Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Állatkínzó a szomszédom :( fórum

Állatkínzó a szomszédom :( (beszélgetős fórum)


1 2
2010. aug. 18. 16:22

Szia!


Nem szép dolog, de úgy elvinni a cicát, hogy a szomszédék ne lássák?

2010. aug. 18. 16:21
a dög verje le az ilyent..már bocs...de kb ez a reakciom, mikor ilyent olvasok..:(
2010. aug. 18. 16:20

Sziasztok!


Borzasztó dolog történik a szomszédban és egyszerűen nem tudom mi tévő legyek...


Egy idős házaspár (80 felett mindketten) lakik a szomszédban és van 2 cicájuk. Egyetlen szépséghibája van a dolognak, hogy ebből a kettőből az egyik lány és évente minimum 2x lefial. Múltkor meséli az öreg, hogy megint vannak kiscicáik és majd megkeresi őket és elintézi. Akkor még reménykedtem benne hogy "nem arra" gondol. De bizony arra és ma már dicsekedett, hogy kivitte őket a "temetőbe".


Már 3x próbáltam rávenni, hogy ivartalaníttassa de mintha nem is értené, hogy mit mondok. Pedig esküszöm még el is vinném, segítenék. Kb. 5000Ft-ról beszélünk.


Pedig leszögezném, hogy nem vagyok egy macskapárti, nincs is cicánk de ez még nekem is sok. És ahogy az a két szerencsétlen állat kinéz... :(


Feljelenteni meg nem akarom mert elég bolond és harcolni nem akarok emiatt még isten tudja hány évig.


Van esetleg valakinek ötlete?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook