Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A teszveszen vett telefonomat még nem kaptam meg, szerintetek átvertek? fórum

A teszveszen vett telefonomat még nem kaptam meg, szerintetek átvertek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
12. panda40 (válaszként erre: 8. - Szrencsi_shpirt)
2009. nov. 7. 15:52
igy van,akkor feljelented
2009. nov. 7. 15:51

Szerintem is várj még egy kicsit. Azóta nem veszi fel a telefont, hogy nem jött meg a csomag? Mondjuk az gyanús. De egyébként bármi történhet, nincs net, nem tudja megnézni a címed, súlyos beteg lett...stb. Szóval egy darabig jóhiszemű az ember.


Amúgy így még nem jártam teszen, de engem is vertek át már nagyon, egy újnak mondott áru volt agyonhasznált. Negatívot adtam, azóta felfüggeszették. De ettől az én károm még nem térült meg :S.

2009. nov. 7. 15:50
Lehet késik a csomag. ha pedig üzletből vetted, új garanciás, akár 2 hét is beletelhet a szállítás. Vagyis 2 héten belül kapod meg a készüléket.
2009. nov. 7. 15:49

én is rendeltwm telót,licit nélkül és direkt pestit hogy személyesen vegyem át és hogy majd akkor fizetem.

elég érdekes hogy nem veszi fel a telefont és nem válaszolt.

kicsörög a telefonja??

én is várnék hétföig mert ha feadta lehet akkor érkezik meg.

az meg elég érdekes megint hogy felvette veled a kapcs és megköszönte hogy elküldted a pénzt.

8. szrencsi_shpirt (válaszként erre: 7. - Panda40)
2009. nov. 7. 15:48

Szia!

Hétfő, kedd és ha nem ér ide addig sem, akkor írjam neki, hogy feljelentem?

2009. nov. 7. 15:46
varjal meg,egy-ketnapot
2009. nov. 7. 15:46
Ja, 2 pozitív értékelése volt eddig, semmi több, szintén új telókra.
5. szrencsi_shpirt (válaszként erre: 4. - 0f9ef73f9f)
2009. nov. 7. 15:45

Megvan a tel.száma, azon hívogattam, sms-t is írtam, azt még nem, hogy feljelentem, várok hétfőig, hátha késik a csomag.. Naívan elhiszem legalábbis, azaz, inkább reménykedem és azért.

De legalább válaszolna vmi, nem?

A teszveszeseknek hol kell jelenteni?

Veled történt már ilyen, onnan tudod, hogy mit kell csinálni?

4. 0f9ef73f9f (válaszként erre: 3. - Szrencsi_shpirt)
2009. nov. 7. 15:42

:(

Megnézted előre az értékeléseit?

Próbálgasd hívni, ha van megadva telefonszám, és ha nem reagál, írd meg neki, hogy feljelented a rendőrségen.

Aztán jelezd a tesz-vesz-eseknek is!

2009. nov. 7. 15:40

Sziasztok!

Egy hete nyertem meg egy aukciót a teszveszen, egy új telefont vettem, kártyafüggetlen, 2 év garanciával.

Az eladó 2 x is írt az aukció leállta után és elküldte a számlaszámát, a bank nevét, stb..

Nagyon rendesnek tűnt, még miután a pénzt megkapta is írt, megköszönte, hogy átutaltam a pénzt.

Az utolsó emailt szerdán írta, amiben azt ígérte, hogy csütörtökön érkezik a csomag! Időgarantáltan, biztosítva kértem a feladást és annak megfelelően utaltam az összeget is.

A telefon azóta sem ért még ide és ő sem válaszol már sem az email-jeimre, se a hívásaimra! :(

2009. nov. 7. 15:40
Előre fizetted?
2009. nov. 7. 15:37
A teszveszen vett telefonomat még nem kaptam meg, szerintetek átvertek?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook