Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » AC Milan-Várom a rajongókat! fórum

AC Milan-Várom a rajongókat! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
204. hfhrena (válaszként erre: 203. - Annamari0825)
2009. febr. 7. 17:52

Nekem meg türelmem nincs semmi ilyesmihez. Nekem ez a 2. fórumom itt, az első egy szerelmi témával volt kapcsolatos még anno.Az a címe: Segítség!Szerelmes vagyok...Hát mit mondjak,elég tartalmas volt,és nélkülem is működött.Na jó persze egy ilyen témájú fórumot nem lehet csak úgy itt hagyni, nem hiszem,hogy működne nélkülem a lényege...Ezt én szeretetből csinálom, és ezért érzem úgy, lesz hozzá türelmem! Valóban nagy felelősség folyton figyelni, naprakésznek lenni, de ezzel úgy gondolom magamnak is jót teszek!

Biztosan lesz olyan mit tudom én párnapos kimaradások a részemről, de remélem ez nem lesz túl nagy hátrány,esetleg kiesés!Ígérem,ha lesz is ilyen,igyekszem majd mindent pótolni!

Szóval indíts egyet bátran...;)

203. annamari0825 (válaszként erre: 201. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 17:45
Igazad van a lehetőséggel kapcsolatba.Habár én még soha nem inditottam fórumot,de úgy képzelem el,hogy az a személy,aki inditotta,ő felel mindenért.Neki kell képben lennie,figyelnie kell az eseményeket.nemcsak a legújabb hirekről kell beszámolni,hanem a beszélgetésbe is részt kell venni.Nekem egy kicsit összetett feladatnak tűnik.Vagy csak én bonyonlitanám túl a dolgot?És pont emiatt az összetettség miatt nem mindenkinek van annyi ideje,energiája,hogy egy ilyet bevállaljon.
202. hfhrena
2009. febr. 7. 17:41

Az olasz sajtó néhány napja már megszellőztette, hogy Paolo Maldini még egy utolsó mérkőzés erejéig visszatérhet a nemzeti csapatba és ezt ma maga az érintett is megerősítette. A Milan veterán hátvédje a klubja honlapjának adott nyilatkozatában elmondta: pályafutása megünneplésének tartaná, ha újra pályára léphetne a squadra azzurrában.

„Szeretném méltóképpen megünnepelni hosszú pályafutásomat, és erre kiváló alkalom lenne egy válogatott mérkőzés. Nagyon boldog lennék, ha még egyszer utoljára felvehetném a címeres mezt” – nyilatkozta Maldini, miután a Milan szurkolói kampányba kezdtek, hogy kedvencük pályára léphessen jövő kedden Londonban, az olasz válogatott Brazília elleni barátságos mérkőzésén.


A Milan 40 éves védője hozzátette, természetesen ebben a kérdésben nem ő mondja ki a végső szót, hanem a szövetségi kapitány, Marcello Lippi, de ha behívót kap, akkor biztosan nem fog nemet mondani.


Marcello Lippi szövetségi kapitány a hír hallatán elmondta: szívesen behívja a keretbe egy búcsúmeccs erejéig Maldinit, de nem a jövő heti Brazília elleni találkozóra, mert ilyen rövid idő alatt már nem szeretne változtatni a kereten.


Maldini 126-szor szerepelt az olasz válogatottban, többek között játszott az 1994-es Brazíila–Olaszország világbajnoki döntőn, melyet 11-esekkel veszítettek el az olaszok. Utoljára a 2002-es vb-n lépett pályára a nemzeti csapatban.


Maldininek nyárig szól a szerződése a Milannál, és bár hivatalosan még nem jelentette be visszavonulását, Olaszországban egyre többen biztosra veszik, hogy a hátvéd már nem vállal újabb szezont.


Maldinit egyébként a közelmúltban a La Gazzetta dello Sport által indított szavazáson olasz labdarúgók minden idők legjobb játékosának választották (Diego Maradona lett a második, Roberto Baggio a harmadik).

nso

201. hfhrena (válaszként erre: 200. - Annamari0825)
2009. febr. 7. 17:36

Én régen a szappanoperák sztárjait gyűjtöttem!Hehe...

Aztán csak kidobáltam mindent,de egy adag asszem még van a másik lakásban belőle!:D

Erre mindenkinek meg volt a lehetősége!:DD

200. annamari0825 (válaszként erre: 199. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 17:30

Az én fociszenvedélyemhez az is hozzátartozott,hogy gyűjtsek.Mindent,ami a Milannal vagy az olasz válogatottal kapcsolatos.

Örülök,hogy lehetőséged volt ezt a fórumot elinditani.

199. hfhrena (válaszként erre: 198. - Annamari0825)
2009. febr. 7. 17:17

:D

Én nem gyűjtök semmit!:D

Ezt a fórumot, meg kimondottan ezért indítottam, amit most csinálok!:D

198. annamari0825 (válaszként erre: 197. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 17:15
Egy kicsit úgy érzem,mintha hasonlitanál a 10-15 évvel ezelőtti énemhez.Minden cikket,fényképet,könyvet,újságot gyűjtöttem,minden meccset megnéztem és kielemeztem.Csak nekem nem volt meg akkoriban az a lehetőségem,hogy több emberrel megbeszéljem ezeket.Volt pár fiú a környékemen,akikkel ezekről jót tudtunk dumálni,és aztán néha más is szóba került,nemcsak a foci.:)
197. hfhrena
2009. febr. 7. 16:21

Az olasz alakulat illetékesei jelenleg is tárgyalnak a tengerentúli együttes képviselőivel Beckham ügyében. Azt már régóta lehet tudni, hogy a játékos és az olasz klub is azt szeretné, ha Beckham Milanóban maradna, de ez nem tűnik olyan egyszerű feladatnak. A Galaxyt birtokló AEG cég ügyvezető igazgatója, Tim Leiweke csak akkor hajlandó megválni Beckhamtől, ha a Milan sokkal jobb ajánlattal áll elő.


"Véget kell vetnünk ennek az őrületnek. Ez nem a cirkusz vagy az állatkert" - mondta Leiweke a Los Angeles Times-nak. "Kaptunk egy ajánlatot, amit nem fogadtunk el, ennyi az egész" - tette hozzá az üzletember.


Az amerikaiak még nem mondtak le arról, hogy Beckham visszatér hozzájuk, mert szerintük nagyon fontos tagja a csapatnak, de az a napnál is világosabb, hogy a középpályás szíve már a Milané. "Ha David valóban az együttes egyik meghatározó játékosa, akkor vissza akarjuk kapni" - magyarázta az ügyvezető.


"Amennyiben David Milanóban akar maradni, és az olaszok olyan ajánlattal állunk elő, ami kompenzálja a Galaxyt, akkor át fogjuk ezt gondolni" - fogalmazott Leiweke.


A labda most a Milan térfelén van, nekik kell eldönteni, hogy megéri-e a 33 éves középpályásért egy zsák pénzt feláldozni, vagy sem.


Forrás: FH

196. hfhrena (válaszként erre: 192. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 16:18
Ez kezd hasonlítani a Kaká-MC balhéra... Ide pénz-oda pénz, ennyi pénz-annyi pénz...Remélem ez is csak egy áll hír, és Beckham végül mégis marad majd!
195. hfhrena (válaszként erre: 194. - Annamari0825)
2009. febr. 7. 16:18
Én meg söröztem!:D
2009. febr. 7. 16:09
Egy kicsit visszajöttem.Muszály volt aludnom egy kicsit az esti buli előtt.Sajna a tegnapi ügyeletem nagyon rossz volt.
193. hfhrena (válaszként erre: 191. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 7. 16:05

Igen! Este 20:30-kor a Sport2-n! :D

Én már nagyon várom!

192. hfhrena
2009. febr. 7. 16:04

Az amerikaiak készek átengedni az AC Milannak David Beckhamet, de ennek magas az ára: legalább 20 millió dollárt kell leszurkolnia az angol sztárfutballistáért az olasz klubnak. Ezt Tim Leiweke, a Beckham egyesült államokbeli csapatát, a Los Angeles Galaxyt tulajdonló AEG-társaság egyik vezetője jelentette ki a Marca című napilap szombati beszámolója szerint. A madridi újság úgy értesült, hogy Leiweke azután szabta meg az angol játékos lelépési árát, hogy Beckham - akinek március 9-én kell(ene) visszatérnie az Egyesült Államokba - bejelentette maradási szándékát, az AC Milan pedig 5 millió eurót ajánlott érte.



Az AEG-főnök emlékeztetett arra, hogy Beckham 2007 júliusában 32,5 millió dollárért érkezett a spanyol Real Madridtól a Los Angeles Galaxyhoz és 5 évre szóló szerződést írt alá. "Nincs probléma köztünk, David maradhat Milánóban, ha akar, ám él a megállapodás, amit kötöttünk, s a Milannak megfelelő kompenzációt kell adnia érte, hogy mi semmiféle kárt ne szenvedjünk" - fogalmazott Leiweke.


MTI

191. Kiss Ildikó (válaszként erre: 186. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 15:58

A Bajer M már nem az olimpiai stadionba játszik, hanem építettek egy új stadiont. Az a neve: Alianz. Pár éve itt vannak a meccsek. A tévé szokta mutatni. Este kék az egész kupola, olyan mint ha egy üveg ufó lenne. Biztosan láttan már.


Este lesz AC Milan meccs!? a Reggiával?

190. hfhrena (válaszként erre: 189. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 15:58
Mindenkinek vannak gyengébb időszakok a játékában...Majd összekapja magát, mint a többiek...
189. hfhrena
2009. febr. 7. 15:57

Az AC Milan labdarúgócsapatának szurkolói amondóak: az ukrán Andrej Sevcsenko gyenge szereplésénél nem érte őket nagyobb csalódás az elmúlt időszakban.


A 2004-ben Aranylabdával jutalmazott ukrán támadó korábban az AC Milan-hívek kedvence volt, köszönhetően annak, hogy a Chelsea-hez való igazolása előtt, négy év alatt 208 mérkőzésen nem kevesebb mint 127 góllal segítette az olasz csapatot.


Tavaly nyáron visszatért Milánóba, de hiába bíztak újra benne, a teljesítménye elmaradt a várttól: a bajnokságban nem tudott a kapuba találni, de az Olasz Kupában, illetve az UEFA-kupában is csupán egy-egy gólt jegyzett - összesen 19 fellépésen.

Nem túl rózsás ez a produkció, nem csoda, hogy a milánói együttes szurkolói egy internetes szavazás során Sevcsenko játékát „nevezték" a legnagyobb csalódásnak. A 800 szavazat csaknem felét, 46 százalékát az ukrán futballista kapta.

A második a francia Mathieu Flamini (20%), a harmadik a svájci Philippe Senderos (17%) lett, míg a két egykori Arsenal-játékos mögött Marco Borriello (11%) zárt a negyedik helyen a korántsem dicsőséges listán.


MTI

188. hfhrena
2009. febr. 7. 15:52
Remélem a végére mégis megegyeznek majd! Nem kellene ezt az embert elengedni!
187. hfhrena
2009. febr. 7. 15:52

Alberto Zaccheroni szerint a bajnoki hajrá a Milan játékosainak sikerül majd a legjobban, így az ő nyakukba kerül az aranyérem az idény végén. Az 55 éves szakember úgy gondolja, ebben fontos szerepe lehet David Beckhamnek, akinek viszont a legfrissebb hírek szerint kölcsönszerződése lejárta után vissza kell térnie Los Angelesbe, mivel a Galaxy elutasította a piros-feketék érte tett ajánlatát. A Reggina elleni szombat esti bajnokin visszatérhet a kezdőcsapatba Ronaldinho.

Alberto Zaccheroni meggyőződése, hogy a Milannak minden esélye megvan rá, hogy a bajnoki versenyfutásban megelőzze a Juventust és az Intert is. A piros-feketékkel 1999-ben bajnokságot nyerő szakember szerint az utolsó fordulókban Kakáék teljesítnek majd a legjobban:


„Amikor a bajnoki küzdelmek a végső szakaszba érnek, az olyan lesz, mint egy Bajnokok Ligája-döntő, és ezt szerintem a Milan nyeri meg – nyilatkozta a La Gazzetta Dello Sportnak Zaccheroni. – Az Inter rendelkezik a legerősebb csapattal, ám nekik nem lenne szabad a végére hagyniuk a döntést.”


A Zacnak becézett edző úgy látja, David Beckhamnek nagy szerepe lehet a scudetto megszerzésében, szerinte a Milannak mindenképpen meg kellene tartania az angolt.


„A Milan sikerei nagy mértékben tőle függnek. Ő egy igazi bajnok, mindig Kakát és Patót keresi a labdával, és sose hibázik” – szólt a kissé túlzásnak tűnő kijelentés Zaccheroni szájából.


Mindenesetre a lombardiai klub mindent megtesz Beckham szerződésének véglegesítéséért, ám a Los Angeles Galaxy vezetői hajthatatlannak tűnnek:


„Be kellene fejezni már ezt az egész cirkuszt, ami David Beckham körül zajlik, mert nem tesz jót a csapatunknak. Kaptunk Davidért egy ajánlatot a Milantól, de ezt elutasítottuk, tehát kölcsönszerződése lejártával vissza kell térnie az Egyesült Államokba” – nyilatkozta a Los Angeles Timesnak Tim Leiwek, a Galaxy ügyvezető igazgatója. A hírek szerint az olasz klub 5 millió eurót ajánlott az amerikaiaknak, akik viszont 20 millióért már készek lennének megválni legnagyobb sztárjuktól.


Hogy marad-e az angol középpályás vagy sem, azt tehát még nem lehet tudni, az viszont biztosnak tűnik, hogy a szombat este 20.30-kor kezdődő Reggina elleni meccsen ismét ott lehet a kezdők között, méghozzá Ronaldinhóval együtt. A brazil aranylabdás 2009-ben csak egyszer volt tagja a kezdő tizenegynek, a legutóbbi találkozókon rendre csereként lépett csak pályára, most viszont Ancelotti az előzetes hírek szerint az elejétől fogva számít majd rá.

186. hfhrena (válaszként erre: 185. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 7. 15:39

Túróssüti!Nyami!


Még nem hallottam erről a stadionról...


Én meg tv-zek közben...

Este fogod nézni a mecsset?

185. Kiss Ildikó (válaszként erre: 184. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 15:20

Elvagyok foglalva. Sütöttem egy fini túrós sütit, meg a dominót vettem föl.

De közben olvastam mit írtatok :-)


Munchen-ben mikor voltunk az új Alianz stadionban, óriás perecet ettünk, forralt borral :-)))

A Juventus játszott a Bajer Munchennel!

184. hfhrena (válaszként erre: 183. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 7. 15:13

Ja értem! :D

Kis sunyika vagy!:D Egyedül meg nem jó irkálni!:D

183. Kiss Ildikó (válaszként erre: 182. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 15:07
Én itt vagyok, de csak olvasok :-) Nem írok.
182. hfhrena
2009. febr. 7. 14:52
Na de maradt itt valaki?
181. hfhrena (válaszként erre: 180. - Annamari0825)
2009. febr. 7. 14:52
Lesznek!Jó pihenést!!!!
180. annamari0825 (válaszként erre: 179. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 14:49
Köszi!De most lassan én is elköszönök.Várom holnap a beszámolókat!Sziasztok!
179. hfhrena (válaszként erre: 178. - Annamari0825)
2009. febr. 7. 14:44

Én nem csodálkozok rajta!:D

Csak te is egy életre való csajszi vagy! Ennyi! És nem vagyunk ki veled, nekem tetszik amiket írsz!:DDDDDDDDDDDDD

178. annamari0825 (válaszként erre: 173. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 14:40
Megnéztem.Nem semmi!Ám én mégis elsősorban a pasit látom benne.Úgy látom,velem ki vagytok segitve.Engem jobban lázbahoz,hogy kinek mekkora az alsógatya mérete,mint hogy hány gólpasszt adott.Ne haragudjatok,de ez van.
177. hfhrena (válaszként erre: 175. - Henci2)
2009. febr. 7. 14:38

Most ilyen téren hatalmasat csalódott jóirányba!!!

Szerintem lehet ezt a csapatot is fogja úgy szeretni!

Okés!

Majd várunk vissza!

176. Henci2
2009. febr. 7. 14:35
Na nekem most mennem kell.sziasztok
175. Henci2 (válaszként erre: 174. - Hfhrena)
2009. febr. 7. 14:35
Hát, azért nem hiszem.Többször is nyilatkozta, hogy élete legszebb időszaka volt az amikor a Mu-ban focizott, és soha nem is lesz már ilyen..:(
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook