Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Amikor bekapcsolom a gépem, miért "dolgozik" olyan sokáig? fórum

Amikor bekapcsolom a gépem, miért "dolgozik" olyan sokáig? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 7. 14:18

az adatok mennyisége lassithatja a gépet ez tévhit..

képzeljetek el egy 1000GB másnéven terrabájtos merevlemezt.. 999Gb adattal elméleti sikon mennyire lesz lassu egy gép?

feladatkezelöben lesd meg hogy mi mennyi memoriát használ és mennyire terhelik a processort. lehet valami tudtod nélkül ténykedik

7. Evawitch (válaszként erre: 3. - Nirvana06)
2010. febr. 7. 14:16
Laptop memóriáját nem igen lehet fejleszteni, ha jól tudom.
2010. febr. 7. 14:15
Microsoft Security Essentials vírusirtóm van. Pár hónapja lett újra telepítve. Ez laptop és az max. hely 37,2 Gb, ebből 15,3 Gb szabad most. Ez miatt is lehet? Szoktam letölteni filmet, az foglalja a helyet. De, miután megnéztem ki is törlöm.
5. e47d027f74 (válaszként erre: 3. - Nirvana06)
2010. febr. 7. 14:14
a zugás megszüntethetö kb 6 havonta takaritás ezalatt azt értem hogy szétszedi olyan aki ért hozzá.. ventillátor alol kosz kiszed.. stb.. portalanitás.. nagyon régi gépek esetén ventillátor csere... elöfordulhat hogy elkopik a csapágy :)
2010. febr. 7. 14:13
memória fejlesztés kellene szerintem
2010. febr. 7. 14:11

nekem is ilyen..

meg nagyon zúg..

2010. febr. 7. 14:09

több oka is lehet.. pl virusirtó milyen van?

esetleg rég volt ujratelepitve? minden windows elhasználodik ... :)

2010. febr. 7. 13:56
Megnéztem az automatikusan futó programokat,de semmi olyan nincs, ami miatt olyan sokáig kinlóhatna. Folyamatosan tisztítom a gépet. Nagyon lassan nyit meg mindent olyankor. Valamiért nagyon pörög, de nem tudom az okát.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook