Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alvás közbeni mozgás fórum

Alvás közbeni mozgás (beszélgetős fórum)


2010. márc. 1. 08:55
Kipróbálom, köszönöm a tanácsot :D
4. 45f5ce422c (válaszként erre: 1. - Takacsagi)
2010. márc. 1. 07:27

Szia!


Az én kisfiam hadonászik álmában, ahogy leteszem szopi után, hadonászni kezd, felébred, megijed és sír! a megoldás a következő: fogsz egy nagy kendőt,vagy kisebb plédet, háromszögbe hajtod, rá a baba, a kis kezeit kinyújtod a teste mellé! Bugyoláld így be a kendővel/pléddel, és így altasd! ha álmában mozogna nem tud, csak picikét, és nem ébred fel! Nálunk nagyob bevált, és többeknél is a babás fórumokon:) egy próbát megér!!!!

2010. febr. 27. 09:39
ha hagyom, hogy csinálja akkor felébred és nem is alszik vissza csak egy kis játék vagy tv-nézés után. Hiába adok neki pl.: cicit, hogy aludjon utána jól lakottan mosolyog rám.Kaparta is már de most átállt az ütögetésre, nekem is hason alszik.Sírni nem sír fel, ezért gondolom, hogy fájni nem fáj semmije.
2. 2c2de63135 (válaszként erre: 1. - Takacsagi)
2010. febr. 27. 07:57
nem is alszik vissza? felsír vagy mit csinál ilyenkor? az én kisfiam hason aludt pici korában(ő fordult mindig hasra nem én tettem) és állandóan kaparta a matracot...de azért aludt! aztán egyszer csak kinőtte:)
2010. febr. 26. 16:34
6 hós kisfiam éjszaka alvás közben ütögeti a matracot, azt szeretném tudni valaki találkozott-e már ilyennel vagy milyen megoldást javasoltok, mert így a mély álomból is felveri magát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook