Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alkoholista vagyok! fórum

Alkoholista vagyok! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. jan. 11. 13:30

Szerintem menj el a háziorvosodhoz és kérj tőle gyógyszeres segítséget, biztos, hogy fog tudni ajánlani.

Nem könnyű a függőség leküzdése, de sokaknak sikerült.

Át kellene gondolni, hogy mi az, ami örömöt tudna szerezni az alkoholon kívül, és azt előtérbe helyezni, "dolgozni rajta".

Kitartást kívánok, és kívánom, hogy nemsokára büszke lehess magadra!

5. Jasmine24 (válaszként erre: 3. - B6fcae79d4)
2019. jan. 11. 13:29
Úgy gondolom nem szégyen megfelelő szakemberhez fordulni, aki segíthet abban, hogz miként kezeld a probléméid. Sajnos azonban vannak dolgok amiket mindenkinek egyedül kell megoldania, de utat tudnak mutani. Az is jó ha kitudod valakinek őszintén beszélni magad. Kívánom, hogy mielőbb megtaláld a kiutat ebből.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - B6fcae79d4)
2019. jan. 11. 13:25

Már az nagyon pozitív dolog, hogy beismered, alkoholista vagy. Dicséretes dolog. Innen már könnyebb tovább lépni. Nem tudom, van-e olyan családtagod, ismerősöd, barátod, aki esetleg már felajánlott segítséget? Amennyiben igen, vedd igénybe. Ha nekem lenne ilyen problémám és magamtól ennél tovább nem tudnék lépni, akkor megkeresném az anonim alkoholisták klubját, akik már túlléptek ezen, hogy nekik ez hogyan sikerült. lehet egy jó pszichológus, pszichiáter is tud segíteni.


Akárhogy is, sok sikert kívánok! Gratulálok, hogy felismerted a problémát!

3. b6fcae79d4 (válaszként erre: 2. - Jasmine24)
2019. jan. 11. 13:23

Köszönöm a kedves szavaidat.

Persze, hogy felismerem szerintem magába az ember mindig tudja, hogy mi a gond.

A megoldás az ami nehéz:-(

2019. jan. 11. 13:21
Az már fél siker, hogy felismerted a problémád es szeretnél rajta változtatni. Szerintem a hozzáállásodat kellene kicsit megvátoztatnod első soron. Arra gondolok itt, hogy ha problémáid vannak, akkor nem az alkoholba menekülni, hanem azokat valahogy megoldani. Mindent meglehet oldani, vagy valahogy kezelni. Az ivás helyett, hogy jól aludj éjszaka a sport kiváló helyettesítő lehet. Azéert mindekápp fordjulk szakemberhez, akár természetgyógyászhoz, akik konkrétan tudnak segíteni. Fontos tudni milyen problémákkal küzdesz, stb. Sok sikert és gondolj arra, hogy csak 1 életed van. Ne tedd tönkre.
2019. jan. 11. 13:13

Segítségeteket szeretném kérni.

Minden nap megiszom egy üveg bort, hogy jól aludjak.

Este 8 órakor kezdem és este 10 körül elmegyek aludni.

Leteszem a fejem és reggelig szunya.

Szeretném befejezni, de nem tudom mit tegyek?

Depressziós vagyok sok dolog miatt.

Nem vagyok boldog, de persze ez nem mentség.

Sok boldogtalan ember van aki nem iszik.


Hogy valósíthatom meg? Legyek erős, ezt próbáltam, de belebuktam.


Kérem SEGÍTSETEK!

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook