Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Apának lehet nevezni az ilyen férfit? fórum

Apának lehet nevezni az ilyen férfit? (beszélgetős fórum)


1 2
16. Krampuszka (válaszként erre: 14. - 707655fba1)
2009. febr. 7. 14:31
De ha van erről valami papírja az Anyukának, hogy figyelmeztették, és azt elviszi a pszichológusnak, akkor az nem mondhatja, hogy :" nincs semmi gond a gyerekkel!" ????!!!! Nem értem..... :(
15. Krampuszka (válaszként erre: 12. - 707655fba1)
2009. febr. 7. 14:29
akkor nemtudom :((((((
14. 707655fba1 (válaszként erre: 11. - Spinneli)
2009. febr. 7. 14:29

Az anyát figyelmeztették, hogy ha a gyermek magatartása, viselkedése nem változik, akkor állami gondozásba veszik, + anyukát pénzbüntetéssel súlytják.


Én nem tudom mit tennék az ő helyében!

Egyáltalán van megoldás?

Rá lehet venni egy "apát", hogy ici-picit törődjön a gyerekével?

13. Krampuszka (válaszként erre: 10. - 707655fba1)
2009. febr. 7. 14:27

Borzalams dolgok ezek :((((

Nagyon sajnálom a barátnődet.

Nem lenne megoldás, ha elmennének pszichológushoz??? Nagyon sokfajta terápia van, hátha tudnának segíteni. Mindenesetre az, ha az Anyuka kiabál, veszekszik, összeszidja a "nagylányt", nem vezet semmire. Sőt. Próbáljon meg egyszer egy arra alkalmas pillanatban beszélni a kislánnyal, és rábeszélni a pszichológusra. Jobb ötletem nincs....

Sok erőt a Barátnődnek! És büszke lehet Rád, hiszen ritka az ilyen igaz barát, aki így aggódik.

12. 707655fba1 (válaszként erre: 9. - Sirga)
2009. febr. 7. 14:25

Kért segítséget.

Pszichológus, pszichiáter véleménye: semmi gond a gyerekkel.


A baj az, hogy a hétköznapok nem ezt igazolják.

11. spinneli (válaszként erre: 8. - 707655fba1)
2009. febr. 7. 14:23
a figyelmeztetés védelembe vételt jelent?
10. 707655fba1 (válaszként erre: 6. - Solka)
2009. febr. 7. 14:23
Ez valóban így van, de hogy magyarázod ezt meg egy 14-16 éves kiskamasznak, akinek rettenetesen hiányzik az apja?
2009. febr. 7. 14:23
Sajnálom, hogy ilyen párja volt a barátnődnek! Nem tudom, mit lehet tenni, de szerintem jobb a férfit nem zaklatni a problémákkal: ha érdekli a lányai sorsa, jelentkezni fog, ha nem, akkor meg úgyis mindegy.(Nővérem is hasonlóképpen járt, csak neki fiai vannak.)Ha van, akivel megoszthatja a gondjait, az jó, és egyáltalán nem szégyen segítséget kérni!
8. 707655fba1 (válaszként erre: 4. - Eb3745168d)
2009. febr. 7. 14:21

Apuka tudja a problémát, de nem érdekli.


A "nagylány" kerüli nagyívben az iskolát, "züllik".

Az anyja már kapott figyelmeztetést, a következő lépés az állami gondozás lenne, de ezt el szeretné kerülni (mármint az édesanya).

Segítségre lenne szüksége, jelen esetben az apától.

Ő azonban elzárkózik a két gyermekétől.

2009. febr. 7. 14:20
Bármelyik szülő hagyja el a gyermekét ott nagy a gond.
2009. febr. 7. 14:18
Senkit sem lehet rákényszeríteni arra, hogy törődjön másokkal. Ha valaki nem kíván a gyermekeivel törődni, az az ő döntése, és bármennyire fáj is, el kell fogadni. Idővel ő is vissza fogja majd kapni az élettől.
2009. febr. 7. 14:16

hat nem rosz.

en ismerek egy olyan not, akinek a ferje kint dolgozik angliaban. e felesege elusztatta a lakas minden rezsijet, a penz eltunt ki tudja hova, a ket gyereket csak ugy elvitte a srac apjahoz egy reggel, es kozolte ma repul francia orszagba. azota senki nem hallott rola. Kb fel eve. a srac edesanyja mar nem el.


szerintetek az ilyen no az anya?

2009. febr. 7. 14:16
Esetleg nem próbált meg a barátnőd beszélni a gyerkőcök apukájával? Talán el kellene neki mondani hogy a gyereknek mennyire hiányzik, stb.. Egyébként milyen gondok vannak a kisebb gyerkőccel?
3. 707655fba1 (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2009. febr. 7. 14:14
Megoldást szeretnék.
2009. febr. 7. 14:14
most megoldást szeretnél találni a barátnődnek, vagy együtt kell szidni a férfit?
2009. febr. 7. 14:13

Van az ismerőseim között egy hölgy, akit elhagyott a férje, két kamasz lányt hagyva maga után.

Új családot alapított, született egy gyermek ebből a házasságból is.

Az első házasságából született lányaival nem törődik, megesett, hogy eltitkolta, letagadta őket.

A két kamasz lány közül a kisebbiket jobban megviselte az a tény, hogy az apja eldobta, mint egy használt papírzsebkendőt. Édesanyjának gondjai vannak vele, segítségre az "apától" nem számíthat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook