Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ajándék lónak... fórum

Ajándék lónak... (beszélgetős fórum)


1 2
16. Napsugár8 (válaszként erre: 15. - Vigyefene)
2022. okt. 28. 16:13
Egyébként valóban azt mondják, hogy csak az első milliót nehéz összerakni, utána már megtanulja az illető, hogyan kell csinálni.
15. vigyefene (válaszként erre: 14. - Napsugár8)
2022. okt. 28. 16:08

Persze.

Úgy lehet gazdagnak maradni, h nem osztogatjul el a vagyont.

14. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 28. 16:05

Az idei karácsonyra a helyedben már én is csak azt a színvonalú ajándékot venném nekik, amilyet te is kaptál tőlük évek óta.

Vedd úgy, (és ha szóba kerül mondd azt) most jöttél rá, hogy ők ezzel finoman akartak figyelmeztetni, hogy nem az érték, csak a gesztus a lényeg! :))


Sőt! A szemétségben még továbbmegyek: nézd meg, hogy amit most kapsz, melyiknek milyen a lejárati ideje, és ha belefér, jövőre ugyanazt a db-ot add neki vissza, új csomagolásban!!! Ugyanazzal a kisérőszöveggel: bocsi, nem volt otthon cellux.

És mosolyogj! Akkor is amikor kapod, és akkor is, amikor adod!

13. tumbo2 (válaszként erre: 10. - De82bd5a12)
2022. okt. 28. 15:52
egy teszkósat,bár az tényleg sértés lenne.
12. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 28. 15:50
még tusfürdőt sem tudok venni,mert van,amire a lányom allergiás-
11. tumbo2 (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2022. okt. 28. 15:47
a lányom pénzt kap,a vejem egy pezsgőt.kinek kéne egy újabb kacat.mikor a lányom apja meghalt, gyerekek elosztották,kinek mi kell.volt olyan étkészlet,meg hasonló,amit föl sem bontottak.
10. de82bd5a12 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 28. 15:43
Vigyél neki Koccintós bort, hátha elgondolkoznak. 😂
9. Franc22 (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2022. okt. 28. 15:39
Teljesen ugyanígy
2022. okt. 28. 15:37
Idén lesz 2.éve, hogy nem ajándékozunk egymásnak. Csak az idősek és a gyerekek kapnak. Mi fiatalok nem veszünk semmit. Mivel minden szenteste együtt vagyunk (8-an) így megbeszéltük, hogy az elköltendő pénzen az egyik pár rendeli a sültestálakat, mi pedig visszük a süteményt, így az időseknek nem kell főzni és mindenki boldog. Megvesszük magunknak hétközben ami kell, úgyhogy ötletem se lenne mit szeretnék. Jobb ez így.
7. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 28. 15:32

És emberek többsége várja a karácsonyt,és ez lesz a vége.

Rokonokkal soha nem ajándékoztunk,családon belül meg akkor veszünk meg "bármit" amikor szükség van rá.

A karácsony vallási ünnep, az én olvasatomban innentől nincs vele dolgom.


Miért nem lehet ezt megbeszélni,ne ajándékozzunk semmit!

6. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 28. 15:10
Mimóza már meg is irta az én véleményem is, h legtöbb gazdag szűkmarkú, fukar zsugori, kicsinyes, de nem használom a szarházi szót.
5. 785c64a729 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 28. 15:06
ilyenkor kell két ujjal összecsippenteni és a legközelebbi asztalra lerakni :-D
2022. okt. 28. 15:06
Minél gizdább vki annal sóherebb. Neked se kéne annyit költeni. Minek? Biztos megvan mindenük.
2022. okt. 28. 15:05
És olyan is volt nem egyszer, hogy be se csomagolták az ajándékot, hanem csak át volt rajta dobva valami régi használt csomagolópapír és annyit fűztek hozzá, hogy "sorry nem volt celluxom."
2. 785c64a729 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 28. 15:01
én előbb jelezném, ha valami olcsó vackot kapok a nemtetszésem, minthogy én magam is olcsót vegyek. megértelek, de ennek igy aztán tényleg semmi értelme. esetleg felvethetnéd, hogy ne legyen ajándékozás, főleg hogy ennyire nagyon nehezükre esik
2022. okt. 28. 14:54

Érdekelne a véleményetek.

karácsonykor nem szoktam nagy dolgokat venni soha, de ha veszek egy bort, desszertet, kávét, tusfürdőcsomagot mindig a márkásabbat veszem, a jobb minőséget. Magamnak az olcsót szoktam.

Azt is nézem apróságoknál, hogy idősebbről van e szó, kamaszlányról, férfiről, hogy nagyjából hozzá illő ajándékot vegyek.

Na most én 6 éve így teszek mióta ebbe a családba bekerültem, akik jó módúak, tőlem több pénzük van, több autó, lakás én albérletben kocsi nélkül. Nagy sokára feltűnt, hogy én mindig nagyon gagyi ajándékot kapok. Évek óta konyharuhát, tepsit (olcsó helyről látszik, sokszor még ezer forint se.) Borból is a legolcsóbb párszáz forintos száraz bor, pedig mindenki tudja, hogy az édeset szeretem. Én fordítva mindig édeset adok és márkásabbat, mint írtam magamon spórolok. De most annyira rosszul esik, hogy úgy gondolom én is ilyen minőséget adok vissza az idén. Tudom ajándék lónak ne nézd a fogát és nem is azt várom, hogy drága több tizezres ajándékot kapjak, csak ne a leggagyibb, legolcsóbb penny bort stb. Mi a véleményetek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook