Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amikor 7 éves a lányunk.... fórum

Amikor 7 éves a lányunk.... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
541. Mariann7533 (válaszként erre: 540. - Pmjudit)
2010. febr. 1. 20:25
Alsósokat,vagy felsősöket tanítasz?
540. pmjudit (válaszként erre: 539. - Mariann7533)
2010. febr. 1. 20:19

:))

Én nagyon elfáradtam, 4-kor kezdődött és majdnem 7 volt mire hazaértem -7+ a délelőtt is sűrű volt.

2010. febr. 1. 20:15
Na nálunk azért visszaveszik,mert február 13-án nyílt nap lesz a suliban.Úgyhogy adtak is,meg nem is.
538. pmjudit
2010. febr. 1. 20:11

Ezek hosszú értekezeltek és meg kell őket tartani.ilyenkor szoktak szünetet adni, hogy akkor a tanárok egész délelőtt bent vannak.

Mi az idén úgy döntöttünk, hogy délután tartjuk és meghosszabítjuk a tavaszi szünetet, akkor kapják meg a gyerekek.

2010. febr. 1. 20:07
Nekünk majd február 8-án nem kell menni suliba,bár nem tudom,hogy miért.Úgyhogy hosszú hétvége lesz Diának.Lehet,hogy Kristófot sem viszem oviba aznap.
536. pmjudit
2010. febr. 1. 19:57
Biztosan félévi értekezlet van - nekünk délután volt 4.kor kezdődött és 7-kor jöttem haza.
2010. febr. 1. 13:03
Tanároknak fél évi értekezlet van.Vagy valami ilyesmi.
534. Mariann7533 (válaszként erre: 533. - Uracsvivi)
2010. febr. 1. 09:29
Az fincsi.Hogyhogy szünet van?
2010. febr. 1. 09:27
Nekünk ma szünet van.Palacsintát rendelt a Vivi.
2010. febr. 1. 09:16
Nagyon jók a mekis képek.A szemüvegnek van jelentősége?Láttam,hogy pár gyerkőcön van.
2010. febr. 1. 07:39

Bizony gyorsan nőnek és sokkal hamarabb és mindent előbb tudnak mint mi anno.

Nagyon jók a képek.

530. pmjudit (válaszként erre: 529. - Mariann7533)
2010. jan. 31. 21:14

Az nagyszerű.

Gyorsan nőnek.

Az Eszterék bulis képén nekem tinisztároknak tűnnek, pedig csak 7 évesek:)

529. Mariann7533 (válaszként erre: 527. - Pmjudit)
2010. jan. 31. 21:12

Hát ez az.Csak döbben az ember.És már a kistesóin is látom,hogy te jó ég,most születtek,és már mekkorák,és mi mindent tudnak,és olyan kis önállóak.Még a 17 hónaposom is.

A tanító nénink mondta is,hogy a farsangra símán kimeri állítani szerepelni ezt az osztályt,mert annyira talpraesettek.

528. pmjudit (válaszként erre: 527. - Pmjudit)
2010. jan. 31. 21:10
Tettem képet a naplómba.
527. pmjudit (válaszként erre: 526. - Mariann7533)
2010. jan. 31. 21:09

Nagyok már:))

Nemrég jöttünk haza egy mekis szülinapról, összeszokott csapat - éppen arról beszéltünk, milyen csajok már a kislányok . 3. közös szülinapja volt az ünnepeltnek, nosztalgiáztunk milyen kicsik, bátortalanok voltak - most meg...

526. Mariann7533 (válaszként erre: 525. - Pmjudit)
2010. jan. 31. 20:56
Köszönöm.Nagyon jó volt az előadás.És olyan magabiztosak voltak,hogy csak lestem.
525. pmjudit (válaszként erre: 524. - Mariann7533)
2010. jan. 31. 20:32

Szia Mariann!

Megnéztem a képeket, szuperek, biztosan jó volt az előadás is.

2010. jan. 31. 09:47
Sziasztok.Tegnap volt néptáncfellépésük Diáéknak.Nagyon ügyesek voltak!Teszek majd fel képeket a naplóba.
2010. jan. 28. 12:26
Az Irma,aki a magyar tanító néni, szeptemberben jött vissza,persze nekünk már sulivárón bemutatták,hogy ő lesz,de az óráját akkor még nem tudtuk megnézni.Gyesen volt.Most visszajött,és kap egy osztály.Aki meg 10 éve folyamatosan osztályfőnök,egyik napról a másikra matek tanár lesz itt is ott is.És valószínü,hogy nálunk nem.
2010. jan. 28. 12:23
Nálunk öszeszokott tanítópárosok vannak az alsó tagozatokon.Ilyen nem fordul elő hogy kiutálja az egyi a másikat.
2010. jan. 28. 12:15
Na pontosan ezek amiket írtok háborítanak fel minket.Még annak is örülhetünk,hogy időpontot kaptunk.Az egyik anyuka aki tegnap bent volt időpontot kérni,és egyébbként jó emberismerő,ő azt mondja,hogy szerinte nem nagyon van esély arra,hogy matektanárnak megmaradjon Edit/őérte harcolunk/.Ja igen,és elterjedt az a hír,több mindenkitől jött az infó,hogy a másik tanítónénink marta ki a helyéről,mert nem jönnek ki egymással.Edit nagyon rugalmas,merész,és ezért olyan jó tanár.Irma is jó a magyar területén,de merevebb.És most úgy néz ki,hogy ő marad,pedig a prevenciós matekot csak Edit tanítja az egész suliba,sőt,talán még Békéscsabán is.
2010. jan. 28. 11:46
Ja én még azt sem értem hogy ebben az iskolában ennyire szegényes a tanári kar,vagyis nincs egy épkézláb tanárnő aki nem osztályfőnök és tudná vinni a kicsiket jövőre?
519. pmjudit
2010. jan. 28. 11:18

Engem legfőképpen az háborítana fel, hogy tavaly választottam az adott iskolát, az adott tanító nénivel és nyilván ígérete kaptam arra, hogy alsó tagozatban ő lesz a lányom tanítónénije, hozzá fog kötödni és nem mondták egy szóval sem, éppen akkor, mikor már összeszoktak elveszik tőlük. Lehet, hogy ebben a helyzetben olyan iskolát választottam volna, ahol nem évente cserélik az alsós gyerekek tanítóit.

Tavaly fontos volt ezzel a tanító nénivel bemutatni az iskolát - felvenni a gyereket, és az idén is ezt szeretnék. Csakhogy öngólt fognak rúgni, mert ezt talán az idén még igen, de utána már nem tudják eljátszani - gyorsan híre megy, hogy cserélik első osztály végén a tanítókat.

Az alsós gyerekenek a megszokott dolgokra van szükségünk, nem változtatásokra.

2010. jan. 28. 10:53

És az érintett tanárnő mit szól mindehhez.De ezek után gondolom nincs beleszólása semmibe,csak alkalmazkodik majd a helyzethez.

FELHÁBORÍTÓ ELJÁRÁS.

2010. jan. 28. 09:06

Sziasztok lányok.Nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre.Tudjátok van ez a dolog a suliban,hogy el akarják venni az osztályfőnökünket.A szülőin semmi konkrét indokot nem tudott mondtani az ig.nő,pedig elmondása szerint vannak jelentkezők,de ő a legjobbat akarja,és ilyen sablonos beszéddel akarta megmagyarázni,hogy miért maradna egy tanárunk.És akkor többen felszólaltak,hogy ez milyen volt,hogy máshonnan tudtuk meg,meg hogy egy módszer elindult,és a gyerekek nagyon szeretik a matekot,és a tanítónéni,mire az ig.nő azt mondta,hogy abba esetleg belemegy,hogy a matekot megtarthassa.Na most tegnap a három SZMK-s szülő bement hozzá időpontot kérni,mivel vinnének be egy papírt,és ezt mindenki aláírta.Hát alig akart adni időpontot.Végül sikerült,de közben ott a szülők elmondták az érveiket.És itt jön az én kérdésem:Annó túljelentkezés volt a suliban,és úgy volt,hogy az én lányomat sem biztos,hogy felveszik.De felvették.Errefel most mondja az ig.nő az egyik SZMK-s szülőnek,hogy megsértődött rám,rosszulesett neki valami,amit én mondtam.És pont tőlem nem várta,mert Diát fel sem akarták venni,de mégis felvették.

Én azért nem értem,hogy mivel sértettem meg,mert fel sem szólaltam.Egyetértettem a felszólalókkal,hisz osztom a véleményt,és persze,hogy kiállok a tanítóért,és főleg a gyerekemért.De bárhogy jár az agyam,nem tudom,hogy mit mondhattam,mivel nem is szólaltam fel.Mondom,csak egyetértettem,amit természetesen vállalok.Hallgatnom kellett volna?Hisz a gyerekek jövöje múlik ezen a dolgon.Szerintetek?

2010. jan. 28. 08:43
Én ma megyek.Mi is a farsangot beszéljük meg elsősorban,12-én lesz.
515. pmjudit
2010. jan. 27. 21:06

Nálunk tegnap volt, semmi különös.

Eredmények, farsang stb..

2010. jan. 27. 20:37
Kinél mi újság?Szülői volt már valakinél?
513. Mariann7533 (válaszként erre: 512. - Pmjudit)
2010. jan. 26. 11:05
Jaj bocsi.Na de majd eljön az idő,hogy két jelmez kell.És a fiúknál szerintem nem olyan könnyü szép és jó jelmezt találni.
512. pmjudit (válaszként erre: 511. - Mariann7533)
2010. jan. 26. 11:02
Nem szerencsére még csak bölcsis - így egy jelmez kell csak:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook