Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Álló szoláriumok Budapesten fórum

Álló szoláriumok Budapesten (beszélgetős fórum)


2019. dec. 5. 12:49
Nagyon szépen köszönöm nektek!
4. simple (válaszként erre: 1. - Barbó)
2019. dec. 5. 08:40
Szinte ma már minden szoliban vannak álló, és fekvő gépek is. Olyan nincs amiben csak álló gépek vannak, legalábbis én még nem találkoztam ilyennel.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Barbó)
2019. dec. 5. 05:54
Budapesten hol? Gondolom pl Békásmegyerről nem szívesen utaznál hetente 3x 5 perc szoli miatt mondjuk Újbudára. Egyébként ritka az a szoláriumszalon, ahol ne lenne álló gép is a fekvő mellett.
2019. dec. 5. 00:09

[link]


[link]


[link]


Most hirtelen ennyit találtam.

De Bp-en ha forgalmasabb helyen bemész bármelyik szoláriumba, szerintem már mindenhol vannak álló gépek is.

2019. dec. 4. 23:54

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

Eddig még sosem voltam szoláriumban és sose gondoltam hogy egyszer leszek, de most jön a szalagavatóm és szeretnék kicsit barnább lenni.

Azt biztosan kikötöttem magamnak hogy nem akarok fekvő (vagy nem is tudom hogy nevezik) szoláriumba befeküdni. Az egyik ismerősöm pedig mondta hogy nem csak olyanok vannak amikbe be lehet feküdni hanem olyanok is amikben állni lehet. Megpróbáltam már Google keresővel, de mivel azt se tudom pontosan hogy ezt hogyan keressem így nem igazán jártam sikerrel. (Félre értés ne essék, megvan a magamhoz való eszem, csak az ilyen dolgokban nem vagyok jártas.)

Egy szó mint száz: tudnátok esetleg nekem ilyen álló szoláriumokat mondani Budapesten?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!! 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook