Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Adjunk esélyt gyermekünknek a kineziológiával! fórum

Adjunk esélyt gyermekünknek a kineziológiával! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Adjunk esélyt gyermekünknek a kineziológiával!

1 2
9. a25b44f6a3 (válaszként erre: 5. - Dumboci)
2010. okt. 15. 12:05
Sajna nem tudok, már nagyon régen csinálta..:-(
2010. okt. 14. 21:08

A kineziológiáról tökéletesen jó kiadványok vannak amik e gyerekeket a tanulásban is segítik...


Hatékony tanulás...

Észtekerő...

Agytorna...


nem kell hozzá nagy tudomány és a tanfolyami anyag benne van ha csak nem orvosi kineziológiára szeretnétek menni...

7. mese
2010. okt. 14. 19:43
én a reikit ajánlanám, hatalmas kincs!
2010. okt. 14. 17:44
Férjem előző házasságából született nagylányát édesanyja kineziológushoz járatja, mert nagyon válogatósa kislány szinte semmit nem eszik meg.Ott keresik rá a választ.Kiváncsi leszek megtalálják-e. Érdekes tudomány az biztos.Ja és persze nem utolsó sorban nem olcsó!:-(
5. dumboci (válaszként erre: 3. - A25b44f6a3)
2010. okt. 14. 16:43
Priviben küldenél kérlek tanfolyam címet, weblapot vagy bármit? Akit ismersz használja, ajánlható a tanfolyam amit elvégzett?
2010. okt. 14. 16:34
Engem is érdekelne, bár igazából fogalmam sincs, hogy mi is ez. Hallottam magát a szót, de nem tudom mit takar.
2010. okt. 14. 16:28
Van rá tanfolyam ismerek olyat aki elvégezte és használja is...nem olcsó
2010. okt. 14. 16:19
Jajj, ez nagyon érdekes téma. Hogyan lehet megtanulni technikákat otthonra?
2010. okt. 14. 16:08
Mi is az igazi szeretet? Hogyan szeressem jól gyermekeimet? Hogyan teremtsem meg nekik a kiegyensúlyozott, nyugodt életet, ebben a rohanó világban? Hogyan lehetne igazán boldog gyermekkoruk? Hogyan segítsek nekik, ha bármilyen nehézséggel, betegséggel kerülnek szemben?

Ugrás a teljes írásra: Adjunk esélyt gyermekünknek a kineziológiával!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook