Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Adnál harmadik esélyt a párodnak, ha kiderülne, hogy hazudott? fórum

Adnál harmadik esélyt a párodnak, ha kiderülne, hogy hazudott? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. júl. 22. 11:14

... a volt férjem, amikor egyszer egy éjszakai kiruccanásáról másnap délelőtt 10 órakor hazasasszézott hosszas előadást tartott arról, hogy őt bizony elrabolták az UFÓ-k... és elmesélte a kék fényeket, meg hogy hogyan vizsgálták... és a gyerekek tátott szájjal hallatták. Azóta eltelt 10 év, a gyerekek még most is azon röhögnek, amikor apát elrabolták az UFO-k.

Szóval a férfiak hazugságban egyszerűen verhetetlenek... :o)))))

2008. júl. 22. 11:04
Nem!!!Kutyából nem lesz szalonna!! Ha eddig nem változott meg, ezután sem fog.
2008. júl. 22. 11:02

Kis füllentés volt vagy hazugság?

A kettő között lényeges a különbség.

2008. júl. 22. 10:57

Miben hazudott?

A férfiak nagy része krónikus hazudozó! :O))

2008. júl. 22. 10:53
Mit hazudott?
2008. júl. 16. 04:23
13-év alatt 20esélyt adtam.már az első megcsalásos hazugságánál ott kellet volna hagyni.soha többet,ha a következő páromat csak egyszer is hazugságon kapom azonnal repül.23-évesen én is csak annyit tudtam,hogy szeretem és nem akartam elhagyni,rápazaroltam még 13-évet.nem mondom meg hogy mit tegyél de az enyém nem követendő példa.
2008. júl. 11. 07:43
Én adtam ne nagyon nem tudom, hogy jól tettem e. Csak annyit tudok, hogy szeretem és hogy nem akarom elvesziteni. Viszont tudom, ha még egyszer megteszi, akkor nem halogathatom tovább a szakitást
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook