Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Anita Blake - regények fórum

Anita Blake - regények (beszélgetős fórum)


15. f77f6c08c3 (válaszként erre: 14. - Homern)
2011. júl. 14. 17:50

köszi az ötletet, már két adagot is találtam...:)



tőlem is megkérdezték, hogy nem álmodok-e rosszat tőle. hát nem! :) viszont filmen szívesen megnézném. nem tudtok róla, hogy sorozatot készítenek-e róla vagy ilyesmi? mert tervben volt, de nem tudom, mi lett belőle.

14. homern
2011. júl. 14. 08:49

teszen/vaterán van fennt néha egész sorozat,nagyon jó áron jön ki darabra,érdemes szétnézni.

én magába a könyvbe még nem olvastam bele,a páromnak fel van töltve telefonra is (ilyen óriáskijelzős izé)azon olvassa újra őket...egyszer megnyitva tette le,kíváncsíságból belenéztem..hát,nekem az a pár mondat elég volt,sikerült egy jó horroros szakaszt kifognom :D

2011. júl. 14. 08:30

utánanéztem, 17 jelent meg magyarul... nekem kb 4 van meg :)


kezdődhet a beszerzés :)


Egyébként itt a rajongói oldal: [link]


Nem annyira profi, de itt lehet tájékozódni

12. kisj (válaszként erre: 10. - F77f6c08c3)
2011. júl. 13. 16:12
ez sajnos nincs meg :D(pedig van vagy 8 db)
2011. júl. 13. 16:05
Köszönöm.Tőlem egy utcányira van egy antikvárium,amibe már rég be akarok nézni.A neten utána nézek és ha tényleg izgalmas,akkor megveszem.Most inkább sorozatban veszem a könyveket.Pl a Csernus könyveket is lassan mindet meg akarom venni.Ritka manapság jó könyvet találni.
10. f77f6c08c3 (válaszként erre: 7. - Kisj)
2011. júl. 13. 16:04

:DD

úgy értem a könyvekkel egymás után ahogy haladunk. az első pár kötet még nagyon visszafogott. aztán nemrég találomra levettem egyet a polcról (Égkék bűnök, nem tudom hanyadik, de már tizen...) na abban aztán van minden! :D nem vagyok egy prűd lány, de az aztán... :P

2011. júl. 13. 16:03
Én olvastam egy vagy két Anita Blake-et, de nem jött be. A történetek izgalmasak, szóval megértem, ha valakinek tetszik, de nem az én ízlésem.
8. f77f6c08c3 (válaszként erre: 6. - F6785046e4)
2011. júl. 13. 16:03

újonnan 2-3-4ezer forint, a régebbieket már 1500-ért is elcsípheted. nézz körül antikváriumban, de emlékeim szerint van rajongói klub itt a neten, szerintem némelyik könyvből részleteket is közölnek.

ha nem nyeri el a tetszésedet, nem kell megvenni a könyvet. :)


(és boldog szülinapot előre is! :)

7. kisj (válaszként erre: 5. - F77f6c08c3)
2011. júl. 13. 16:02
ha egyre gátlástalanabb lesz, akkor már végre befejezek egyet, mert eddig még a harmadukig se sikerült eljutnom a könyveinek:-)
2011. júl. 13. 16:00
ezek modern stílusú könyvek,vagy régebbi?egy kötet kb.milyen árban van?
5. f77f6c08c3 (válaszként erre: 2. - F6785046e4)
2011. júl. 13. 16:00
az alkonyat ezekhez képest tényleg tiniregény :) nem megbántásból, én is olvastam (az első két részt), és tetszett is, de stílusában tényleg más. itt cuppog a vér meg minden egyéb testnedv, ahogy halad a sztoriban, egyre gátlástalanabb... ha érdekelnek az ilyen jellegű sztorik, tetszeni fog! :)
4. f77f6c08c3 (válaszként erre: 3. - Homern)
2011. júl. 13. 15:57
bizony nem az... én évek óta próbálom levadászni - főleg antikváriumból, vateráról - a köteteket, azt hiszem 13 jelent meg eddig magyarul :) de megéri, mert szuper. :)))
2011. júl. 13. 15:56
Hozzászólni nem tudok,nálunk a párom a nagy rajongó :) Szinte az összes Hamilton kötet megvan neki,hát nem olcsó mulatság..
2011. júl. 13. 15:55
Engem nagyon érdekel,mivel imádok olvasni.A vámpírnaplókat is kiolvastam.Az alkonyat összes része is megvan.De most kezdek rákattanni a Csernus könyvekre.A nő című könyvet kértem szülinapomra,ami vasárnap lesz,remélem megkapom :D...
2011. júl. 13. 15:52

Gimis korom óta rajongója vagyok Laurell K. Hamilton Anita Blake-sorozatának. Remek sztorik, egymástól függetlenül és láncba fűzve is érdekesek, élvezhetők.


Várom azokat, akik ismerik és szeretik, ismerik és nem szeretik, vagy nem ismerik, de érdeklődnek egy olyan világ iránt, ahol a vámpírok, zombik és alakváltók mindennapok részei, a társadalom többé-kevésbé elfogadott tagjai lettek... mindezt Anita Blake bőrébe bújva szarkasztikus humorral átitatott romantikus-erotikus fantáziavilágban játszódó történetekbe oltva.


Remek nyári kikapcsolódás! Beszélgessünk róla :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook