Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki gyermekkel/gyermekekkel ment nyaralni milyen tapasztalatok volt? fórum

Aki gyermekkel/gyermekekkel ment nyaralni milyen tapasztalatok volt? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 8. 13:08
2008-nyarán és az idén nyáron is a Balcsinál voltunk nyaralni. Semmi gond nem volt, bár kész gyógyszertárral indultunk el. Az összeállításában segített az orvosunk. TEHÁT minél idősebb egy gyerek annál könnyebb és élvezhetőbb a nyaralás!!!
2007. dec. 3. 08:31
A lányom 9, a fiam 7 éves. Amióta megszülettek, azóta járunk velük nyaralni. Különösebb gond nem volt velük. Kiskorukban leginkább aludtak az úton. Mostanában meg ha nagyon ki vannak, akkor megállunk egy kicsit pihenni, levezetni az energiákat. De alapvetően nem lehet okom panaszra, jól viselik az utazást.
2007. dec. 3. 08:30
Reggel elmentünk a Balcsira, éjszaka már itthon is voltunk..... Közben, még a Balcsinál elvittük orvoshoz is. Pedig a fiam már 3 éves elmúlt és olyan hirtelen jött a fülfájás.
2007. aug. 21. 10:46
2,5 éves lányommal voltunk,nem is túl messze.(70 km)Az út valami katasztrófa volt oda,viszont hazafelé jobban bírta.Ott nagyon jól érezte magát,este csak elájult,mi viszont itthon tudunk csak pihenni,mert olyan jól érezte magát,hogy egész nap pörgött.
10. mongi
2007. júl. 19. 13:59
Mi tavaly voltunk Horvátországban(900km),akkor 8 hónapos volt a fiam.Éjjel mentünk,nem volt vészes.Idén is mennénk,de szerintem már nem bírná a hosszú autózást.Nem tudjuk még.Most 19 hónapos.
2007. júl. 18. 15:44
hát én az unokatestvéreimmel voltam már nyaralni de ha tehetem többször nem megyek velük mert nagyon rosszak ,pedig már nem olyan kicsik(6-8 évesek)mindig rohannak és semmi nem köti le őket!!!!!!
2007. máj. 4. 13:20
mi akkor voltunk a balcsin mikor a pici 1,5 éves volt nagyon jol birta az utat élmény volt vele lemmeni . mostanában az elmult két évben mi ketten meg 3 gyerek megyünk a balcsira jo is szép is de azért én is ajánlom mindenkinek aki megteheti gyerekek nélkül is menjen el egy kicsit mert az az igazi kikapcsolódás.
2007. máj. 4. 03:57
Minél nagyobbak annál jobb mert ők is élvezik a nyaralást,nem tudnám őket itthonhagyni.Az a jó mikor már emlékszenek ahol voltunk.
2007. máj. 3. 23:36
őszintén? nem vittem az enyémet mert az nem lenne nyaralás. nekem is jár egy hét szabi vagy nem :) amúgy voltunk helyette kisebb közös programokon: állatkert, vidámpark stb. Hidd el, az is kárpótolja :)
2007. máj. 3. 22:51

Sziasztok!

Mi tavaly nyáron voltunk lent a Balcsin 1 hétig. A kislányom 7 hónapos,a kisfiam 3 és fél éves volt.Elég hosszú volt az út (Debrecenben lakunk) oda-vissza hátul ültem a kicsi mellett.Elég nyűgösek voltak a manókák: a kicsi a kötöttség és a meleg miatt, a nagyobbik pedig 100x-or megkérdezte, mikor érünk már oda.De az ottlét isteni volt, kárpótolt mindnyájunkat az utazás nehézségei miatt!Mikor hazaértünk, a kisfiam hetekig kérdezgette, mikor megyünk Balatonszemesre?Bármikor elindulnék velük újból!

2007. máj. 3. 21:54
Lányom idén 3 éves,tavaly voltunk vele először nyaralni a Horvát tengerparton.Elég jól vészelte az utat is meg az ottlétet is, de idén már nem válallkozunk rá, mert nem bírná ki, főleg az utat.
2007. máj. 3. 21:15
Tavaly voltunk először nyaralni a lányommal, aki 7 éves volt akkor, és nagyon jól éreztük magunkat. Sokat kirándultunk, pihentünk. Idén újra megyünk.
2007. máj. 3. 20:56
nekem jo:) de kell kettesben is elmenni:) mert az az igazi pihenés
2007. máj. 3. 20:55
Aki gyermekkel/gyermekekkel ment nyaralni milyen tapasztalatok volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook