Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyajegy az orron fórum

Anyajegy az orron (beszélgetős fórum)


7. kolibri15 (válaszként erre: 6. - 124637ff9b)
2018. nov. 14. 10:01
Igen, meghallgatom dr. VINCENT RODRIGO véleményét is. :)
6. 124637ff9b (válaszként erre: 5. - Kolibri15)
2018. nov. 10. 00:00
😶 feltételezem ezek után, hogy nem ehhez a sebészhez mész, hanem másikhoz, és bízom benne, hogy találsz egy jót. 🍀
2018. nov. 9. 07:39

11.20-án elmegyek plasztikai sebészhez, meglátjuk mit mondanak.

Fotót küldtem az egyik plasztikai sebésznek, akitől ezt a választ kaptam:


"Az orrhegyen lévő elég nagy kiterjedésű anyajegy jellegű elváltozás egyszerű kimetszése sajnos nem megoldás

Szóba jöhet bőrátültetés ( nem ajánlom mert más típusú lenne az átültetett bőr) , lehet lebenyes forgatás( szintén nem túl esztétikus nyomokat hagy) vagy kimetszés után másodlagos gyógyulás, ami ezt jelenti hogy a seb magától gyógyul de ehhez hosszabb időre lenne szükség. Egyik sem ideális megoldás sajnos."

2018. nov. 7. 14:06

Nekem az orromon van (kb. ott, ahol másnak a piercing), és volt egy még mellette, amit le is vetettem, mert az zavart. Lézerrel, magánrendelésen, érzéstelenítéssel. 10 ezer volt 10 éve kb. Először gázul nézett ki utána, pár hét alatt eltűnt a pörk. Gyógyult, gyógyulgatott, aztán pár hónap múlva olyan volt, mintha nem is lett volna. Fel sem tűnik senkinek a heg.

Sok szerencsét, aki még tervezi!

3. Linduckó85 (válaszként erre: 1. - Kolibri15)
2018. nov. 7. 13:22

Szia!


Hs

Hasonló cipőben járok. Én voltam vele bőrgyógyászaton,ahol azt mondták hogy a fül-orr gégészeten veszik le. Még nem mentem tovább,de én is tervezem az eltávolítatását.

2. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - Kolibri15)
2018. nov. 7. 13:03
Plasztikai úton nem tudom csinálnak-e ilyet de a sebészeten biztos!Barátnőm aráról is ott vették le!
2018. nov. 7. 12:33

Sziasztok!


Tizenévesen elkezdett nőni az orrom hegyén egy anyajegy, ami az idő előrehaladtával egyre jobban nő. Ezt szeretném most plasztikai úton eltávolíttatni.

Ezzel kapcsolatban várnám a segítséget, tapasztalatokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook