Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Valentin-nap idén nálunk Cartier eljövetele volt. A... fórum

A Valentin-nap idén nálunk Cartier eljövetele volt. A... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. Myra
febr. 16. 20:19
Jópofán fogod fel ezt a kérdést.
11. kannanana (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
febr. 16. 16:50
Értem, köszönöm a választ! Nekem a bicikli eddig 100-200 e Ft között mozgott. Mindig tanul valamit az ember. 🙂
10. tumbo2 (válaszként erre: 2. - Enissa)
febr. 16. 16:22
nekem egy ezüst karkötőm van,kinek adjam,szerintem gyönyörű,olyan mint egy csipke.aki aranyon töri a fejét,ide kár lenne betörni.
9. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Kannanana)
febr. 16. 16:14
Inkább te nem vagy tisztában a bicaj árakkal. Országúti biciklik több szazezertol kezdődnek, de vannak több milliónak is, pedig azok sem professzionalisak még
8. kannanana (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 16:08
Örülök, hogy meglepett!🥰 Nem szeretnék a pénztárcátokban vájkálni, csak fontos, hogy tisztában legyél az árakkal, ha már ilyen ajándékot kaptál. A legolcsóbb is 0,5M Ft körül van. (Vagy én nem vagyok tisztában a bicaj árakkal.😂)
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Kannanana)
febr. 15. 21:21

Nem egy autó ára, de egy komolyabb bicajé, Trinity nyaklánc, az olcsóbbikból, a nem vastag, kőmentes, de gyönyörű ez is.


Meglepődtem, nem szokott az ember ilyen gavallér lenni, pláne nem egy Valentin-napon. Nagyon jól esett.

febr. 15. 11:30

nekem rögtön az ékszerek ugrottak be, ha már Cartier...

Ha megengedheti, örülj neki, gyönyörű és különleges darabjaik vannak. Befektetésnek sem utolsó, egy autó árát nyugodtan lehet számolni a híresebb kollekciók esetén. Jól jártál, bármi is a bűne a pasinak. :D

5. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 14. 19:00
Vagy mindkettő.
4. Enissa (válaszként erre: 3. - Kingus06)
febr. 14. 18:46
Nem biztos, ha van keret, miért ne lehetne?
febr. 14. 18:41
Dicsekvés szag van.🙄
febr. 14. 18:39

Mennyire? 30 ezres parfüm, 600 ezres táska, vagy másfél milliós "napszemcsi"?


Tudjuk már mennyire szeret az a pasi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook