Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor az egyén találkozik a másik nem képviselőjével fórum

Amikor az egyén találkozik a másik nem képviselőjével (beszélgetős fórum)


5. fejo0222 (válaszként erre: 4. - 0f4abafe57)
2010. ápr. 25. 10:50
Kedves dézé! Tévedsz, nem dicsekszem, az amúgy sem létező vonzerőmmel. De azt gondolom, hogy ilyesmi mindenkivel előfordul, kortól és nemtől függetlenül. Nem jelent ez azonnali ágybabújást, de aki azt állítja hogy sosem fordul meg a fejében, az hazudik, és hatóságilag kell felpofozni. Tudjuk a dalból is hogy "minden asszony életében van egy pillanat" , és mi férfiak is el-el játszunk néha a gondolattal. Ezt persze bizonyítani nem tudom, csak bonyolult hazugságvizsgáló műszerek segítségével lenne lehetséges. Én azonban még a régi világban élek, amikor a hazugságvizsgálat úgy ment, hogy az eljárás alá vont személynek megnyomkodták az orrát, és ha puhának találtatott, akkor az eljáró személy ha a penzum kiszabásában is kompetensnek vélte magát, akkor még egy pofont is lecsavart a terheltnek. Várom továbbra is érdekes véleményeteket.
4. 0f4abafe57 (válaszként erre: 1. - Fejo0222)
2010. ápr. 24. 22:27

Egyébként ez a téma- és annak a az általad történt megfogalmazása- vad vigyorgást vált ki belőlem.:D:D

Ejnye!

Te dicsekedsz az ellenállhatatlan férfiúi vonzerőddel:D

3. 0f4abafe57 (válaszként erre: 1. - Fejo0222)
2010. ápr. 24. 22:19
Engem a férjem még nem hozott olyan helyzetbe, hogy szabadon eldönthettem volna, hogy szeretnék-e kefélni az általa bemutatott hímnemű egyeddel.
2. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Fejo0222)
2010. ápr. 24. 19:39
Nem történt, miféle, kiféle, kefél-e? Ilyen még nem történt, olyan már történt, hogy egy érdekes férfit egyből kiszúrtam, és kapcsolat is alakult ki köztünk.
2010. ápr. 24. 18:52
Amikor az egyén találkozik a másik nem képviselőjével, egy szempillantás alatt felméri hogy milyen társadalmi szinten helyezkedik el, és hogy mint potenciális szexpartner szóba jöhet-e. Egyszerűbben szólva, hogy miféle, kiféle, kefél-e? A nejem, az elmúlt napokban bemutatott egy ismerősének, aki elvált asszony. Amikor beléptem az ajtón, megmosolyogtam, ahogy láthatóan mindketten végigmustráltuk egymást a fentebb említett ok miatt. Láthatóan, nem alakult ki a nexus, és egyikőnk sem érez leküzdhetetlen vágyat a másik után, de azért érdekes szituáció volt, olyan, amit harmadik személy nem vesz észre. ( És nem is kell hogy észrevegyen. ) Veletek történt már hasonló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook