Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki szedett clostylbegit-et teherbeeséshez, mikor kell szedni? fórum

Aki szedett clostylbegit-et teherbeeséshez, mikor kell szedni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2010. szept. 8. 09:51

Köszi lányok!

Remélek én, de inkább óvatosan hiszen már lassan 2 éve remélek.Nem éreztem semmit, ezuttal sem.

LH tesztet csináltam de 5 napon át pozitív volt aztán tovább már nem is néztem, gondolom a szuriban kapott hcg miatt volt érzékeny, így aztán nem tudtam meg, hogy túl vagyok e az ovuláción:(

Azért remélem volt.Végülis eddig is volt szuri nélkül is.

235. youlcsi (válaszként erre: 233. - Rlibertas)
2010. szept. 8. 07:23

higgy egy kicsit benne!

nem lehet úgy hozzáállni, hogy úgysem sikerül... úgysem reped... nekem ez úgysem jön be...

bízz a dokiban és magadban!

mi meg küldjük a drukkokat mellé...


így már csak összejön ;)

234. 4bc7cf362c (válaszként erre: 233. - Rlibertas)
2010. szept. 8. 06:18

Nem éreztél semmit?

Áltban megreped, úgy tudom.

233. rlibertas (válaszként erre: 232. - 4bc7cf362c)
2010. szept. 7. 22:55
És biztos hat? úgy értem szokott nagy valószínűséggel? mert nekem most nem nézték meg uh-val, hogy volt e repedés.
232. 4bc7cf362c (válaszként erre: 230. - Rlibertas)
2010. szept. 7. 06:12

A tüszőrepi 36 órán belül hat.

Addigra 18-20mmesek lesznek, az tökéletes!

:-)

231. youlcsi (válaszként erre: 230. - Rlibertas)
2010. szept. 6. 21:34

15 mm-es is repedhet akár már spontán is. a méretnek nincs olyan nagy jelentősége.


drukkolok!

2010. szept. 6. 15:45
Halihó! voltam uh-n középidőbe, így, h. most 2 clostyt szedek.Elvileg volt kettő 16 és egy 18mm-es tüszőm.Erre be is adták a tüszőrepesztő szurit, pedig 12. napom volt, még nőhettek volna.Nemtom ennek van e jelentősége.Az utóbbi időbe nekem minidg 20mm felett voltak a tüszőim, ha több volt, és meg is repedtek mGUKTÓL.Most a piciket megrepesztették? A szuri tuttira megrepeszti a tüszőt? VAgy csak valószínű?Hát itt a meddőségibe nem vacakoltak, úgy éreztem ha kell ha nem adunk az a tuti.De vissza is hívhattak volna 1-2 nap múlva.Na mindegy, ez van most.
229. youlcsi (válaszként erre: 226. - Rlibertas)
2010. aug. 12. 20:40

a 2x1, az reggel-este.


4 hónap után nem tartotok szünetet? gallyra mehet a méhnyálkahártya a hosszútávú closti miatt... 3 hónap után szokták ajánlani a 2-3hónapos pihenőt.

228. youlcsi (válaszként erre: 225. - Rlibertas)
2010. aug. 12. 20:38

ezt eddig nem írtad, hogy van még tejed!

hidd el: a bromó jó lesz :)

drukkolok!


de nagyon vigyázz! sajnos sok mellékhatása van. lassan kell felépíteni, hogy hozzászokj (kezdetben este úgy vettem be, hogy rögtön utána ágy... szinte azonnal jött a szédelgés)

227. 4bc7cf362c (válaszként erre: 226. - Rlibertas)
2010. aug. 12. 15:33

2*1= reggel+este 1-1 szem

:-)

Nekem görcsölt ovukor mint állat, de legalább tudtam, hogy van ovum :-)

Nospa, panadol jó rá, lehet szedni.

De egyáltalán nem biztos, hogy neked görcsölni fog.

:-)

2010. aug. 12. 14:42

Had kérdezzem meg a colsty-ból a napi 2-t azt egyszerre vettétek be? vagy reggel 1 és este 1? Én a hányinger miatt az 1-et azt este vettem be eddig.


MÁsik kérdés, hogy szerintetek fájni fog? mert sokan panaszkodtatok fájásokra a closty-tól, peteéréskor például.MOndjuk én 1-et szedtem eddig, hátha megedződtem 4 hónap alatt.

2010. aug. 12. 14:40

Sziasztok! Voltam tegnap a meddőségin.Megpróbálom röviden leírni:

Új laborokat készít persze.A férjem eredményeit elfogadta. Closty-t szedem tovább napi2-t 5 napon át ugye.(ez már 2 az egy helyett).Szerinte azonban az a baj, hogy van még tejem.Igaz a labor eredményeim alapján januáriak alapján, nem magas a prolaktin szintem de szerinte a tej a hibás, amíg van, addig az visszaveti a peteérést, meg a sárgatesteket.Így kaptam bromot a tejapasztásra. A többit meglátjuk a laborok alapján.A nagymértékű izzadáásom és a hajhullás is a tejre utal, mint hibásra.Jó, hogy én ezt már tavaly szeptemberben mondtam a dokimnak:( persze a labor nem igazolt anno, pedig megnéztük akkor is, meg januárba is.Azóta 1 év telt el:(

Na a jóhír, hogy a doki szerint 2 hónap múlva terhes leszek.HÁt én elhittem neki, úgyhogy tele vagyok reménnyel és tervekkel, már 1 nap után is.Remélem jól haladunk majd.Még ennek a ciklusomnak messze a vége.

Azt mondta hiába voltak jó nagy tüszőim, a tej betett nekik.

224. youlcsi (válaszként erre: 223. - Szandianya)
2010. aug. 11. 19:19

örülök :)

nekem is :)

223. szandianya (válaszként erre: 221. - Youlcsi)
2010. aug. 11. 15:07

Hú de meg tudsz ítélni egy kérdés alapján valakit! Végig sem gondolod szerintem, hogy mit írsz, és ezzel baromira megbántod az embert...pedig a legtöbben nem amiatt jönnek ide, hogy mások szánalmas okoskodását hallgassák, csak egy két jó tanács sokszor elkélne.

Mert tudod, én sehol nem olvastam olyasmit a kérdésemben, ami arra utalna, hogy egy alkoholista k...vagyok, aki nem tudja megállni akkor az alkoholt amikor kell.

Ne ítélj meg senkit egy kérdésből, hiszen nem tudsz a másikról semmit, még akkor sem ha megbeszélitek azt is, hogy ki mit főzött aznap....

Ha tudni akarod baromira tudom milyen az küzdeni egy gyerekért, és bármit megtenni azért, hogy lehessen....de nem egy ilyen előítéletes majomnak fogom ezt elmagyarázni!

Ja és kösz a kedvességet, hogy beszélgethettem veled!!!!!!! Egy feledhetetlen élmény volt......

222. youlcsi (válaszként erre: 220. - Rlibertas)
2010. aug. 11. 12:02

így értem... akkor ez nagyon gyorsan ment :)

drukkolok!

221. youlcsi (válaszként erre: 219. - Agica81)
2010. aug. 11. 12:01

ezzel nincs semmi gond...

de ha valaki úgy áll hozzá, hogy "lehet-e inni a gyógyszer mellett?" az azért nem az a kategória, hogy megiszom 1-2 pohárkával...


én is jártam sörözni végig a babaproject alatt... sőt! a nagy melegben most is jól esik 1-1 pohár hideg sör...

2010. aug. 11. 09:30
Nem csináltam laborokat előre, mert mivel máshová megyek, úgy is a sajátjukat fogadják el, az kell majd neki.Biztos vagyok benne, hogy régi lesz már az én januári laborom, de azért elviszem magammal.Amúgy meg szerencsére nem sikerült előre érdeklődni mert az első sikeres telefon után már időpontot is adtak, szóval nem volt idő laborozni.
219. agica81
2010. aug. 10. 20:25
Őszintén megmondva énis ittam,a mostani ciklusomnál.Igaz akkor már nem szedtem a gyógyszert és a ciklus 9.napja lehetett.Na azért nem részegségig,de pár koktélt megittam.
218. youlcsi (válaszként erre: 217. - Szandianya)
2010. aug. 10. 12:58

miért?

a clostit azért szedi az ember lánya, hogy babája lehessen. akkor pedig nem kell inni!

217. szandianya (válaszként erre: 206. - Youlcsi)
2010. aug. 10. 11:49
Kissé megvetően hat ez a hozzászólás!
216. youlcsi (válaszként erre: 215. - 4bc7cf362c)
2010. aug. 10. 07:14

várakozás nálam is volt... de valahogy annyira bennem maradt az, hogy az orvosom azt mondta, ne aggódjak, leszek én is kismami... hogy valóban nem aggódtam.

az azért szerencse, hogy a dokim végigcsinálta velem a 2 évet... azért általában 1 év után meddőségibe küldik az embert :/

215. 4bc7cf362c (válaszként erre: 214. - Youlcsi)
2010. aug. 9. 19:47
sajnos ez így van, de idővel bele lehet törődni a várakozásba.plusz elfoglaltságok, és máris gyorsabban telik az idő.
214. youlcsi (válaszként erre: 213. - 4bc7cf362c)
2010. aug. 9. 19:29

nagyon sajnálom :(

nekem nem kellett ezt az utat bejárnom, de nagyon sokfelől hallottam/olvastam, hogy heteket, hónapokat lehet spórolni azzal, ha az embernek naprakész leletei vannak (mert azért általában 1-3hónapos leleteket simán elfogadnak... míg egy hormonpanelnél rossz esetben akár 2 ciklust is végig kell várni, hogy meglegyen)

213. 4bc7cf362c (válaszként erre: 212. - Youlcsi)
2010. aug. 9. 17:45

Így van!

Én is ezzel küzdök. Most újra kenet, vérvétel, 3 és 23. napi hormon, és bacivizsg+spermavizsg. a férjemnél. Szerencsére a HSG-t és laporműtétet elfogadták.

És találtak is vmit a kenetben, úgyhogy gyógyszer.....sajna...tolódik a lombik. Pedig már úgy örültem a szeptembernek!

Ica

212. youlcsi (válaszként erre: 211. - Rlibertas)
2010. aug. 9. 14:14

örülök, hogy elindultatok egy vélhetően jó irányba :)

nem érdeklődtél előre, hogy milyen eredmények kellenek? azzal heteket lehet spórolni, ha az ember viszi a friss laborjait meg hasonlókat...

2010. aug. 9. 13:53
Kaptam időpontot meddőségibe, szerdára.Nagyon kiváncsi vagyok mi lesz ott a vélemény.CSodát várnék, bár gondolom semmi extrát nem fognak mondani.Mehetek újabb laborokra stb.
210. youlcsi (válaszként erre: 209. - Rlibertas)
2010. aug. 8. 19:31
előfordul ;)
209. rlibertas (válaszként erre: 208. - Youlcsi)
2010. aug. 8. 19:16
Jaj, igen , butaságot írtam, nem jól írtam.Azt akartam írni, hogy ez hormonális hatást vált ki ugye.NEm azt hogy a gyógyszer maga hormon.
208. youlcsi (válaszként erre: 207. - Rlibertas)
2010. aug. 8. 08:42

rlibertas!

tévedés! a clostiban egy csepp hormon sincs. az agyalapi mirigyet stimulálja, serkenti hormontermelésre.

2010. aug. 7. 23:12

HÁt szerintem nem nagyon, mert ez hormon, bár a mellékvese termeli a hormont, ez a closty úgy tudom az agyra hat.És a mellékvesének amúgy sincs köze a veséhez.

Szerintem nem igen befolyásolja a hatását, de azért inkább ne rúgj be minden nap:)

Persze nem vagyok szakértő.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook