Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyám netezik... fórum

Anyám netezik... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Anyám netezik...

1 2 3
14. winny
2007. dec. 10. 16:54

Sziasztok.

Bármelyik gyerekem írhatta volna ezt a cikket.Nagyon aranyos.A kicsifiam 25 éves tanított a szg.használatára.Játszottunk.Örültem az eredményeknek.Ma is szivesen gondolok a kezdeti örömökre és a sok kicsi-nagy kudarcra.

Azt hiszem ha délutánonként nem jöhetnék kezelni kellene az elvonási tünetek miatt.((((((((

2007. dec. 9. 11:46
Nagyon tetszett,kedves volt
2007. dec. 9. 11:14

Aranyos történet.

Akár rólam is szólhatna.

Én egy számítógépes iskolában kapcsoltam be először a gépet.

Szerencsésen elvégeztem és azóta nekem is sokat jelent az internet.

2007. dec. 9. 11:13
az én anyósom 74 múlt,és most kötteti be ő is a netet.
2007. dec. 9. 11:02
49 vagyok és szeretem a net-et nincs ebben semmi különös :-)
2007. dec. 9. 10:32

Nagyon aranyos írás, megtudom érteni az ebéd hiányát,de biztos vissza fog térnia a főzés is az anyuka életében. Persze most az újdonság ereje hat rá. Egyidősebb nagymama aki szintén kedveli a netet, persze ebéd főzés után:)

Mindenkinek meg kellene tanulni, akár 80 évesen is. További szép napokat kívánok Mindenkinek!

2007. dec. 9. 10:09
A szomszédasszonnyal való trécselést felváltotta a blogolás , a chatelés pedig az utcai kispadot.És ez igy van jó, 47 éves vagyok, két éve tanultam meg kezelni a számitógépet. Az exem informatikus volt, és nagyonrégóta itt van már a közelemben a gép, de csak a port törölgettem róla jó ideig.Egyszer csak leültem elé. Találtam barátot is, aki az én szintemnek megfelelően tudta elmagyarázni a kezelését.(addig kell valamit magyarázni, mig nem tudatosodik az emberben a hozzá megfelelő mozdulat. Mi az hogy copy paste?? Bizony, nehezen ment) Mostmár akár tanitani is tudnák más bátortalan és idősödő kezdőket. Egyedül csak az szomorit el, ha az idősebb korosztály szinte büszkén jelenti ki, hogy nem ért a számitógéphez, de nem is érdekli. Miért?
2007. dec. 9. 10:05

Anyut én regiztem fel az iwiw-re.

A párja 13 évvel idősebb mint ő, s bármikor egyedül maradhat. Még nincs sok kedve a géphez ülni, de ha egyedül élne, szerintem interaktívabb szórakozás, mint a TV. S talán ha mindenkivel jól kipletyizi magát a neten, akkor vidámabb is lesz.:))

2007. dec. 9. 10:01

Engem is a gyerekeim tanitottak meg netezni. Sokszor kinevettek, mert eleinte nehezen haladtam, de most már hha valami újat szeretnék megtanulni, azt mondják olyan ügyes vagy anyu, ezt is megtanulod.


Biztos szeretnének ebédet kapni! :))))))))))))))))))

2007. dec. 9. 07:57

Sziasztok!


Az én Anyukám is így járt elköltöztem volt egy nagyon lassú net-je, és egy év után megunta a lassúságot és beköttetett egy gyorsabbat igaz sokszor kell telefonos segítséget adni de segítünk legalább nem unatkozik egyedül otthon. :D

Ja nálunk még az ebéd nem maradt el :D

2007. dec. 9. 07:33

Nekünk egy éve van otthon net. Általában harc folyt azért, ki bitorolja a gépet. Igen, könyen rá lehet érezni az ízére. Jelenleg két gépen fut, így jobban oszlik a négyfős társaság.

Nem hittem volna magamról én sem, hogy ide tud majd ültetni mindennap. Hiányzik, ha kimarad egy nap. :)

2007. dec. 9. 07:25
Nagyon kedves írás. Mosolyogtam. :)))
2007. dec. 9. 07:06

Kedves babszemkirálykisasszony.

Akár rólam is írhattad volna ezt a cikket,mert én is így vagyok ezzel mint az anyukád.Csak azt nem írtad,hogy ennek örülsz-e vagy jobban szeretnéd az ebédet.

2007. dec. 1. 15:17
Az internet megszűnt a fiatalság kiváltsága lenni, már az idősebbek is elkezdhetik. És ez jó! Nagyon sokan félnek még ma is a számítógéptől ebben a korosztályban, de egy kisebb réteg vette a bátorságot és elmerült a webböngészésben!

Ugrás a teljes írásra: Anyám netezik...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook