14. - Children)
2010. ápr. 22. 09:38

Szia!


Én 8 kg-ot szeretnék fogyni. 65 kg-ról.

Te?

2010. ápr. 22. 09:38
én folyton fogyózom, habár nem fogyok semmit, csak tartom a sulyom :)
15. Álomvirág1 (válaszként erre: 10. - Pegasus0629)
2010. ápr. 22. 09:37

hmm,hmmm, miért is?

No süti, tudod.. :D

2010. ápr. 22. 09:37

Sziasztok! Én is csatlakoznék! Együtt hátha könnyebb lesz,mert egyedül nagyon gyenge vagyok!

Nálatok mennyi az "álom" cél,amitől szeretnétek megszabadulni?

2010. ápr. 22. 09:37

Menni fog lányok!


Haynee gratuálok! Hogy sikerült eddig?

12. Pegasus0629 (válaszként erre: 9. - Álomvirág1)
2010. ápr. 22. 09:35
Én 165 cm vagyok és 73 kiló:S 10 kiló az elsődleges cél,aztán jöhet a többi:)
2010. ápr. 22. 09:35
Én 155 cm, jelenleg 56kg. (61ről indultam), cél 50-52kg.
2010. ápr. 22. 09:35
Viszont az Én naplómba tilos benézni április 26-tól:) Ez legyen az egyik fő szabály szerintem:)
2010. ápr. 22. 09:34

Sziasztok! :)

De örülök, hogy itt vagytok!:)

Pegasus, köszönöm a sütit...addig, míg lehet. :)

Ki mennyit akar fogyni?

Paraméterek? Csak, hogy felmérjük a bajt. :S

Én 164 cm vagyok és 65 kg. 57-re szeretnék lemenni minmum.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook