Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Apaságra kényszeritve fórum

Apaságra kényszeritve (beszélgetős fórum)

1 2 3
4. HnéViktória (válaszként erre: 1. - Androo)
2012. dec. 16. 11:55

VEDD át a levelet,majd a Gyámhivatal hivatalból elindítja az apasági vizsgálatot,ha a tied,akkor a gyermektartásdíjat és a láthatást is kiszabja,de Te fizetsz,minden költséget...

Ha nem a Tied akkor minden megoldódik.


A szerelmed nem csoda ha elment...Nem elég,hogy megcsaltad,meg még elképzelhető,hogy gyermeket is csinálsz...ajajjj


Ha kiderül az apaság,akkor is van döntési jogod,tartásdíjat mindenképpen kell fizetned,de a láthatást nem kötelezik rád!

3. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Androo)
2012. dec. 16. 11:50
Talán először kellett volna apasági vizsgálatot kérni,mert a gyerek normális esetben 9hónap múlva születik meg,de azt sem értem,h az egyéjszakás kaland jó volt,de a védekezést mindig a másik oldja meg?A gumióvszert nem ismered?
2. Kukacc (válaszként erre: 1. - Androo)
2012. dec. 16. 11:40

Csináltass apasági tesztet.

Ha tied, fizetsz x összeget.

Ha meg nem a tied, talán az életed, szerelmeddel kapcsolatod még menthető.

2012. dec. 16. 11:37
Volt egy életem - szép életem, hibáztam és minden tönkrement, egy éjszakás kapcsolatból. Mint később kiderül a csaj és családja kissé "fura family". Terhes lett (március végén ismertem meg) és el ment orvoshoz, majd oda adtam a pénzt az abortuszra és még is meg szülte a gyereket (október végén - nem tudom 7 hónaposan ha jól számolok, persze előttem is volt pasija). Mint kiderült az anyja akarta annyira mert bűn az abortusz (saját lányát kirakta már a házból) Mániákusan "üldöz" legyek vele, de teljesen tönkretett már mint testileg mint lelkileg egyaránt. A szerelmemet, az életemet már elvette tőlem, most pedig még is a gyámhivatalnál beadta az apaságit..., ők meg természetesen levelet küldtek amit nem én vettem át és még nagyobb baj lett (a párom kikészülve az országot is elhagyta - SZABÁLYOS DOLOG EZ A HIVATAL RÉSZÉRŐL?) Mit tehetek ellene, sajnálom a gyereket mert apa nélkül - sőt minden támogatás nélkül nőttem fel, (???)
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook