Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik szeretnének babát ovu tesztek meg görcsölések nélkül gyertek beszélgessünk... fórum

Akik szeretnének babát ovu tesztek meg görcsölések nélkül gyertek beszélgessünk... (beszélgetős fórum)


2011. febr. 14. 20:04
elköszönök mára mindenkinek jo éjt...
94. katerika (válaszként erre: 93. - Gabika79)
2011. febr. 14. 19:38
nekem a krém sántitott egy kicsit mert lágyabb lett de a süti belsejébe nem számit amugy a diszités extra lett...
93. gabika79 (válaszként erre: 92. - Katerika)
2011. febr. 14. 19:33
nekem az első habtejszín nem sikerült, így duplán kellett boltba menni és megcsinálni, de tuti lett a torta nálam is.
2011. febr. 14. 19:28
nekem is kész a tortám remélem fog tetszeni apának...
2011. febr. 14. 19:26
igen igen...:)))
90. gabika79 (válaszként erre: 89. - Katerika)
2011. febr. 14. 19:25
na, majd látjuk, fő a spontaneitás:)
2011. febr. 14. 19:22
hát aktivitás lehet éjjel is ha nem lessz tul fáradt...:))) s ha igen bepotoljátok holnap...:)))
88. gabika79 (válaszként erre: 87. - Katerika)
2011. febr. 14. 19:14
már akinek időben hazaér a párja... :(
87. katerika (válaszként erre: 86. - Gabika79)
2011. febr. 14. 19:13
ja igen...s még milyen aktivak leszünk este...:)))
2011. febr. 14. 19:10
Húú, milyen aktívak voltatok délután csajok:)
85. katerika (válaszként erre: 84. - Pethoevi)
2011. febr. 14. 18:58
igy van hajrááááááááááá, de csak csenben...
84. pethoevi (válaszként erre: 82. - Katerika)
2011. febr. 14. 18:52

hát én is

ebben a hónapban pl én semmit nem teszek,mert jön a Párom vizsgálata és feleslegesen nem stimulálom magam.azt sem tudom,h hanyadik napon vagyok és ettől olyan boldog vagyok.:-))))

igazából az esélytelenek nyugalmával élem a napjaimat,és csendben reménykedek,hátha.Aztán majd kiderül.Hátha párom névnapjára adhatok neki egy szééép 2 csíkos tesztet!:-)

83. katerika (válaszként erre: 81. - E962ec2414)
2011. febr. 14. 18:50
igy van igazad van én is ugy gondoltam csak nem akarodzik ugy összejönni ahogy elképzeltem ezt a forumot... persze hogy nem nézzük le azokat akik tesztelnek én is teszteltem és besokalltam a sok teszttöl meg számigálástol, de csak meg akarnak gyözni arrol hogy teszteljek persze hogy mindent megteszünk hogy legyen de ezt mi most igy szeretnénk csinálni és engem most senki nem beszél rá tesztekre az tuti...igy van ha 3an maradtunk annyian leszünk és nem tántorit el a dologtol...
82. katerika (válaszként erre: 80. - Pethoevi)
2011. febr. 14. 18:45
teljesen megértelek... és hiszem hogy minden rendezödni fog...
2011. febr. 14. 18:41
Kicsit úgy érzem félreértés van a fórum címével kapcsolatosan??? Én ezt úgy gondolom, és úgy értettem, hogy megpróbálom most ebben a hónapban így, mert besokaltam a számolgatástól. Hátha így sikerül, annyi mindenkiről hallani, hogy akarták-akarták, de nem jött össze, majd amikor feladták egyből összejött, gondolom elfelejtették, hogy gyereket akarnak, és így sikerült a "nem rá görcsölés". Én ezt szeretném kipróbálni. Sajnálom ha ezt mások úgy veszik fel, hogy lenézzük azt aki tesztel, meg hőt mér. Ez nem így van, nyugodtan, mindenki úgy csinálja ahogy akarja, én is ovutesztelek már mióta, és mindenkinek ajánlom is hogy használja, mert nekem nagyon szépen megmutatja az ovulációt. Csak én most besokaltam, és pihenni akarok, és ki tudja talán mi tesszük jól. Arra gondoltam praktikákat fogunk megbeszélni, hogy hogyan ne görcsöljünk a dolgokra stb.... Remélem talán így sikerül:) Lányok ha csak hárman leszünk, akkor hárman leszünk:)
80. pethoevi (válaszként erre: 75. - Katerika)
2011. febr. 14. 18:40

teljesen egyet értek én is ezzel.sajnos nekem a gátló abbahagyása után nem rendeződött a ciklusom,vagyis valszeg nem volt pé-m,bár a hormonlaborom jó volt.

én sem szeretnék komoly hormonokat szedni,ezért ittam én is teákat,szedtem vitaminokat.egyenlőre 3 hónap clostin vagyok túl,most jön a párom vizsgálata.bár már novemberben sikerült a baba,decemberben elment.Ezért nehéz,tudod?Én is hiszek abban,h haj önni akar,jönni fog,de ha nem tud valami miatt?És ha meg kell tanulnom kitartóan küzdeni érte?:-) bonyolult,akárhogy nézem is.ugye,érted,mire akarok kilyukadni.Hiszem,h meg kell tanulnunk valamit,de mit?mindegy...bonyolult...

jó lenne,ha könnyen legyinteni lehetne rá,de sajnos nekünk még nincsen egy sem,aki elterelhetné a figyelmünket erről.Mert hiányzik egy kis lény,aki belőlünk,kettőnkből van...:-((

79. Pettka
2011. febr. 14. 18:36
Szép szeretet estét mindenkinek!Holnap jövök!
78. katerika (válaszként erre: 77. - Pettka)
2011. febr. 14. 18:00
ebben osztozom én is nekünk mikor nemjött össze a baba akkor olyan trauma ért hogy szerintem ha legyen biztos valami baja lett volna. Biztos igy akart megkimélni az istenke minket és hálás is vagyok ezért neki...
77. Pettka
2011. febr. 14. 17:56
Tudod,hogy mit gondolok:a sors mindig tudja,mit csinál velünk...
76. katerika (válaszként erre: 74. - Pettka)
2011. febr. 14. 17:50
igy van de még nincs amiért aggodni...
75. katerika (válaszként erre: 72. - Pethoevi)
2011. febr. 14. 17:49
tudod én a kislányommal nagyon megszenvedtem hogy legyen, csomo vizsgálat mütét petevezeték átfuvás csomo hormon dopping... és csak a sok herce hurca után lett meg, most nem adnánk semmiért... nem azt mondom mindenki megtesz mindent hogy legyen de a természetes uton a legjobb megprobálni lehet hogy te nem értesz eggyet velünk de nekem meg adokimnak is ez a véleménye. Annak idelyén nem tudta megértetni velem hogy hiába szedet be velem minden féléket a baba akkor fog jönni mikor akar , majdnem most is abba a csapdába estem mint akkor szerencsére nem kellett 2év mire rájöttem most... annyi kell hozzá hogy nem görcsösen rá gondolni hanem lazára hagyni a dolgokat mert minél jobban akarjuk annál jobban nem fog sikerülni...
74. Pettka
2011. febr. 14. 17:49
Majd meg tudom,ha aktuális lesz!
73. katerika (válaszként erre: 70. - Pettka)
2011. febr. 14. 17:42
igen ezt én is hallottam de azontul nem nagyon hallottam semmit sajnos...
72. pethoevi (válaszként erre: 68. - Katerika)
2011. febr. 14. 17:10
akkor ezek szerint kicsit belefáradtál,igaz?el is hiszem!próbáld meg akkor így,hátha sikerül.nekem erre nem sok lehetőségem van,mert már több,mint egy éve nem jön a baba,így nem nagyon várhatok.Ki kell derülnie,mi a baj és annak megfelelően cselekedni.Én is utálom a gyógyszereket,teszteket,de megteszem,ha ez az ára.
71. pethoevi (válaszként erre: 65. - Pettka)
2011. febr. 14. 17:08

Ez teljesen így van.De azt is tudjuk,talán ti is magatokról,h mindent megtennénk,h sikerüljön.És ha valakinek valami szer használt,akkor reménykedünk,h majd talán nekünk is.

És ez így van jól,hisz a remény hal meg utoljára.Inkább tesztelgessen mindenki,minthogy cigizzen.:-)))

Mindenkinek szép egészséges babát kívánok!

70. Pettka
2011. febr. 14. 17:06
Ma találkoztam a védőnővel.Említettem neki,hogy babát akarunk.Én már 35 vagyok,tehát érdeklődtem,hogy működnek most ezek a vizsgálatok.Én nem tudtam,hogy a 35-ös korhatár már kitolódott 37-re,onnantól van több vizsgálat.Ti hallottatok erről valamit?
69. katerika (válaszként erre: 67. - Pettka)
2011. febr. 14. 17:01
igy van nekem most sül a torta, mennem kell nehogy elégjen mindjárt jövök...
68. katerika (válaszként erre: 61. - Pethoevi)
2011. febr. 14. 17:00
köszönöm szépen a jo tanácsot én probáltam már mindenféleképpen de most megprobálom a természetre bizni a dolgot, és nem dátum szerint meg tesztekkel hanem mikor nekem van kedvem na meg a férjemnek, véletlenszerüen nem a babora gondolva meglátjuk mi lessz az eredménye...
67. Pettka
2011. febr. 14. 17:00
és ezzel szerintem ki is merítettük a témát...Na,lányok!Közeledik az este,akcióra fel!
66. katerika (válaszként erre: 64. - Pettka)
2011. febr. 14. 16:55
persze hogy tapasztalatbol mondom és az volt a furcsa hogy 10 tesztböl 10 lett erös pozitiv, és egy nönek egy max 2nap va peteérése... ezt a forumot azért nyitottam meg mert bizom benne hogy termászetesen jobb lessz és összejön... nem kötelezö részt venni benne...Én már probáltam tesszttel most megprobálom annélkül... megprobáltam nem egyszer görcsölve... most megprobálom annélkül...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook