Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Állandósult horkolás fórum

Állandósult horkolás (beszélgetős fórum)

1 2
14. 8cc24eb355 (válaszként erre: 10. - 1c2bf7d42c)
2017. jún. 30. 08:07

Azt nem tudom,de hogy az utóbbi 5 évben felszedett 20 kilót azt tudom!

De ha közlöm vele,hogy kicsit visszavehetne,akkor simogatja a hasát,mint egy kismama,és közli,hogy pici a poci.Nem lehet azt sem mondani hogy dagi,mert akkor meg otthagy,és kimegy tenni-venni.


Mindentől elzárkózik és besértődik,mert szerinte csak baszogatom,pedig csak jót akarok.

13. 8cc24eb355 (válaszként erre: 11. - Globus)
2017. jún. 30. 08:05

Így van!

Aludtam is vagy 2 órát,mert inkább csak magamban dühöngtem,mint pihentem.


A legnagyobb gondom az,hogy elzárkózik ettől az egésztől!

12. bnedora (válaszként erre: 9. - Hanami)
2017. jún. 30. 08:01

Szerintem, ha valaki nem ismeri be, hogy horkol, akkor ilyen kütyüt sem fog használni.


A fiamnak is írtak fel valami kütyüt, de nem használja. Igaz, legtöbbször egyedül alszik.


Jó lenne megértetni vele, hogy a kóros horkolás komoly betegséget okozhat.

11. globus (válaszként erre: 3. - 8cc24eb355)
2017. jún. 30. 07:39
Ráadásul mire az ember lánya éjszaka úgy határoz, hogy nem bírja tovább, átmegy, arra már olyan idegállapotba kerül, ami a másik szobában is kizárja az elalvást...
2017. jún. 30. 07:39
orrsovenyferdules?
9. Hanami (válaszként erre: 1. - 8cc24eb355)
2017. jún. 30. 07:39

Vegyél neki ilyen kis szilikon kütyüt.Próbáld vele megértetni, hogy ez neki se jó, mert nem tudja rendesen kipihenni magát.


[link]

8. globus (válaszként erre: 1. - 8cc24eb355)
2017. jún. 30. 07:37
Tudom,az orvost kizártad :) De ilyenkor első körben megnézik, hogy van-e olyan, főként gégészeti betegsége, amely miatt nem kap rendesen levegőt, esetleg túlsúlya? Alváslaborban vizsgálják a horkolás közbeni légzéskimaradást, mert ha van, annak súlyos következményei lehetnek. Neurológiai betegség is állhat háttérben, gyógyszeres kezeléssel karban tartható, vagy adnak egy maszkot, amit éjjel viselnie kell(ene). Ha nem kap levegőt, nem pihen a szervezete, egyéb nappali szövődményei lehetnek. Megértelek, hogy marhára idegesítő, főleg hogy nem fogadja el, tapasztalat szerint hosszú idő után ők is belátják, hogy utána kell járni.
7. 4213133598 (válaszként erre: 3. - 8cc24eb355)
2017. jún. 30. 07:36

De ezt nem értem.

A tények azért tények. Hogyhogy nem látja be, ha látja magát a videófelvételen?


Az enyém sem tudta, hogy horkol, ős is azt mondta, hogy az lehetetlen, de belátta, hogy miért állítanám, ha nem igaz.

Nálunk nem volt gond a különalvásból.

Sokaknak viszont ez nagyon furcsa. Nekem azt mondta egy barátnőm, hogy szerinte mikor egy pár külön alszik, akkor már gond van. Ez nem igaz.


Miért kellene nekem feláldozni a pihenésemet, minden reggel kialvatlanul, nyűgösen, fáradtan ébrednem? Aztán kedvetlenül, duli-fulizni. nem jobb, hogy úgy döntöttem, külön alvás és kész. Dehogynem! Mondjuk én nem ütköztem ellenállásba. Ez fontos.

6. rinike (válaszként erre: 1. - 8cc24eb355)
2017. jún. 30. 07:31
Mi is ilyen okból alszunk külön szobában, mert nem tudok mellette aludni, pedig egyébként minden OK. Követem a fórumot, hátha lesz valakinek érdemi ötlete a külön szobában alváson kívül.
5. PöttyösPanka (válaszként erre: 3. - 8cc24eb355)
2017. jún. 30. 07:30
Hallja magát a videón, és így sem hiszi el, hogy horkol? :D Nem tudom, mit lehet tenni, ha a bizonyítékoknak sem hisz. Talán ha elég ideje külön alszol tőle, rájön, hogy valami mégsincs rendben.
4. 4213133598 (válaszként erre: 1. - 8cc24eb355)
2017. jún. 30. 07:29

Nem tudsz mit kezdeni vele, ha egyszer elutasítja az orvost.

Nem azért mondja, hogy nem horkol, hogy bosszantson. Tényleg úgy érzi, hogy nem.

Volt benne részem nekem is. Nem segít a bökdösés, mert 2 perc múlva újra horkol.

Nem alszunk együtt már régóta. Nincs ezzel semmi gáz.

Ha megoldható, akkor ez a járható út.

sok bosszúságtól kíméled meg magad, ha a különalvás megoldható. Mert az tényleg az ember idegeire tud menni, ha a párja állandóan horkol.

És ez nem arról szól, hogy ne szeretné az ember a párját.

Egyszerűen állati zavaró tud lenni, az ember nem tudja kipihenni magát.

A különalvás nem egyenlő a szex mellőzésével.

3. 8cc24eb355 (válaszként erre: 2. - 4213133598)
2017. jún. 30. 07:28

Már ezt is mondtam Neki,de ő ugye nem horkol,így nincs szükség külön szobára...

Ma éjjel is olyan cirkuszt levert azért mert átmentem,hogy azt el sem lehet mondani.

Már felvettem videóra is,hogy elhigyje,de az sem győzte meg..

2. 4213133598 (válaszként erre: 1. - 8cc24eb355)
2017. jún. 30. 07:23
Külön szoba.
2017. jún. 30. 07:21

Sziasztok!

A férjem az agyamra megy!

Most már olyan szinten horkol,lényegtelen,hogy az oldalán,hátán vagy hason alszik!Mint egy influenzás grizzly medve..

A legrosszabb,hogy el sem fogadja a tényeket.

Vagy azt állítja,hogy még csak el sem aludt,hisz a tv-t nézi-hahaha-vagy csak simán nem horkol...

Még jó,hogy a gyereknek két ágya van.Az egyik a mi szobánkban a másik a gyerekszobában.Ma éjjel át kellett mennem a galériásra,mert persze,ő nem horkolt...

Már mit csináljak vele?

Orvos kizárva,mert nem fogadja el a tényt..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook