Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aereco szellőző manuálisan zárva van mégis nagyon jön a hideg alatta-felette, miért lehet? fórum

Aereco szellőző manuálisan zárva van mégis nagyon jön a hideg alatta-felette, miért lehet? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 21. 10:08
Hogy eltűnt innem mindenki. Azért az érdekes, hogy alig olvasni tapasztalatokat a neten erről a szellőztető rendszerről. A gyártó-forgalmazó lapján olvasottakat nem tekintem mérvadónak.
7. vica66 (válaszként erre: 5. - Panini)
2012. dec. 18. 11:23

Panini, nálunk is nagyon magas a páratartalom, és bizony lecsapódik a falakon (meg mindenhol), ezért penészedünk. Erre keresek megoldást. Az érdekelne, mennyibe kerülne kb., hogy megy ennek a megrendelése, beszerelése, felmérik-e előzetesen, a fűtésszámlára milyen hatással van. Természetesen az is érdekel, hogy mennyire hatékony (erről már írtál kicsit), tehát hogy valóban megoldást jelentene-e a problémánkra.

Minden tapasztalatot megköszönnék.

6. vica66 (válaszként erre: 4. - Vajkaramella)
2012. dec. 18. 11:21
Pontosan ezért érdekel engem is. :-)
5. panini (válaszként erre: 2. - Vica66)
2012. dec. 16. 08:38

Mire vagy kíváncsi?

Mi is a pára miatt szereltettük be. Ilyenkor télen nagyon jól működik, leviszi a párát 35 % körülire. Viszont ősszel, mikor nincs olyan nagy hőmérséklet különbség a kinti és a benti levegő között, akkor szinte semmit nem ér. Nyáron meg így is-úgy is nyitva van az ablak.

4. Vajkaramella (válaszként erre: 2. - Vica66)
2012. dec. 15. 21:43
Nagyon szivesen mesélnék,de én sem tudok rola semmit, mi a pára és a penèsz miatt rakattuk be!
2012. dec. 15. 14:13
Nekünk is ilyen szellőzőnk van, de nem jön a hideg, ha zárva van.
2012. dec. 15. 11:26
A címből feltételezem, hogy neked van ilyen szellőzőrendszered. Mesélnél róla, ha megkérlek?
2012. dec. 15. 10:57
Kinek van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook