Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Allergia, fiatal korban, segítség! fórum

Allergia, fiatal korban, segítség! (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 28. 20:35
Nem kell sóbarlang, megteszi egy sima természetes cseppkő is :)))
2012. ápr. 28. 14:58
Van a városomban a kórházban 'sóbarlang'.Találtam elérhetőséget is.Ez hogy működik?Mennyi ideig tart egy kúra? Felhívom őket a hosszú hétvége után :)
2012. ápr. 28. 14:28
Gyakran moss hajat, a ruháidat bent szárítsd, ezeken megtelepszenek az allergénak. Ezek jutnak most eszembe.
2012. ápr. 28. 14:23
Barlanglátogatás ajánlott!!!!!! Teljesen allergén- és pormentes!
2012. ápr. 28. 14:22
36 éve gyötör, kezdem kinőni :))))))) a futás nekem nem segített, csak majdnem fulladásos halált haltam közben. Allegrával (ugyanaz, mint a telfast) kezelgetem, már orvoshoz sem járok...minek. Keveset vagyok kint, szezonban nyaralni nem megyek, csak Tátrába, tengerhez esetleg. Nem porszívózok, mert felkeveri a port és hasonlók.
13. bnedora (válaszként erre: 12. - DynaChii)
2012. ápr. 28. 13:59
A sólámpáról jutott eszembe a sóbarlang. Érdemes lenne egy kúrát végig csinálni ott.
2012. ápr. 28. 13:58
Próbáld ki a sólámpát. Az egy nagyon jó dolog, én is szoktam használni. :)
2012. ápr. 28. 13:47
Ha teheted, a nyaralásodat hegyvidékre tervezd, nagyon jó a Mátra levegője. Régebben hallottam, hogy németben van olyan gyógyszer, amit elég 1 hónapban egyszer bevenni, de többet nem tudok róla.
2012. ápr. 28. 13:09

Én ugyan ezzel élek 8 éves korom óta. (tehát 15 éve) Csak nekem még hozzá jön sok minden: ételek, italok, fűszerek, gyümölcsök, zöldségek, nap és még sorolhatnám...

Sajnos ezzel együtt kell élni, mert elmúlni nem fog. Ki kell próbálni minden gyógyszert, és a napi kettővel sincs baj a súlyosabb napokon.

Nekem a Zirtec és a Cetirizin hexal volt talán a legjobb, de ez mindenkinél egyénfüggő.

Vannak homeopátiás készítmények próbáld meg, lehet használ.

9. a0c1361e44 (válaszként erre: 8. - 118ace9012)
2012. ápr. 28. 13:05

Ezt akartam én is javasolni, mármint a levegő tisztítót.


Az én allergiáim is 18 éves korom körül kezdődtek és így "öregen" is meg vannak...

2012. ápr. 28. 13:02

Pollen ellen nem sok mindent tudsz tenni sajnos.

Viszont a porallergia jól karban tartható ha betartjuk azokat a dolgokat amiket javasolnak ilyenkor.

Érdemes lenne beszerezned egy jó légtisztítót, hogy legalább a lakásban ne legyenek panaszaid.

2012. ápr. 28. 12:39

Az összes fórumot elkezdtem olvasni,próbálom kiszedni a legjobb megoldásokat belőle. Én is kaptam szemcseppet,és orrspray-t is erre. Allergológus írta fel ezeket.

A futáson én is gondolkozom,itt a jó idő,hátha segítene.

6. bnedora (válaszként erre: 5. - Bnedora)
2012. ápr. 28. 12:36
...fórum van...
2012. ápr. 28. 12:36
Nagyon sok fórum itt a hoxán, keress rá, olvasgasd azokat is.
2012. ápr. 28. 12:33
Szerintem nagyon kevés gyógyszert írt fel az orvosod. Konkrétan melyik orvos írta ezt fel? A férjem a tüdőgondozóba jár, ott kapott még szemcseppet is, és nem azt amit te, hanem másik gyógyszert. Ezek csak enyhítik a tüneteket, már jó előre szedni kellene, ahogyan elkezdődnének a virágzások. Természetes dolgokat nem tudok neked ajánlani, de a kamillát felejtsd el. Jobbulást kívánok!
2012. ápr. 28. 12:31

Nekem is porallergiám van (=állandó orrfújás) és legújabban a parlagfűtől állandóan tüsszögtem az elmúlt években. Egyetlen dolog segített: a rendszeres, napi minimum 15 percen át tartó légzőgyakorlat. Nem tudom, h jógán kívül hol tanulhatnál erről.

Amióta pedig elkezdtem futni, kb felére csökkent az elhasznált pzs-mennyiség, lehet, h hosszútávon ez is teljesen elmulasztja az allergiát.

2012. ápr. 28. 12:11
A segítségetekre lenne szükségem.18 éves,fiatal lányként borzalmas allergiában szenvedek.Az allergiateszt azt mutatta,hogy legnagyobb mértékben háziporra és parlagfűre vagyok allergiás,de megjelent még a nyír is. Aerius gyógyszert írt fel az orvos,napi 1 szemet. Többször próbálkoztunk ezzel a gyógyszerrel,egyszer sem a legnagyobb sikerrel.(A többi gyógyszer ennyit sem ért.) Most már ott tartok,hogy egész nap ég a szemem,és tüsszögök,folyik az orrom. Az orvos napi 2-t javasolna,de én nem akarok több gyógyszert! Milyen természetes dolgok vannak ez ellen,amit tényleg segít?Köszönöm!
2012. ápr. 28. 12:08
Allergia, fiatal korban, segítség!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook