Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kéne egy kis segítség! Allergiás lettem arra, amivel dolgozom, mit lehet tenni? fórum

Kéne egy kis segítség! Allergiás lettem arra, amivel dolgozom, mit lehet tenni? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 15. 17:22
nagyon köszönöm:)
8. zzmm
2011. jún. 15. 13:19

Szia!

Bocs, hogy csak most..

Szóval az ismerősöm Kiskunhalasra járt egy klinikára, amely direkt az allergia kikezelésével foglalkozik (van máshol is az országban)

13000 Ft volt az első állapotfelmérés. Akkor megtörtént a tájékoztató is, hogy hány kezelés szükséges, stb. Neki 8 kezelésre kellett mennie, alkalmanként 6000 Ft. volt + a gyógyszerek, amit szedni kellett.

Már végzett azt hiszem.. Elvileg volt allergia, nincs allergia.. :D

Nem olcsó, de ha valakinek muszáj,hogy normálisan élni, dolgozni tudjon, akkor muszáj. Csak hasson is véglegesen.

Mondjuk úgy tudom, hogy 1-2-3-4 évente (kinek hogy) el kell mennie 1 db fenntartó kezelésre.

Járj utána, hol mennyi, most hirtelen csak ezt találtam:

[link]

7. ead80295ac (válaszként erre: 6. - Klenca)
2011. jún. 8. 14:30

a saját munkámra....:)

virágkötő vagyok... a létező összes virágporra porra és széna szalma allergiám is van....

gyógyszert nem szeretnék szedni...

leginkább arra lennék kíváncsi, hogy jogilag van e valamilyen háttere annak, hogy amikor elküldött az iskola allergia vizsgálatra és a kérdés csak annyi volt, hogy allergiás vagyok e valamire, akkor az elég volt e vagy meg kellett volna, hogy vizsgáljanak...

hiszen honnan tudtam volna, hogy allergiás vagyok e...

ha valaki erre tudna válaszolni z ngyon megköszönném...

6. klenca (válaszként erre: 5. - Ead80295ac)
2011. jún. 8. 08:10

Allergiás vagyok, nem kicsit.

De: Ha szeded a felírt gyógyszereket, orrcseppet, szemcseppet, akkor akár teljesen tünetmentes lehetsz. Persze idő kell, amíg hatni kezd, kb 2 hét.

Mire vagy pontosan allergiás?

5. ead80295ac (válaszként erre: 4. - Zzmm)
2011. jún. 8. 07:47

azt nagon megköszönném igen, mert így nem nagyon tudok dolgozni és máshoz meg nem értek...

nagyon szépen köszönöm előre is...

4. zzmm (válaszként erre: 3. - Ead80295ac)
2011. jún. 7. 18:43

Szia!

Az egyik ismerősöm allergiás lett egyik napról a másikra a búzalisztre, a rozslisztre, a krumplira, a paradicsomra és a zellerre. Szinte semmit sem tudott megenni, rosszul is lett, feldagadt mindene.

Azt hiszem volt valami klinikán, 2-3 alkalom alatt kikezelték teljesen. Fizetős, fogalmam sincs mennyibe került, de ha gondolod utána érdeklődöm..

2011. máj. 27. 13:55
nagyon köszönöm.. igyekszem kipróbálni hátha segít....
2. e458602baf (válaszként erre: 1. - Ead80295ac)
2011. máj. 27. 11:10

Szia!

Én végső megoldásképpen még megpróbálkoznék a természetgyógyászattal illetve felkeresnék egy homeopátiás szakorvost. Nem vesztesz vele.

Remélem megoldódik a problémád!

2011. máj. 27. 07:29

Sziasztok!


Remélem tud nekem valaki segíteni. 13 éve vagyok virágkötő. Ez az életem és ezt szeretem csinálni.

Amikor elkezdtem az iskolát volt egy allergia vizsgálat, ahol a dokinő csak annyit kérdezett, hogy allergiás vagyok-e valmire. Mivel nem tudtam ilyen dologról, ezért azt mondtam, hogy nem.

Aztán elkezdtem ebben a szakmában dolgozni. De évről évre egyre rosszabbul éreztem magam.

Állandó volt az orrfolyás a szipogás és az állandó vakarodzás.

Most olyan kiütéseim voltak, amire abőrgyógyász, azt mondta, hogy a szervetem telítődött és nagy a valószínűsége, hogy abba kéne hagynom, mert nem tesz ez jót nekem, gyógyszer meg nagyon nem akarok szedni.

Nem tudom, hogy mit is csináljak, hiszen ez az életem, ezt tudom csinálni, sajnos nem csináltam meg az érettségit, de most ott tartok benne, hogy már csak egy évem van hátra.

teljesen kétségbe vagyok esve, mert nem tudom, hogy most mit csináljak.

Pénzem sincs nagyon, hogy átképezzem magam.

Segítsetek légyszíves, aki tud, hogy ilyenkor mit is lehet tenni.

nagyon köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook