Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor összecsap a múlt és a jelen.. fórum

Amikor összecsap a múlt és a jelen.. (beszélgetős fórum)


1 2
57. sariya (válaszként erre: 56. - Fiatal nő)
2009. ápr. 3. 16:41
Tetszik ez a megközelítés,köszi:)
56. Fiatal nő (válaszként erre: 1. - Sariya)
2009. ápr. 3. 16:38
Ha félremegy, az nem azért lesz, mert Te nem vagy elég jó, hanem mert Ő a hülye, hogy nem bír magával. Ha pedig nem bír magával, akkor felesleges sajnálni, hogy vége. (tudom, hogy könnyű mondani, de így van)
55. sariya (válaszként erre: 54. - Duracellnyuszi)
2009. ápr. 1. 17:31
Igyekszem:)
54. Duracellnyuszi (válaszként erre: 53. - Sariya)
2009. ápr. 1. 16:50

Akkor hajrá! :)

Nem engeded meg magadnak, mert félsz, hogy utána szenvedni fogsz... De hát így is szenvedsz! Úgyhogy semmit nem veszíthetsz. Érezd jól magad, amíg lehet!

53. sariya (válaszként erre: 52. - Duracellnyuszi)
2009. ápr. 1. 13:13
Megengedni magamnak..igen,azt kellene:)
52. Duracellnyuszi (válaszként erre: 1. - Sariya)
2009. ápr. 1. 12:26
Nem az számít, mit csinált a múltban. Szerintem sokkal jobb, ha az ember (pláne egy pasi) fiatalon kiéli magát. De lehet, hogy azóta sokat fejlődött érzelmileg és megért arra, hogy komoly kapcsolata legyen. Itt az én példám: Nekem is rengeteg pasim volt és -bár nem vagyok büszke rá- volt, hogy megcsaltam őket. Nem vettem őket komolyan, csak élveztem az életet. De felnőttem és rájöttem, hogy nem ez kell nekem. Most már merek szeretni. És nem tudnám megcsalni a párom, pedig ő aztán igazán megérdemelné... Egyébként szerintem sokkal nagyobb az esély arra, hogy olyan pasi csalja meg a barátnőjét, akinek kevés kapcsolata volt és nem élte ki magát. Bár mindentől függetlenül meg kell szavazni a bizalmat, aztán ha elszúrja, ráérsz akkor aggódni. De lehet, hogy nem szúrja el, lehet, hogy nem kell neki más, csak te. A fölösleges féltékenység, aggódás pedig megmérgezi a kapcsolatot. Engedd meg magadnak a boldogságot!
51. sariya
2009. ápr. 1. 11:46
Oly nehéz.
50. szilva07 (válaszként erre: 1. - Sariya)
2009. márc. 31. 16:14
Az én pasimnak is sok nője volt. Nagyon féltékeny voltam az elején. Ráadásul tartotta/tartja is velük a kapcsolatot, persze mint barátok. Aztán rájöttem, hogy csak ártok a kapcsolatunknak, ha féltékenykedem. Ráadásul, megismertem én is azokat a nőket, és rá kellett jönnöm, hogy jó fejek, és én sem szakítanám meg velük a barátságot egy féltékeny társ miatt. Én úgy vagyok vele, hogy a bizalmat megelőlegezem mindenkinek. Aztán eljátszani csak egyszer lehet.
49. Tidike (válaszként erre: 46. - Sariya)
2009. márc. 30. 12:43
Nagyon bízom benne, hogy megtaláljuk a megoldást.
48. sariya (válaszként erre: 47. - Zizisicc)
2009. márc. 30. 12:35
Na igen.de pontosan nem tom mi a bibi.Ez csak egy sejtés.Ezért sem tom magamnak feloldani.Lehet hogy hellinger lesz belőle.
47. Zizisicc (válaszként erre: 44. - Sariya)
2009. márc. 30. 12:34
Ha az anyukád eszedbe jut ezzel a problémával kapcsolatban, akkor nyilván Ő is része ennek. Ha a vele kapcsolatos dolgokat rendezed, az is egy lépés. Lehet, hogy az első, de az is lehet, hogy elég is.
46. sariya (válaszként erre: 45. - Tidike)
2009. márc. 30. 12:28
Tényleg nem.de ha már elkezdtünk vele foglalkozni,csak megoldjuk.
45. Tidike
2009. márc. 30. 12:22
Nem egyszerű ez az egész. :)
44. sariya (válaszként erre: 43. - Zizisicc)
2009. márc. 30. 12:19
Alakul.Inkább ezt mondanám.Mert ami akkor ott feljött ahhoz asszem egy hosszabb folyamat kell.De jó irányba indultak a dolgok.De minthogy ott se tudtam honnan ered a probléma,most se tudom biztosan.Ezért nem tok merre lépni.
43. Zizisicc (válaszként erre: 42. - Sariya)
2009. márc. 30. 12:13

És az már nem probléma? :o))


Ha ismered a technikát, a lépéseket .... akkor lehet, hogy az anyukáddal történteket egyedül is feltudnád oldani magadban. Gondold át az ezzel kapcsolatos összes emlékedet, érzelmedet, gondolataidat ..... aztán jöhet a megbocsátás, bocsánatkérés, elfogadás, elengedés ..... amire épp szükség van ...

42. sariya (válaszként erre: 41. - Zizisicc)
2009. márc. 30. 12:03
Nem.Akkor éppen más nyűgöm volt.Hogy nem tudtam kötődni.
41. Zizisicc (válaszként erre: 39. - Sariya)
2009. márc. 30. 11:59
Erre a témára állítottatok?
40. sariya (válaszként erre: 38. - Mimmo33)
2009. márc. 30. 11:59
Mosoly neked:)köszönöm.
39. sariya (válaszként erre: 35. - Zizisicc)
2009. márc. 30. 11:58
Hellingeren már voltam és non bevált nekem.De oda azért nem mehet az ember hetente:))De ha nem tom megoldani,akkor megyek.
38. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Sariya)
2009. márc. 30. 11:58

Igazából nem értem a problémádat, pontosabban értem, de mégsem...

Azt írtad, hogy MÁR 8 HÓNAPJA együtt vagytok! Nem 8 perce, vagy 8 órája, vagy 8 napja...

Ez az idő szerinted nem volt elég arra, hogy bizonyítsa, veled szeretne lenni?!

Ne mérgezd meg az érzéseidet, a kapcsolatotokat azzal, hogy a múltján rágódsz. Ráadásul olyan dolgokon, amikhez (már megbocsájts) semmi közöd. Felvállaltad a kapcsolatot pedig tudtad, hogy sok nővel volt.

Ki a mellet, be a hasat! és örülj, hogy benned találta meg azt, akivel jól érzi magát, és valószínűleg boldog!

37. Tidike (válaszként erre: 34. - Zizisicc)
2009. márc. 30. 11:57
Köszi :)
36. sariya (válaszként erre: 33. - Tidike)
2009. márc. 30. 11:57
Nálam nem volt ilyen sose.Mindig szerettek és megbecsültek.Én nem tudtam őket.Viszont lehet gócpont anyám és ami vele történt.Megtört,elvesztette a nőiességét,meggyötörték lelkileg és fizikailag is.Talán nem akarok úgy járni mint ő.de ez is csak egy talán.
35. Zizisicc (válaszként erre: 32. - Sariya)
2009. márc. 30. 11:56

De akkor a félelmeidet el is tudnád engedni, ha olvastad, nem????? :o))


Ha ismerős vagy ezen a területen, az utolsó mondatod erre utal, akkor miért nem próbálsz meg egy Hellinger-féle családállítást? Kineziológia, Bach-virágterápia ... stb? Mind-mind segítség lehet!

34. Zizisicc (válaszként erre: 31. - Tidike)
2009. márc. 30. 11:53
Megtanít egy olyan szemléletre, amivel a későbbiekben könnyebben fel tudod dolgozni a Téged érő benyomásokat. Szóval nem elég elolvasni, magadra kell formálnod, és alkalmazni kell! De megéri! :o))
33. Tidike (válaszként erre: 30. - Sariya)
2009. márc. 30. 11:51

Ez jó kérdés....

Nekem már volt ilyen, hogy elmúlt az önbizalmam. A volt férjem sikeresen hozzájárult abban, hogy megszűnjön, teljesen elnyomott bennem mindent ami nő volt. Most viszont sajna nem tudom miért lehet ez...

32. sariya (válaszként erre: 29. - Zizisicc)
2009. márc. 30. 11:51
Már olvastam anno ezt a könyvet és tényleg szuper,de nekem most a nőiességgel kapcsolatban kéne vmi.Lehet,hogy a családomban vhol megakadt női ágon ez az energy:)
31. Tidike (válaszként erre: 29. - Zizisicc)
2009. márc. 30. 11:49
Köszi a tipped, megfogadom és elolvasom ezt a könyvet, hátha segítségemre lesz.
30. sariya (válaszként erre: 27. - Tidike)
2009. márc. 30. 11:47
Na igen,de az honnan ered?
2009. márc. 30. 11:47

Louise L. Hay: Éld az életed!


Szerintem érdemes elolvasni, többek közt arról szól, hogy hogyan lehetsz újra önmagad, hogyan teheted le a múlt terheit, hogyan engedheted el a felesleges, már visszahúzó érzelmeket. Nem csak elméletben, hanem gyakorlatban is.

Ajánlom Nektek! :o))

28. sariya (válaszként erre: 26. - Zizisicc)
2009. márc. 30. 11:47
Valószínű...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook