Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Abszolút magány fórum

Abszolút magány (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. aug. 23. 21:35
NA JÓ ÉJT........
2012. aug. 23. 21:33
Jelentkezem nálad lelki szemetesládának!
8. 7796ae808e (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2012. aug. 23. 21:33
Hát a kevés pénz igencsak elveszi az ember önbizalmát, szerintem. Teljesen más, ha tele a zseb, és nem kell azon agyalni, mikor mit egyen. Nem szoktál barátnőddel csavarogni? Én szingli vagyok évek óta, de nem érzek ilyen szomorúságot. Én szeretek egyedül lenni:)
2012. aug. 23. 21:32

:) hát sziasztok... szerintem senki nincs egyedül ha vannak kollégai ismerősei,szomszédai stb...... :)

Én inkább azt mondanám rohan a világ,és lassan senki nem bízik meg senkiben,és inkább mindenki túl hajszolt és pihenne!!!!

Én örülök ha nem nyüzsögnek végre álszent emberek körülöttem,szanáltam 3-4éve és boldog vagyok ,hogyan?

CÉLT FEL ÁLLÍTANI LASSAN LÉPKEDNI FELÉJE és kreatívnak lenni,be vonzani jót a környezetbe lakásba környezetebe,lelkedbe!!!!!!!!!!!


ÉS A GYÜMI BOLDOG JÓ ÉLET!!! :)


én is így vagyok meg nem is,mert vannak kik vannak körülöttem,de mindenki messze és közel és fáradt pihenne! süss egy sütit egy kedves embernek kopottas be hozzá és már is jobb lesz egy napod!!!!!!! :)

2012. aug. 23. 21:31

ha ot nem erdekli,h mi van vele,d akkor o nem barat.

max beszelgettars.


de jo ujat is inditani! amugy lehetne inditani egy kulbot is! igaz sok van, csak sokba be sem engedik az embert!: )

5. andi6020 (válaszként erre: 3. - 26092879c1)
2012. aug. 23. 21:30
Majd te segítesz...
2012. aug. 23. 21:27
nekem is hasonló gondjaim vannak én szívesen meghallgatlak bármi van, és nem azért, amiért a barátnőd, engem érdekelne is
3. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2012. aug. 23. 21:27
Nem feltétlen kell ezért új fórumot indítani, be lehet kapcsolódni témákba.
2012. aug. 23. 21:26
hasonloan erzek!! baratkozzunk!!
2012. aug. 23. 21:24

Hogy is kezdjem?


Nincs párom, egyedül tengetem napjaimat. Egyetlen barátnőm van, akinek meg tudnék nyílni, elmondani mi foglalkoztat, de őt nem igazán érdekli. Illetve érdeli, valamennyire, de ez nála lelkiismereti kérdés, hogy úgymond nem hagyhat cserben, mert egyszer régen már megtette. Tehát ha el akarom mondani mi bánt, meghallgat. Csak éppen érzem, tudom, hogy valójában amit mondok, az nem érdekli.

Nekem nehéz beszélni a gondjaimról. Néhány napja erőt vettem magamon, és elmondtam neki, hogy megöl a magány, és fogalmam sincs, hogyan mászok ki ebből, mire azt találta mondani, hogy fórumozzak.


Úgy érzem, totálisan egyedül vagyok a világban. Persze vannak rokonaim meg ismerőseim, sőt kollégáim is, de ezen kívül semmi. Pedig én nem is ilyen vagyok, nem vagyok se búbánatos, se emberkerülő, se hisztéria, se hárpia. Alapos önvizsgálat után sem látok magamban semmi olyat, ami meggátolná, hogy barátja, társa lehessek valakinek, de olyan az egész, mintha senkinek se lenne rám szüksége, mintha nem kellenék senkinek.


Egyébként nagyon szívesen ismerkednék új emberekkel, de elég sz.rul keresek, tanfolyamokra és ilyesmire nem telik. Nem várok itt sem megoldást, mert szerintem erre megoldás nincs is, de ki kellett írnom, mert most eléggé magam alatt vagyok, és mielőtt valaki beszólna: ja, rohadtul sajnálom is magam.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook