Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A szójaliszt melyik update kódhoz tartozik? fórum

A szójaliszt melyik update kódhoz tartozik? (tudásbázis kérdés)


8. vaczila (válaszként erre: 4. - -bobek-)
2009. jan. 26. 07:43
A kókusz 3-as kód. De ha sütibe teszed és nem több az 1-es kódú sütiben a kókusz aránya 20 %-ál, akkor az a süti még 1-es marad.Összetett alapanyagú dolgoknál, 80% kell, hogy 1-es legyen, 20% lehet más kódú, akkor az még 1-esnek számít.
7. vaczila (válaszként erre: 5. - Timea.timi)
2009. jan. 26. 07:40
A kukorica különböző változatai 2-es kód.
2008. dec. 1. 14:47

Nekem egy régi zsebkönyvemben a kókuszdió 1-es! Ez nálam örök rejtély, hogy ezek a kókuszcsodák hányas kódúak :)

A főzőtejszín szerintem 3-as, vagy a light 2-es. Valami ilyesmi rémlik.

Nem tudja valaki, hogy a Hulala tejszín hányas?

2008. nov. 13. 21:36
Sziasztok! Nem tudnátok nekem segiteni,hogy a popcorn Norbinál milyen "update kategóriában" van? Előre is köszönöm
2008. jún. 27. 22:36
kezdek belejönni a kérdezésbe, a következő tehát: ha a kókuszdiónak hármas a kódja, akkor a kókuszreszeléknek szintúgy, gondolom én, mi más lehetne, de akkor mit keres az update 1-es receptek között a Karcsúság titkai című könyvben? lehetséges ezek szerint hogy valamiért mégiscsak 1-es kódú?
2008. jún. 27. 21:42
A szójalisztnek kettes kódja, én viszont a főzőtejszínét nem találom a listámban. ha valaki tudja hányas, írjon! köszi
2008. máj. 26. 18:38

Én csak kicsit értek a témához. Szerintem abba a kategóriába, ahová a szójabab is.

Ha nincs besorolva a szójababa, akkor arról annyit, hogy hövelyes és magas a fehérjetartalma.

2008. máj. 26. 18:11
A szójaliszt melyik update kódhoz tartozik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook