Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítási módszerek...Hogy a másik legyen a hibás! fórum

Szakítási módszerek...Hogy a másik legyen a hibás! (beszélgetős fórum)


17. fef003d89c (válaszként erre: 12. - Hétfőreggel)
2013. okt. 17. 20:05
én nem bántam volna meg :)
16. szomorkodó (válaszként erre: 12. - Hétfőreggel)
2013. okt. 17. 14:40
ha tisztelted volna, személyesen mondtad volna meg. és most ne hivatkozz arra, hogy ő is mailben tette ezt. ő nem biztos, hogy tisztelt téged:(
2013. okt. 17. 10:04

Az elég gusztustalan dolog.

Mindig annak a híve voltam,h legyünk nyersek,szemtől szembe,őszinték.Még ha fáj is.

14. 55416fb8e2 (válaszként erre: 8. - Arcansas)
2013. aug. 31. 16:29
fel ev mulva hogy volt kepe felbukkanni? :)
2013. aug. 31. 08:04

Eleg verlazito ilyen dolgon agyalni.

eleg szarul esik az embernek ha szakitanak vele, es az kifelyezetten tud fajni hogy meg hulyenek is nezik. Nem kivanom senkinek ezt az erzest.

Nem kene erre oktatni senkit hogy csinaljak. Epp eleg gerinctelen alak van igy is.

2011. febr. 9. 11:04

Én tavaly nyáron szedtem fel egy régi ismerőst, de kifejezetten szexkapcsolatra. Épp tavaly lett vége a házasságomnak és nem akartam stabil kapcsolatot. (most is korai lenne)

A probléma ott keletkezett, hogy ő belém szeretett. Én a kezdet kezdetén kikötöttem, hogy mire kell nekem és ő ennek alárendelte magát. A lényeg, hogy aztán megunta a szamár szerepet és kirúgott egy emilben. Pontosabban közben megbánta, hogy elküldte a levelet. Másnap este én rúgtam ki őt, korunk technikáját használva chaten keresztül. Egy kicsit bántam én is, de tisztelem őt annyira, hogy ne használjam kapca rongynak...

2011. febr. 8. 19:13

Legkedvencebb szövegem, amelyet anno hallottam a volt barátomtól, hogy:

- Úgyis elhagysz, engem eddig mindig elhagytak...

- Miért szeretsz? Miért vagy velem? (úgy jött le, mintha: ajj minek vagy még mindig velem...)

S ami nem pont ebben a témában, de nagyon izgalmas indok volt tőle:

- Azért flörtöltem a csajjal, mert téged meg láttak valakivel. (Akkor mondta, amikor nagyon csúnyán lebukott és rögtön kivertem a balhét, erre ez volt a védekezés)

Fantasztikusan kreatívak tudnak lenni, mikor a helyzetük úgy kívánja. :) Én sok kreativitását megtapasztaltam, visszagondolva már csak röhögök rajta...

10. arcansas (válaszként erre: 9. - Pancsika37)
2011. febr. 7. 17:01
Hát később rájöttem,h bár 3év korkülönbség volt köztünk,én lehet észben annyival több voltam nála:D így utólag.
9. Pancsika37 (válaszként erre: 8. - Arcansas)
2011. febr. 7. 16:53
Hú de gázak az ilyen pasik. Ha van mersze félrelépni akkor bevallani is legyen. Gyáva kutyák.
2011. febr. 7. 16:35

Én is úgyérzem h nálam kiprovokálták,bár ennek már 4éve,és csak 4-5hónapos kapcsi volt.Miután állandóan sms-eztünk,hívtuk egymást(ezen kívül sülve főve együtt voltunk!),egyszer csak nem írt.Én gyanakodtam és sms-be rákérdeztem,mire ő tagadta h lenne neki más.Végül már válaszolt h külön kellene mennünk,és taliztunk személyesen 1-2nap múlva.Mintha én provokáltam volna sms-ben.De ez nevetséges eset volt,így 4 év távlatából!

Volt még olyan,hogy egyszer csak az illető eltűnt se telefon se semmi,majd mikor már lett új párom,újra jelentkezett félév múlva,mintha mi sem történt volna!

7. Lhara (válaszként erre: 3. - Hunter-erdei)
2011. febr. 7. 16:24

Ezer bocs'... meg néhány anyamedve, aranyom!!!


Egész más így a szitu.

2011. febr. 7. 16:23
sztem tipikus pasimódszer, h kiprovokálják a szakítást.
2011. febr. 7. 16:23
sok van ilyen, velem nagyon sokat kotozkodott, semmi nemvolt jo neki...gyava volt
2011. febr. 7. 16:22

Működik a szakítás, mint olyan enélkül is.

Nem szép még ilyesmire "gyúrni"is.


Me akarod tanulni, hogy hogy kell csinálni?

2011. febr. 7. 16:21

igen erre gondoltam...velem épp most csinálták meg, nagyon szarul esett...

kiváncsi vagyok, sok ilyen eset van-e.

2011. febr. 7. 16:19
Ahelyett, hogy oda állt volna és megmondta volna az igazat, avagy hogyan kell gyáván szakítani?
2011. febr. 7. 16:16
Szeretném, ha írnátok olyan sztorikat, amikor úgy szakítottatok, hogy a másikat hoztátok ki "bűnösnek", vagy éppen elértétek azt (direkt), hogy ő szakítson veletek vmi miatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook