Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aki fémérzékeny, az is beadathatja az oltást? fórum

Aki fémérzékeny, az is beadathatja az oltást? (tudásbázis kérdés)


1 2
7. simple (válaszként erre: 5. - Lipiani)
2009. dec. 10. 07:12
Nem olyan higany? Hát milyen? :-0
2009. dec. 9. 20:27
én fémérzékeny vagyok, beadattam, és semmi bajom... Annyi hülyeséget híresztelnek az oltásról a neten/ médiában, hogy az ember haja égnek áll néha! Mindennek nem szabad bedőlni! Gyerekkorunkban, amiket kötelező védőoltásként kaptunk, némelyikben volt higany. Lett vmi bajunk? Nem. Max. megelőztek vele súlyos járványokat, és mi magunk megúsztunk súlyos betegségeket! Élünk, virulunk!
5. Lipiani (válaszként erre: 2. - Makrai.lilla)
2009. dec. 9. 08:44
Szia! Nekem is ugyanezt mondta a házidokim,hogy nem olyan higany van benne.Bár én nem vagyok fémérzékeny,de azért erre a higany dologra rákérdeztem.
4. stuxx (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2009. dec. 9. 08:43
Nekem se volt semmi mellékhatása az oltásnak!
2009. dec. 9. 08:41
Nekem fémallergiám van, elég durván. Ha műanyag a csat, de fémszíne van, akkor is kiütéses leszek tőle. Az oltástól semmi bajom nem lett!
2009. dec. 9. 08:36

mert egy olalon egy orvos azt irta nem lehet,mig egy mésik ezt :


A fémhigany mérgező, nem allergizál, de fémhigany nincs az oltásban, tehát Önt így semmiféle ilyen veszély nem fenyegeti. Ne dőljön be a rémhíreknek, már több mint kétmillió embert oltottak be baj nélkül. Nincs félnivalója. Jóéjt!

2009. dec. 9. 08:35
ua
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook