Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Apák és gyermeknevelés! Avagy hogy és miként oldják meg a teremtés koronái a szülői feladatokat! fórum

Apák és gyermeknevelés! Avagy hogy és miként oldják meg a teremtés koronái a szülői feladatokat! (beszélgetős fórum)


2012. okt. 8. 13:58
:D látom, máshol is aratnak az apukák!
2012. okt. 6. 00:27

Nalunk Apa oltoztette egyszer a kicsiket,mig en keszulodtem..A kisfiunkra rozsaszin polot akart adni,mire Rob uvoltve rohant fol az emeletre:Anya szolj neki hogy nem vagyok lany!

A legjobb az egeszben,hogy a ferjem ott allt a nappali kozepen,es zavartan nezegette a rozsaszin polot,mert SZERINTE az piros..Es miert ne vehetne fl a 3 eves kisfiu:)Becky a kislanyunk ezalatt ult a szonyegen,a tesoja KEK capas polojaval,es megkerdezte:Apa hasznalod a szemuvegedet?

2012. okt. 5. 21:59

Nállunk is pici kortól csinál mindent, ha nekem valami dolgom van nincs soha nagyszülős lehetőségem,

meg amikor otthon vagyok is segít, de néha nállunk is vannak sztorik. Pl.valahova én elmentem előbb, ők később jöttek utánnam, mikor szomjas volt a pici kérdem hol a kulacs, azt mondja , hogy nem hoztunk, hát nem autóval jöttünk. Meg miért kellene lecserélni a cuccot, csak kicsit összerajzolta, leette, ugyanmár.Meg pasiprogramkor mindig sok az édesség

12. 34c48a3825 (válaszként erre: 1. - Vberni01)
2012. okt. 5. 12:10

Mivel a férjem fele részben szülője a közös gyerekeinknek, a nevelési elveink egyformák, hiszen azért vállaltunk közösen gyerekeket, pontosan úgy neveli őket, ahogyan kell.


Nem "segít" vagy nem egy idióta, aki csökkent képességei miatt nem képes megoldani ezt a kérést, hanem szeretettel és törődéssel neveli a gyerekeinket, úgy, ahogyan én is igyekszem tenni ezt.

2012. okt. 5. 10:05
ahogy esik ugy...majd korrigalod erre v hitelesitve nemdebar...
10. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Vberni01)
2012. okt. 5. 09:40

Akármilyen vicces vagy idegtépő férjünk gyereknevelése, ne kritizáljuk, mert le fog szokni róla. Pedig az ügyességet, kreativitást az apjuktól tanulják a gyerekeink, és ha ettől megfosztjuk őket a mindenható anyai tudományunkkal, nagy kárt okozunk csemeténknek.


Nekem is égnek állt a hajam, amikor fára másztak, gyíkot, békát, lótetűt fogtak, beteg madarakat ápoltak, teleépítették a szobát várral, úgyhogy lépni sem lehetett, de irtó talpraesett, semmitől vissza nem riadó és nem undorodó gyerekeim vannak.

Ha csak én neveltem volna őket, még mindig a sarokban ülnének rettegve, hogy jaj, elesik, megüti, összetörik és fúúúúújjj, de undorító... :)))

2012. okt. 4. 18:01
ÓA volt férjem tápszerből akarta kikeverni a tejpépet,nem igazán értette miért nem sűrűsödik be,pedig már 3x annyit tett bele mint én szoktam:D:D
2012. okt. 4. 18:00
Az én férjem még csak 4 hónapja apuka,de nagyon jól csinál mindent amit csinál...hagyni szoktam hogy rájöjjön magától a dolgokra,vagy elmondom,aztán boldoguljon! :D Belejön! :D
7. Trinitas (válaszként erre: 1. - Vberni01)
2012. okt. 4. 17:49
Egy barátnőm férje a kisfiúkat útnak indította pizsama felsőben és az innivalós palackjába tejet töltött, hogy ne szomjazzon a a gyerek.. :D
2012. okt. 4. 17:30

Nem rosszabbul, csak másképpen.

Lásd Kramer & Kramer film. Belejön előbb-utóbb.

2012. okt. 4. 17:30

Nálunk Apa nagyon ügyes, mindenben segít.

Azért vicces sztorik vannak:

pl. egyszer suliban voltam este, ő fürdette, öltöztette lányunkat (siettem, de mindent előkészítettem). Másnap nézem, minden kifordítva van rajta, Apa mondja, hááát úgy volt odatéve : ))

4. 52e9416b15 (válaszként erre: 1. - Vberni01)
2012. okt. 4. 17:19
Az én párom például nagyon jól boldogul a gyerekkekel,ha nem vagyok itthon:)
2012. okt. 4. 17:14
Egyre több férfi van a környezetemben aki egyedül neveli a gyerekét. Képzeld el, megállják a helyüket, nem is akárhogyan, még anyuci egy farok miatt képes volt lelépni. Te sem úgy kezdted, hogy mindent tudtál, majd belejönnek. :)))
2. da33d8ee16 (válaszként erre: 1. - Vberni01)
2012. okt. 4. 17:14

Előtte állok ennek a tanulmánynak, így érdekelne pár dolog.


Páromból én igazság szerint nem sok jót nézek ki :), pedig sokat lesz vele a gyerek.

2012. okt. 4. 17:10

Biztos volt nálatok is, amikor a hajad égnek állt attól, ahogyan a párod lecsitítja a gyereket, vagy ahogy épp felöltözteti!

Ezek később -főleg mások számára- vicces sztorik lesznek!


Nálunk pl ami épp most eszembe jut az az "egészséges" étkezés: ha nem vagyok otthon mikor felébred az alvásból nem gyümölcsöt, vagy kenyeret kap felvágottal, vagy joghurtot! Áááá, dehogy! puffasztott kukorica, túró rudi, nyalóka, mert "azt megeszi"- aha, még repetát is kér!


Vagy altatás apa módra: tv előtt, kanapén gyerek kinyúlva!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook