Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik 61-ben születtek, jelentkezzetek! fórum

Akik 61-ben születtek, jelentkezzetek! (beszélgetős fórum)


2008. dec. 31. 17:15

Örömötök sok, bánatotok semmi.

Segítsen az Isten boldognak lenni!

Legyetek mindig vidámak,

Örüljetek minden szépnek,

Én így kívánok nektek

BOLDOG ÚJ ÉVET!

2008. dec. 25. 09:55

Sehol senki?

A véletlenül mégis idetévedtnek: BOLDOG BÉKÉS KARÁCSONYT! :)))

18. 38113ab761 (válaszként erre: 17. - Rtopi)
2008. dec. 4. 17:30

Én is szeretem, és megtanultam végigcsinálni idegeskedés nélkül :)

Nem akarok már senkinek megfelelni, csak saját magunknak. Azóta élvezem...és azt hiszem a családom is.Annyit sütök, takarítok, díszítek, amennyihez kedvem van, amennyi jól esik...Nem kell mindennel elkészülni 24.-re.. Szoktam sütni ünnepek közt is, és ha a takarításból valami elmaradt, akkor megcsinálom januárban :))

17. rtopi (válaszként erre: 16. - 38113ab761)
2008. dec. 2. 09:03
Irigyellek. Nekem kézügyességem se nagyon, türelmem se a kézimunkához. A karácsonyi készülődést viszont én is szeretem, még akkor is, ha néha idegeskedéssel jár. Sokan kényszerünnepnek tekintik. Valószínű a gyerekkori emlékektől függ. Nekem nagyon sokat jelent a Karácsony. Olyan igazán meghitt.
16. 38113ab761 (válaszként erre: 15. - Rtopi)
2008. dec. 1. 07:40

Elég mozgalmasan... dolgozom, persze a háztartás sem hanyagolható el nagyon, három gyermek.. igaz, már elég nagyok, de olyan nagyon nem számíthatok arra, hogy napi szinten besegítsenek... (ez nem panasz ez, csak tényállás).

Hétvége egy kis ádventi készülődéssel telt, azt szeretik...elprüncsögtünk együtt a koszorúval, és egyéb "díszítő elemekkel" a lakásban... :))

15. rtopi (válaszként erre: 14. - 38113ab761)
2008. nov. 30. 10:24
Talán visszatérünk. Mi újság veled? Hogy telt a heted?
2008. nov. 30. 08:32
hatvanegyesek elsétáltak a terképről...;)
13. frutty
2008. nov. 14. 20:01

én,is irtam a forumon,

1964.ben szűlettem,

12. 38113ab761 (válaszként erre: 11. - MártiBp)
2008. nov. 14. 19:42

Így igaz (mármint, ha valaki panaszkodik az be is húzza magának a rosszat előbb utóbb)

Jó hogy ilyen kreatív vagy... Az alkotás mindig sokat jelent és segíti tartalmasan "túlélni" a nehézségeket...(legyen ez betegség, vagy akármilyen más nehéz élethelyzet)

11. MártiBp (válaszként erre: 10. - 38113ab761)
2008. nov. 13. 11:19
Kibékültem vele,nem tehetek mást.Úgy élek mint bárki más.Senki nem látja rajtam a betegség jelét.Fejben elutasítom nem hagyom el magam.Szerintem,ha elhagytam volna magam,nem "itt"lennék.Nagyon sokat teszek azért,hogy egészséges legyek,jól érezzem magam.Fontos a pozitív gondolkodás.Ha valaki állandóan azzal van elfoglalva,milyen rosszul van,milyen rossz neki,előbb-utóbb így is lesz.
10. 38113ab761 (válaszként erre: 9. - MártiBp)
2008. nov. 12. 07:43

Ó, jaj!

Hogy sikerült ezzel lélekben "kibékülni"?

9. MártiBp (válaszként erre: 8. - Rtopi)
2008. nov. 5. 12:35
Sclerosis multplexem van 1988 óta,1994-től vagyok leszázalékolva.2007-ben gerincsérv jött mellé.
8. rtopi (válaszként erre: 7. - MártiBp)
2008. nov. 4. 15:50
Bocs, ha indiszkrét vagyok. Miért százalékoltak le?
2008. nov. 4. 07:04
'61-ben születtem.Férjnél vagyok,fiunk 13 éves.Igen változatos területeken dolgoztam,mindent szívesen csináltam.Voltam porcelánfestő,anyagkönyvelő,szociálpolitikai előadó.Most le vagyok százalékolva.Mozgalmas az életem a mai napig minden tekintetben.Sokat kötöttem,festettem./Mostanában nem volt rá időm./Szeretem a vízpartot,a természetet,az állatokat,gyerekeket.
2008. nov. 4. 07:00
Én is annyi vagyok :))) Három gyerek, mind leány :)))...
5. rtopi (válaszként erre: 4. - Finciko)
2008. nov. 3. 06:56
Én vízimádó vagyok. Lehet az folyó, tó, tenger. Azért az uktóbbira szavazok, ha engedi a pénztárcám. Viszont szeretem a szép tájakat, városokat, kultúrák megismerését is. Szóval mindent.Nekem két gyerekem van, egy fiú és egy lány. A lány főiskolás, a fiú pedig még általánosba jár.
4. finciko (válaszként erre: 3. - 040cb218e3)
2008. nov. 2. 20:38

A nagyobbik fiam idén még csak 3.-os,illetve 11.-es.Ha minden igaz,2010-ben érettségizik majd.

Évente 1x Olaszországba szoktunk menni,Bibionébe.

A nagyobbik fiam közölte,Ő jövőre már nem jön velünk,a kisebbik még igen.Utoljára Szombathelyen voltunk ketten a férjemmel a Hotel Pelikánban.

Kedvenc helyeim:Sárvár,Bük: Piroska Hotel és Hegykő.Egyébként nagyon imádom a hegyeket,élvezem a táj látványát.Ratis Te hova szeretsz utazni?

Üdv.Minden jót!

2008. nov. 2. 09:39
Én is 47 éves vagyok. Ez az az év, hogy kezdem érezni, öregszem. Eddig szinte hiperaktív voltam, most alig várom, hogy itthon pihengessek, nyugtom legyen. Utazni viszont én is nagyon szeretek. Finciko, a nagyobbik fiad most fog érettségizni? Hova szoktál utazni? Hol jártás utoljára? A gyerekeid még veled tartanak?
2. finciko (válaszként erre: 1. - Rtopi)
2008. nov. 1. 18:07

Szia rtopi!

Házasságban élek,két fiam van:16 és 18 évesek.Szüleim sajnos korán meghaltak:Apukám 51,anyukám 56 évesen-mindketten rákban.Van egy Öcsém.Munka: 17 évig dolgoztam újszülöttosztályon,majd szülés után 12 évig bölcsődei gondozónőként.Most váltok munkahelyet,ott is bölcsődében fogok dolgozni.

Szabadidőmben internetezek,barátnőkkel beszélgetünk.Itthon szoktam tornázni heti 3 alkalommal általában.Jelenleg angolt tanulok.Szeretek utazni,imádom a tengert,a wellnesst.Szeretek táncolni,zenét hallgatni.Optimista,vidám természetű vagyok.

Egészségemre nincs különösebb panaszom:megelőzésként táplálékkiegészítőket szedek,rendszeresen járok szűrővizsgálatokra.Súlyom 56 kg,magasságom 164 cm.

Hát egy életrajzot sikerült írnom .Én egy ilyen 61-ben született vagyok.Veled mi a helyzet rtopi?

Minden jót!

Üdv:

finciko

2008. nov. 1. 17:46
Kíváncsi lennék, hogy a velem egyidőseknek hogyan alakult a sorsuk.Család, munka, szabadidő, egészség...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook