Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angol nyelvtanár Szegeden fórum

Angol nyelvtanár Szegeden (beszélgetős fórum)

2013. dec. 29. 15:54
Franko. Jo helyre irtam:D
2013. dec. 29. 15:53
De takaritottam porszivoztam mint a kisangyal minden nap.Gőzöltem, igaz csak 40 fokon. Annyi a gőzcleanerem. Es ahogy irtam, ahol tudtam részàràs, + felderitettem h hol laknak.Sztem ez is fontos. Legyilkolni a falut.
2013. dec. 29. 15:51
Meg egyszer leirom, ami sztem bevalik: Biokill, Biotolle...?mindketto permetrin.. Allatboltban lehet még kapni mày permetrin alapu irtoszert, de ezek olcsobbak. Annyira a fujassal sem strapaltam magam, mert most jut eszembe, h ismetlo fujasnal csak az àgy felét fujtam be.
2013. dec. 29. 15:48
Sziasztok, par hete irtam ide...akkor voltak dögök nalam...nos....biokillt vettem...kertesz aruhazban lehet kapni. Utantoltonek biotolle-t , ez 500 ft-tal olcsobb.A felesleges kacatokat kidobtam, ahol tudtam, padlo reseit elzartam, de pl a franciaàgy alatt nem. A ruhaimat sem zsakoltam be, csak a negyedet...aztsn meguntam.Lehet h szerencsem volt, de eltuntek:)
2013. dec. 29. 13:05

Angol, kifejezetten beszéd centrikus nyelvtanárt keresek Szegeden, esetleg Hódmezővásárhelyen.

A meglévő, kicsit megfakult középfokú nyelvtudásomat szeretném frissíteni, fejleszteni.

Köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook