Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik mostanában kezdtek bele a babaprojektbe fórum

Akik mostanában kezdtek bele a babaprojektbe (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
2016. aug. 3. 13:24
Beszélek a falhoz..úgyhogy ki is lépek innen...
2016. aug. 3. 13:21
Titeket egyébként nem kérdezget a környezetetek, hogy "És tervezitek a babát?" "Terhes vagy?" "Mikor jön a baba?"
239. Orchideavi (válaszként erre: 224. - Nyx_)
2016. aug. 3. 13:21

Nem kizárt, hogy így lesz, de én azért még bizakodó vagyok.


Tőlem annyit kért a férjem, hogy ne csettintésre kelljen teljesítenie.

Épp néztem a Válótársak című sorozatot, ahol az egyik csajszi nagyon akart babát, és azzal kezdődött a rész, hogy a wc-n ülve hívta a párját, hogy jöjjön, mert most van peteérése, úgyhogy akciózni kell! :) A pasi pedig mondta, hogy ő nem tenyészbika.

Úgyhogy nehéz lehet a férfiaknak is ez a helyzet. Mi is sokat beszélgetünk arról, hogy milyen jó lenne, ha jönne a baba, és nem szokott örülni a nem-vártnak. De ennél többet nem elmélkedünk ezen. Ő nagyon pozitív, azt mondta, hogy annyi mindenen mentünk keresztül, hogy biztosan jön majd a gólya, és hoz egy egészséges babát. Én pedig hiszek neki. :)

Én most itthon vagyok szabin, és a takarításba vetem a felesleges energiáimat, szinte mániákusan. :) Mintha kis fészekrakó lennék. :)

238. 1d334fe33f (válaszként erre: 229. - Lilla0988)
2016. aug. 3. 10:44

Ugyanígy voltam mint te,minden hónapban ha megjött akkor azt mondtam a páromnak,na én most hagyom az egészet.Abban a hónapban ahogy letelt az 1 év,azaz idén májusban,terhes lettem.:)A 3.-k babával.A háziorvos tanácsára elkezdtem tornázni heti 2,3 alkalommal,és vettem E vitamint+halolaj kapszulát,amit a párom is szedett.Meg annyi,hogy nem volt annyi időm magamat figyelni,mert készültem a kiebbik fiam ovis ballagására,nem kattogtam a dolgokon.


De sose add fel,tudom nehéz hónapról hónapra,de neked is lesz babád!

237. cc7a88f96d (válaszként erre: 234. - Sylvi860617)
2016. aug. 3. 09:48

Tényleg nagy kincs!

Bár sokan nincsenek tisztában ezzel.

Az viszont idegesítő,hogy aki el sem tudja tartani,illetve semmiféle megélhetési környülmény nincs...azok bizony akár 10gyereket is szülnek gond nélkül.

Mi akik igazán szeretnénk,s mindent meg is adnánk,vagy elvetélés a vége,vagy egyszerűen még össze se jön a baba.

236. sylvi860617 (válaszként erre: 226. - Lilla0988)
2016. aug. 3. 09:00
Sajnálom hogy így alakult.A 10 hónap után tényleg még egy vizsgálatnak adhatnátok egy esélyt.De persze ezt te tudod.Gondolom mennyire csalódott vagy azért ez tényleg hosszú idő.Azért reménykedem hogy ne adjátok még fel.:)
2016. aug. 3. 08:56

A rágörcsölés sztem teljesen egyéni dolog.Én az elsővel annyira rá voltam görcsölve a témára hogy sztem nálam jobban nem lehetett senki.Pedig csak 3 hónap volt sikertelen, de én hőmérőztem ovu teszteltem, gyógyteákat ittam, méhszájat vizsgáltam,rengeteg dolognak utána olvastam és végül már fórum függő lettem.Tehát nálam jobban nem tudott volna rágörcsölni senki.

a 4 hónapban elmentem nőgyógyászhoz kivizsgálásra és ő pcos-t állapított meg és közölte hogy mostanában sajnos nem is leszek terhes hát ott egy világ összeomlott bennem.Kb két hétig sírtam aztán úgy voltam vele ez így nem lehet csinálni majd jön amikor jönni akar ha nem lesz gyerekem az se tragédia akkor fókuszálok más dolgokra.Új hobbi utazás ilyenek, de abban a hónapban teherbe estem.Nem tudom mi lehetett az oka valószínű a lenyugvás.

234. sylvi860617 (válaszként erre: 225. - Nyx_)
2016. aug. 3. 08:44

Köszönöm szépen vhogy majd lesz.Én most úgy gondolom hogy ajándék ez a baba az elsővel is így voltam de amúgy mindegyik baba az , mert ebben a mai világban sztem csoda minden megszületett baba.Olyan sok ember van a környezetemben akik évek óta küzdenek érte.Sokan fel sem fogják akiknek akiknek pikk-pakk sikerül hogy mekkora kincs ez.

Na mindegy is nem nyáladzok itt tovább :P :D

de én ajándéknak tekintem a gyerekeimet a sok problémám miatt és a többi csak részlet kérdés.

233. cc7a88f96d (válaszként erre: 232. - Lilla0988)
2016. aug. 3. 08:02
Egy sima sperma vizsgálat kelleme.Azonnal kapnátok választ.Utolsó esélyként ezt elvégezném a helyetekben...bàrmennyire is sérti egy férfi egóját.
232. Lilla0988 (válaszként erre: 231. - Cc7a88f96d)
2016. aug. 3. 07:53
Voltam dokinál, mindent rendben talált! Azt beszéltük a párommal adunk magunknak még egy hónapot aztán vége! Nem teszem ki magunkat procedúrának!
231. cc7a88f96d (válaszként erre: 229. - Lilla0988)
2016. aug. 3. 07:23
Lehet a spermák nem elég mozgékonyak...szerintem menjetek egy vizsgálatra
230. cc7a88f96d (válaszként erre: 229. - Lilla0988)
2016. aug. 3. 07:22
Dokival nem akarsz konzultálni?
229. Lilla0988 (válaszként erre: 227. - Cc7a88f96d)
2016. aug. 3. 07:10
Ez már a 10.hónap volt! Nem használok ovu tesztet meg semmi ilyesmi! Szerintem már nagyon rá görcsöltem!
228. cc7a88f96d (válaszként erre: 225. - Nyx_)
2016. aug. 3. 04:25

Szerintem az alap dolog már harag nèlkül,hogyha szül az ember gyereket,nem más segítségére hagyatkozva...bocsi,de szerintem így logikus...

Persze hogy nehéz,hisz ez a velejàrója,de szépen lassan lesz idő mindent kitapasztalni.


Remélem nem haragszik senki.Ez saját véleményem...

227. cc7a88f96d (válaszként erre: 226. - Lilla0988)
2016. aug. 3. 03:31

Így voltam én már a legutóbbi 2ik hónap után.Annyira stresszes voltam,h már legutóbb is azt mondtam,ha megjön akkor én itt be is fejezem,mert nem akarok azok közé tartozni,akik hónapokig vagy évekig stresszelnek emiatt.

S lám lám nem jött meg.


Neked ez a hányadik próbálkozós hónap volt?

Szerintem ne add fel,csak hagyd a picsába az ovu teszteket meg az ilyen baromságokat...légy spontán!

2016. aug. 2. 22:37
Szép estét lányok! Ma este megjött megint! :( Hiába nem akarok rágörcsölni, csak az van...nagyon csalódott vagyok! :( Nem tudom mi lesz, hogy egyáltalán akarok e próbálkozni! :(
225. nyx_ (válaszként erre: 209. - Sylvi860617)
2016. aug. 2. 20:46
Drukkolok, h jól alvós, nyugis babát kapjál. Nehéz sokat dolgozó férjjel, nagyszülők nélkül. Nekem sincs olyan rokon, aki segíthet. Jó, van bébicsősz és bejárónő, a kislány intézményesítése folyamatban, de nélkülük nem tudom, h mit csinálnék.
224. nyx_ (válaszként erre: 221. - Orchideavi)
2016. aug. 2. 20:41

Rágörcsölni majd akkor fogsz, ha sokadszorra is megjön. Egy idő után el fognak fogyni az elvek és már teszel rá magasról, csak ne érezd a tehetetlenséget.

Egyébként nem tudod befolyásolni, sajnos egy idő után jellemző lesz a tudatbeszűkült állapot.


Én azért szoktam releváns fórumokat keresni, h ne a barátaimat, férjemet terheljem megint ugyanazokkal a körökkel, mert biztos baromira unalmas lehet nekik ezredszerre is meghallgatni. (még akkor is, ha szívesen teszik)

223. nyx_ (válaszként erre: 211. - L.Niki18)
2016. aug. 2. 20:36

10-es tesztet vegyél, az már most is mutatni fogja.

Én kb 300 Ftért szoktam gyógyszertárban venni. Érdemes többe beruházni, mert akkor tudod nézni, erősödik-e vagy esetleges nega tesztnél még egyszer rá tudsz próbálni pár nap múlva.

2016. aug. 2. 19:02
Persze hogy nem, nem is így gondoltam. Ki így várja, ki úgy várja. Mindenki másképp csinálja. Én hőmérőzgetek, meg tesztelgetek is. De én már elmúltam 36. És persze szeretném már a pocakomban tudni, mint itt mind.
221. Orchideavi (válaszként erre: 219. - Györgyike 79)
2016. aug. 2. 18:15

Én nem rosszindulatból írtam, hogy nem hőmérőzök, és hasonlók. Nem ítélek el senkit, ilyesmi miatt.

Csak hajlamos vagyok nagyon rágörcsölni dolgokra, és be kell látni, a babavárás erre alkalmas.

Sajnos nagyon mániákusan tudnám csinálni, és ezért el sem kezdem. Vannak, akik tök jól tudják kezelni ezt a dolgot, mérnek, számolnak, és a helyzethez mérten lazán várják a babát. Na, én nem ilyen lennék.

Úgyhogy remélem, senki nem értett félre, tényleg nem volt rosszindulat a soraim mögött.

Csak láttam, hogy volt kérdés, hogy ki hőmérőzik, és ki hogyan figyeli a ciklusát, erre írtam, hogy én semmit nem csinálok.

2016. aug. 2. 17:08
Mármint egymás módszereit méregetni.
2016. aug. 2. 17:07
Ki így, ki úgy gondolja. Én az első kettőnél nem hőmérőztem, nem teszteltem. Csak durr bele, fél év után jött mindkettő.De most nagyon örülök hogy elkezdtem mert nagyon sok dolgot tudtam meg a testemről. Eddig fogalmam sem volt hogy mikor ovulálok, mikor mennyinek kell lenni a hőnek. Szuper tudni hogy tényleg van peteérésem és nem fél vagy egy év után kapok észbe hogy egészséges szexuális élet mellett nem sikerül. Aztán még hónapok vagy esetleg évek mire helyreteszik a dolgokat. Persze mindenki úgy csinálja ahogy Neki jól esik és nem érdemes méregetni. Lényeg hogy egészséges bab legyen a pociban.
218. sylvi860617 (válaszként erre: 216. - Orchideavi)
2016. aug. 2. 15:04

És ezt így is kell csinálni ahogy mondod.Jól állsz hozzá nagyon.És 26 évesen fiatal vagy :) :)Nagyon sok korodbeli még nem gondolkozik babavállaláson.

Sok sikert és ilyen hozzáállással sztem hamarosan jön is a baba.

217. cc7a88f96d (válaszként erre: 216. - Orchideavi)
2016. aug. 2. 09:47

Én amondója vagyok,hogy inkább később foganjon meg,de akkor viszont egészséges legyen!

Az igazán jó dolgokhoz idő kell..

216. Orchideavi (válaszként erre: 210. - Sylvi860617)
2016. aug. 2. 09:40

Nekem az 1 év reálisnak tűnik. :)

Már a legelején volt egy hónap, amikor mellőztük a dolgot, mert sikerült összeszednem valamit. :(

Remélem, hogy most már nem lesz ilyen. :)

26 éves vagyok, úgyhogy nem mondanám, hogy nagyon fiatal, de baba szempontjából nem is idős. :)


Nehéz nem ráfeszülni, de eddig jól viselem. Sokszor lehet olvasni, hogy nagyon szeretett volna egy nő babát, és sokáig nem sikerült, aztán összejött. És második babában már nem is reménykedtek, aztán gyorsan jött. Én úgy gondolom, hogy pszichésen is lehet gátolni ezt a dolgot, ezért is nem görcsölök rá különösebben. Mert ha elkezdek folyamatosan ezzel foglalkozni, akkor arról nehéz lesz leállni.

Nem örülök, ha jön a "nem-várt", de arra gondolok, hogy legalább normális a ciklusom, minden rendben zajlik a testemben, és van esélyünk a babára. Ha nem most, majd a következő hónapban, vagy a következőben.

Sokkal ijesztőbb lenne számomra, ha hónapokig nem jönne meg, és nem egy kisbaba miatt, hanem valami más, hormonális probléma miatt. Akkor inkább legyen rendszeres, és egyszer majd jön a gólya. :)

Szóval próbálok pozitív lenni, bár ez így könnyű, mert nem régóta próbálkozunk. :)

215. L.Niki18 (válaszként erre: 214. - Cc7a88f96d)
2016. aug. 2. 09:18
Akkor jó, még van remény! :)
214. cc7a88f96d (válaszként erre: 211. - L.Niki18)
2016. aug. 2. 09:17
Ja és 1napos késés utàn 20as érzékenységűvel teszteltem,ami naaagyon nagyon halvány volt...pár nap elteltével erősödött.Úgyhogy korai tesztelni nemvárt előtt,sőt még a nemvárt napján is.
2016. aug. 2. 07:32
Megy a drukk lányok nagyon :)
212. cc7a88f96d (válaszként erre: 211. - L.Niki18)
2016. aug. 2. 07:17
Korai...nekem is ez volt...ezzel csináljuk a legnagyobb butaságot.Várd meg az 1napos kèsést mindenkèpp.Drukkolok
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook