Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tudunk az alkáli sóról? fórum

Mit tudunk az alkáli sóról? (beszélgetős fórum)


9. 55Judit (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2018. jún. 22. 16:39

Nem ő az. Budapesten van. Köszönöm, én is remélem.

Neked is jó egészséget kívánok! :)

2018. jún. 22. 16:33

Ha róla beszélsz:


[link]


...akkor az a PHD nem az elsődleges végzettsége. :D


De reméljük, hogy egészséges maradsz!

7. 55Judit (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2018. jún. 22. 16:25

Németországban őssejt kutatással foglalkozik, ha jól emlékszem őszig lesz most itthon, és egyik kórház sürgősségi osztályán segítkezik.

De semmi gond Guruljka, hidd el, nem akarlak semmiről meggyőzni. Felejtsük el hogy megemlítettem. Én bízom benne, az oldalról más készítményét használok is, nagyon jó. Rengeteg lehetőség van, ez csak 1. ha ismét megbetegednék, az alkálit biztos hogy bevetném, mert a kemót soha többé. Részemről ennyi.

2018. jún. 22. 16:19

Ja, innen msáoltam:


[link]


Lejjebb, ez alatt találhatók az orvosdoktori fokozatok és azok magyarázata is.

5. Guruljka (válaszként erre: 4. - 55Judit)
2018. jún. 22. 16:18

A Kapcsolat menüpont:


[link]


A magyarországi képviselet lehet az, akit ismersz.


Viszont ha P.H.D., akkor nem orvos, hanem bölcsész. Másolom:


"Doktori (tudományos) fokozat

A mai Magyarországon megszerezhető egyetlen tudományos fokozat (doktori fokozat) a PhD (Doctor of Philosophy) és az ennek megfelelő művészeti DLA (Doctor of Liberal Arts) fokozat. A korábban megszerzett, az MTA által adományozott a tudomány(ok) kandidátusa és a tudomány(ok) doktora fokozatokat azonban a magyar jog továbbra is elismeri tudományos fokozatokként. A PhD-vel vagy DLA-val rendelkező személyek használhatják nevük előtt a Dr. rövidítést."

4. 55Judit (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2018. jún. 22. 16:14

Én pedig a gyanakvásodat értem meg, mert bizony sok a csaló, és ezért azokban sem bízunk egykönnyen akikben lehet.

Az oldal magyar. A fenntartója és orvosi konzultánsa

Dr. Kovács László P.H.D. Van személyes elérhetősége is. Szerencsés vagyok, mert én személyesen is ismerem már. Tudom, ettől még nem kell benne másnak megbízni. Ez mindenkinek saját dolga. Van aki megtalálja a gyógyulás lehetőségét, van aki elmegy mellette. Ezt is tiszteletben tartjuk.

2018. jún. 22. 14:31
Megértem, ha valaki bármit hajlandó kipróbálni. De ez az oldal hongkongi, kínai, és a sikerbeszámolók nagyon gyanúsak. Még a stílusuk is azonos!
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Mitválasszak)
2018. jún. 22. 10:35

Én nem, de ismerek egy fórumot ahol több oldalnyi tapasztalat olvasható róla. b17net.info/gyogyult.html

Mellesleg az orvossal is beszéltem már személyesen aki gyógyításra ezt kifejlesztette. Úgy gondolom ha ismét megbetegednék, én biztosan használnám ezt a szert.

2018. jún. 21. 16:13
Konkrétan rákkezelésben használta e valak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook