Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki fagyasztott anyatejjel készítette a baba főzijét, hogy csinálta? fórum

Aki fagyasztott anyatejjel készítette a baba főzijét, hogy csinálta? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 16. 22:49
Köszi a válaszokat!Én is úgy gondoltam,h.azt már nem melegíthetem újra!HIsz most se!
2012. nov. 16. 20:05

Én bár nem fagyasztottal szoktam hanem frissel. De úgy, hogy megpárolom a zöldséget, leturmixoltam és belefejtem egy kis tejcsikét.

A fagyasztott tejet 24 órán belül használd fel és ha 1x főzöl vele akkor utána már ne melegítsd újra. Mármint ha már 1x felmelegítetted akkor többször ne.

2. 9c74ec0b72 (válaszként erre: 1. - Szöszi79)
2012. nov. 16. 19:45
Ne add neki több napig az anyatejjel készített ételt, mert az már nem jó szerintem. a főzeléket habartam, ahhoz nem kell sok, meg csináltam pl. anyatejbegrízt. fagyasztottam anyatejet jégkocka tartó zacskóba, abból pont elég volt egy kis kocka a főzelékbe. megfőztem a zöldséget, leturmixoltam, bele az anyatejet és kész.
2012. nov. 16. 19:35

Tanácsot szeretnék kérni,hogy aki a fagyasztott anyatejjel készítette a gyerkőc ételeit,hogy csinálta,pl.mennyi tejjel?

Illetve szabad-e két napra valót megcsinálni,hisz ha kiengedett a tej 24órán belül fel kell használni!

Ebben kérném a tanácsaitokat!Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook