Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agykontroll sikerek? fórum

Agykontroll sikerek? (beszélgetős fórum)


14. Arille
2020. jún. 8. 06:24

Sziasztok!


Van aki még használja az agykontroll?

13. Ditta
2020. ápr. 22. 06:57
Nálam generalizált szorongást állapítottak meg, ezért kezdtem el jobban utána olvasni az ilyen tudatosságon alapuló gyógymódoknak.. Relaxálás, meditálás, agykontroll. Érdekelne hogy ez tényleg beválik-e, és hogy mennyi idő megtanulni? :)
12. szőkelédi (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 21. 21:44
Nem írtatok mire vagytok kíváncsiak, tanfolyam vagy konkrét sikerek ?Amúgy nem rólam szól a cigi leszokás nem próbáltam még,de van akinek sikerült. Egyébként a pánikbetegség eleinte felerősödik az agykontroll által . 😕 De ez legyőzhető.
2020. ápr. 21. 19:55
Úgy látszik csak minket.
10. Ditta
2020. ápr. 20. 21:14

Sziasztok!

Engem is érdekel a téma.. :)

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Szőkelédi)
2020. ápr. 20. 06:34
Igen.
8. szőkelédi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 19. 22:27
Ki ? Én ?😁
2020. ápr. 19. 21:31
Te is dohányoztál?
6. szőkelédi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 19. 21:26

Le lehet tenni a cigit,persze ha akarod is .

Könyvet én is bújtam ,de el nem tudtam képzelni milyen lehet .A tanfolyam teljesen más,maga a közösség,érezni lehet az energiát,el sem lehet mondani így .

Talán ezért keverik az ezotéria közé.

2020. ápr. 19. 20:20

Mindenképp megpróbálom, könyvből,

És probalkozok a vezetett meditacioval.


Nekem is van pánik betegségem, plusz ha a sikerülne a cigit is abbahagyni, nagyon jó lenne.

4. szőkelédi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 19. 20:11

Semmi hihetetlen nincs benne,bár kételkedni szabad, de nem tudhatod míg meg nem tapasztalod.

Mostanában nem hiszem,hogy lehetőséged lesz rá 😒

3. szőkelédi (válaszként erre: 2. - 621bb5db60)
2020. ápr. 19. 20:08

Neked nem mondták ,hogy az ördögtől való ? Vagy sátáni erők szállnak meg közben?😁 Nem viccelek,nagyon meredek dolgokat olvastam a sok "hozzáértőtől".


Én is voltam amúgy és határozottan jót tett . Pánikbetegség miatt mentem el én is , legalább használt,nem úgy mint a gyógyszer.

2020. ápr. 19. 19:34
Én még tiniként olvastam a könyvet, nagyon érdekelt utána is a téma, bár idővel elsikkadt a dolog. Végül kb. 4 éve nagyon vacak állapotban voltam lelkileg és fizikailag is, így kerestem a megoldást, hogyan tudnék kitörni a stresszes életmódból. Sok helyen javasolták az agykontrollt relaxálásra, ezért úgy gondoltam, itt az idő, hogy elmenjek a tanfolyamra. Egyrészt jól tettem, hogy megcsináltam, mert megtanultam relaxálni és elmúltak a pánikrohamaim is. A technika többi része is hasznos, bizonyos esetekben nálam is működött. Az tény, hogy az emberi elme sok mindenre képes, de még rengeteg dolgot nem tudunk róla és ezért az agykontrollhoz hasonló dolgokat sokan a misztikum kategóriájába sorolják. A tanfolyamon tudományos magyarázatot is adnak, bár szívesen meghallgatnám egy-két neurológus véleményét is.
2020. ápr. 19. 18:00

Sziasztok!


Most olvastam az agykontrollról.

Réggebben nagy divat volt, vagy talán most is?


Elolvastam a könyvet, néztem egy pár yt. videót is, kíváncsi lennék a tapasztalataitokra.


Ez valóban így működik?

Kicsit hihetetlennek tűnik nekem, de azért kipróbálom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook