Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Allergia Flector krémtől vagy portól fórum

Allergia Flector krémtől vagy portól (beszélgetős fórum)


3. sesz
2012. máj. 1. 07:58
A krémmel kb 4 napig 3 szor 4 szer kentem a derekam,elkezdett fájni a lábam ,iszonyúan,mintha valami enné a csontomat,elmentem az ügyeletre,ott meg a port írták fel,azt 5 napig napi 2 szer ittam.Akkor ez már elég nagy adag ugye?Hogy ilyen tünetek legyenek?Olyan tünetem volt vagy van,hogy mint aki meg akar szédülni de mégse,a szemem előtt mintha koszos üveg lenne,úgy látok,nem bírnak el a lábaim,meg ilyenek.Tegnap már nem volt,este éreztem ezeket de nem olyan erősen.Azt sem tudom ettől a szerektől van e.chron beteg vagyok ,jelenleg tünetmentes,de a szalitátra allergiás vagyok ami mint kiderült mind a 2 szerben van.
2012. ápr. 30. 21:48
Szerintem csak nagyobb adagnál észlelhető. Én 1X többet vettem be (fogammal szenvedtem) és vezetés közben olyan érzésem volt mintha úsznék :DD
1. sesz
2012. ápr. 30. 14:39
Érdeklődnék kapott e valaki Flector krémtől és portól valami allergiát,esetleg rosszul létett ,vagy látászavart,stb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook