Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Alkalmazott vagy munkanélküli segély? fórum

Alkalmazott vagy munkanélküli segély? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. nov. 11. 15:53
nekem is van kártyám,és nem fizetek annyit.akkor ne válaszólj,ha olyan a kérdés.nekem mindegy,de dolgozni csak kell valamit.majd megtanulod.váltani kell.
2010. nov. 11. 15:53
még annyit, hogy a bolt árukészletének a fele az enyém. de NEM TUDOM, MI HOGY MEGY A BOLTBAN, mert a férjem nem mond el semmit, csak költi a pénzt.....és vásárol..... ezért is szeretnék részt venni a bolt rám eső részében.....
2010. nov. 11. 15:52
nem küldenek ki...legalábbis nálunk akkor kezdődik ez a kiküldözgetés, amikor már lejár a munkanélküli és az önkormányzattól un. aktiv korúak ellátása néven futó szoc. segélyt kap az ember, ott le kell adni, hogy mi a legmagasabb végzettség..pl engem gimnázium és többek között egy pénzügyi tanfolyammal suliba küldtek ki titkárságra, ahol amúgy nagyon jól éreztem magam, és adminisztrátor voltam...de mondom, ez csak azután a 9 hónap után, hogy lejárt a munkanélkülim és még vagy fél évig kaptam a szoc segélyt
5. 16594e332e (válaszként erre: 4. - Kismarcsi)
2010. nov. 11. 15:49

ha start plusz kártyát kiváltom,akkor kb 30000-et kell utánam fizetni.

már nagyon sokszor jártam úgy, hogy olyan kérdéseket tettek fel, amit nem szabadott volna.

és olyan munkahelyre küldenek ki, amihez semmi közöm.

2010. nov. 11. 15:45
válts ki start kártyát,és jelentsen be úgy,ha soknak találja a járulékot,viszont így még mindig nem lesz fizetésed,e ha munka n.-i leszel nem kell mindjárt az első munka helyet elfogadni,és miért aláznának meg????olyan helyre nem küldenek ami nem a képességeidnek megfelelő.szerintem.
2010. nov. 11. 15:41

az a gondom, hogy nem tudom, mit csináljak.

jövő héten jár le a gyesem.

a férjem vállalkozó, be tudna jelenteni, és akkor együtt tudnánk csinálni a vállalkozást. de nem akar. azt akarja, hogy inkább menjek munkanélküli segélyre. mondjuk kapnám 7,5 hónapig, de nagyon keveset és kiküldenek olyan helyekre, amihez gőzöm sincs, ráadásként csak megalázzák az embert:((((

2010. nov. 11. 15:38
mi a baj Macilla?
2010. nov. 11. 15:34
bajban vagyok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook