Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Alkoholista az anyám fórum

Alkoholista az anyám (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jún. 5. 23:08
Már probàltuk elvitetni!!! Hàziorvos azt mondta ha ő nem akarja nem vitethetjúk el!!! Elvitte màr a mentő is az utcàn szedték össze. Nem ismert meg engem se. Egy épkézlàb szot nem tudott mondani, este bevitte mentő hajnalba az ablakot verve keltett fel. Kiengedtèk!!!!
4. 3ceaf21574 (válaszként erre: 1. - 4f583edde1)
2014. jún. 5. 21:24

Na most kivételesen nemTroll-kodok.

Az anyukádat vitesd be egy elmeszociális intézetbe.

Meglásd utánna minden rendbe fog jönni,tapaszatalatból tudom,mert a második feleségem annya is pontossan ezt csinálta vele,és mikor bevitettük utánna egycsapásra nyugi lett.

2014. jún. 5. 21:20
Köszi
2014. jún. 5. 21:16
Hátha segítség: [link]
2014. jún. 5. 21:11
Sziasztok! Nem is tudom hol kezdjem. 31 éves vagyok, az anyàm 9èves korom óta iszik. Engem miota az eszemet tudom folyamatosan vert. Vàlogatott eszközökket (seprűnyèl, fakanàl, vizesruha, szij) . Közben szidott. Minden az èn hibàm. Ezzel azt érte el, hogy elhittem, elhiszem. Egy lelki nyomorék vagyok. Ugy érzem tönkretett teljesen. A pàrom megért, mellettem àll, de félek hogy egyszer megunja ezt a dolgot. Ugyanis én segiteni akarok anyàmnak. De sajnos valahol a szivem mélyèn érzem hogy én kevés vagyok. Neki kène akarni meggyogyulni, nem inni. Elszökik otthonrol, bujkàl erdőkbe, kéreget. Ezt èn nagyon szégyenlem, nm is tudok őszontének lenni a pàrommal sem ebben a tèmàban. Neki sem mondtam meg hogy anyàm vert. Hogy szinte mint egy csőves uy viselkedik nèha. Ên ebbe bele fogok őrűlni. Tudom élnem kéne a sajàt életem. De egyszerűen nem megy!!!! Bennem akkora a megfelelèsi kènyszer hogy azt elmondani nem lehet. Ês csakegy embernwk akarok megfelelni, hogy elismerjen. Az az anyâm. Annak ellenére amit velem tett. Sajnos arra nincs lehetősèg ma magyarorszàgon, hogy ilyen esetben a csalàd elvitesse elvonora. !!!?? Joga van!!! Csak azt nem értem a sok szenvedőnek nincs joga? A csalàdtagoknak? Valahogy nagon rossz ez a törvény!!!! 31évesen egy lelki roncs, lelki nyomorék vagyok. A pàromat bàntom,hogy keressen mâst nem egy ilyen lelkibeteget èrdemel. Meg akarom oldani anyàm gondjàt de nem tudom. Ettől nagyon szenvedek!!! Azt is tudom nem lehet mellette lenni 24oràban és figyelni rá! Félek mi van ha a pàrom vàlasztàs elé àllit anyàm vagy ő?? Felnőtt vagyok ideje lenne a sajàt èletem èlni! Segitsűk tanàcsokkal egymàst, sokan vagyunk hasonlò gondokkal.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook