Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szex felül írja a szerelmet? fórum

A szex felül írja a szerelmet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. febr. 2. 12:42
én hiszem azt, hogy ha két ember őszintén szereti egymást, akkor a szeretkezésnek is menni kell!!...lehet, hogy lelki okok vannak a háttérben, amelyek kezelésre szorulnak, viszont hiszem azt, ha a társad szeret akkor meghallgat és arra törekszik, hogy téged boldoggá tegyen!!!
2011. febr. 2. 12:41

Egy jó kapcsolatnek nem a szex az alapja. De nagyon nagyon fontos tényező.

Mert ha az nem működik, akkor előbb utóbb problémák lesznek a kapcsolatban ez hót ziher. Már ha nő nem frigid :)


Én a helyedben várnék még, mégpedig azért, mert nekem az a tapsztalatom (egyszeri), hogy akkor szoktak így besülni a pasik, ha tényleg nagyon szerelembe estek, és bizonyítani akarnak, hogy ők az ágyban is tökéletesek, de nagy akarásnak nyögés a vége. Én ezt tapasztaltam. Türelem és kedvesség, oldott hangulat meghozza a gyümölcsét, és menni fog minden mint a karikacsapás:)

27. 5bfba16667 (válaszként erre: 26. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 12:40
De nem válaszoltál a szerintem legfontosabb kérdésre.. Ha nem megy a köv. alkalommal sem, akkor?....
26. Júliaaaa (válaszként erre: 24. - 5bfba16667)
2011. febr. 2. 12:38

nos még csak véletlenül sem tettem semmi célzást, sőt... nagyon szeretgettem:)

volt már ilyen mérettel dolgom, és ettől függetlenül nem volt rossz, csak más... csak meglepődtem...

25. 04e95f637a (válaszként erre: 22. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 12:35
nagy ember kis bottal :)))
24. 5bfba16667 (válaszként erre: 23. - Veledjooo)
2011. febr. 2. 12:35
szerintem is. Ez nagyon fájhat neki..:S
23. veledjooo (válaszként erre: 22. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 12:34
... lehet, hogy elakadt a lélegzeted, és észrevette... ettől aztán begörcsölt szegény! :)
22. Júliaaaa (válaszként erre: 18. - 5bfba16667)
2011. febr. 2. 12:33

igen, nagyon is akar... mindent! Házasság, gyerek, stb...

Mondom, azt érzem hogy ő a másik felem...

és bevallom, meglepett a méret... nagy darab ember...

21. 5bfba16667 (válaszként erre: 20. - Veledjooo)
2011. febr. 2. 12:33

Teljesen komolyan. Nem feltétlenül a nőben van a zavar.. Ha a pasiban, akkor meg újat keresni is felesleges. De ezt itt és most nem fejtem ki bővebben.

Úgy hogy igen. És hidd el, igazat mondok:)

20. veledjooo (válaszként erre: 15. - 5bfba16667)
2011. febr. 2. 12:31

Ezt komolyan gondolod? Ha nem jó a szex egy párkapcsolatban, attól még mehet a dolog? :O Feltételezzük, hogy ez huzamosabb lesz, szerinted a pasi meddig bírja, hogy ezesetben nem működik jól (mivel máskor ugye azt mondja, hogy minden OK)... mennyire gyorsan keres magának valakit ecélra is?


Persze remélhetőleg itt csak pillanatnyi zavar volt, stressz... bármi... következő már jobb lehet... aztán mégjobb.... aztán mégjobb... :))

19. Pancsika37 (válaszként erre: 16. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 12:30
értem. akkor neked van nehezebb dolgod. :(
18. 5bfba16667 (válaszként erre: 16. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 12:30

Szerintem Ő nem rád reagál. Több okból sem.

Eddig nem volt semmi gondja ilyen téren, akkor naná, hogy most is alakítani fog, így bízik magában, és végre valami jót akar neked..


Nem?

17. Pancsika37 (válaszként erre: 12. - Pancsika37)
2011. febr. 2. 12:29
én félreértettem az egészet, bocs. Szóval neked van problémád és nem neki. Csak téged még zavar kicsit az is hogy neki vékony.
16. Júliaaaa (válaszként erre: 12. - Pancsika37)
2011. febr. 2. 12:28

a rossz élmények velem történtek meg...

ő pedig rám reagál...

és valóban, rengeteg barátnője volt, a többség csak szex és semmi más...

Engem mint nőt, mint embert is akar, nagyon...

15. 5bfba16667 (válaszként erre: 13. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 12:27

Úgy gondolom, de ez csak az én személyes véleményem, hogy ha szereted, és az ágyon kívül minden klappol, akkor még mehet a dolog. Pont itt derül ki, hogy ki miért is van a másikkal.. Ha elhagyod, a szexért kellett (volna). Ha nem, vársz, esélyt adsz a jövőtöknek, a szerelmeteknek. Lehet, hogy nem lesz szerencséd, viszont lehet, hogy nagyon is nagy. Ez mondjuk azon is múlik, hogy ezek után Ő hogy viszonyul hozzád.


Úgy értem, hogy nem jön össze, akkor másként sem próbálkoztok, és hagyjátok a francba, vagy állandó téma marad, és igenis próbálkoztok..


Ez már innentől a Te döntésed..

14. veledjooo (válaszként erre: 13. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 12:26
... igen, közbe tud avatkozni, amint látod, már közbe is avatkozott... :/ ... ha elmúlik a szerelem, és az azzal járó vágy (?), akkor még inkább közbe fog. Valószínűleg. ... szerintem.
13. Júliaaaa (válaszként erre: 9. - 5bfba16667)
2011. febr. 2. 12:24

Igen, ez is a problémám... hogy nem akarom bántani, mert mint férfi tökéletes!!! A lelki gondjaimat hogy is mondjam, nem vetítem rá. Én is maximálisan akarom őt, ez nem kérdés. Csak... csak félek...

persze érzi ő, és mondja is, hogy ne aggódjak, nincs semmi baj, én is tudom, hogy nincs semmi baj.


Na ez a kérdés, hogy ha az ember megtalálja a másik felét, akkor a szex közbe tud avatkozni???

Akár oly annyira is, hogy ok legyen ????

12. Pancsika37 (válaszként erre: 8. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 12:24
Szerintem menni fog ez, csak lehet hogy akikkel előtted volt azokkal csak a szex miatt volt, irántad viszont többet érez és eszébe jutottak a rossz élmények, fél. Legyetek egymáshoz őszinték, beszéljetek meg mindent és ami a legfontosabb mondogasd neki hogy benned bízhat.
11. db78bacc4f (válaszként erre: 6. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 12:22
Egy darabtól nem lesz semmi baja és lehet, hogy az is közrejátszik a problémába, hogy többször nem jött össze. ha most összejönne, lehet, hogy a következő már menne. A méreten nem változtat, bár amennyire felpumpálja, biztos jobb lesz, mint előtte. Persze csak egy tipp volt.
2011. febr. 2. 12:21
Olyan nincs hogy túl kíván.. Vagy ha van, akkor max egyszer, majd lehiggad, és megy a dolog, ha nem is csúcsszuperül, de megy.. Itt megint más a bibi..
2011. febr. 2. 12:20

Tehát kíván, eddig sosem volt gond, most mégis egyfolytában, Neked lelki gondjaid vannak, és még csak elégedett sem vagy vele, amit valszeg az első rápillantásodnál, ha picit is, de észrevett..


És ha a szex nem fog működni köztetek, akkor elhagyod?

2011. febr. 2. 12:17
igen... vékony
7. Pancsika37 (válaszként erre: 6. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 12:16
miért kicsi neki?
6. Júliaaaa (válaszként erre: 5. - Db78bacc4f)
2011. febr. 2. 12:13
egészséges felnőtt férfi, kell bombázni ilyennel? a méreten meg ez sem javít...sajnos...
2011. febr. 2. 12:11
MI lenne, ha egyszerűen vennétek egy kék bogyót és azzal kipróbálnátok. Lehet, hogy önbizalmaz adna és a második már anélkül is menne.
4. Júliaaaa (válaszként erre: 3. - 3265084553)
2011. febr. 2. 12:10
Azt mondta, még ilyen soha nem fordult elő vele... pedig megfordult már egy két lány az ágyában...
3. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 12:08

Ha a fiú hajnali merevedése rendben van, akkor valószínűleg csak lelki problémák álnak a háttérben.

Vannak módszerek.


[link]

2011. febr. 2. 12:05
Nem, de fordítva igaznak tűnik...
2011. febr. 2. 12:04

Mindketten harmincasok vagytok, és pár hónapja ismeritek egymást. Minden tökéletes, a szó szoros értelmében. A pasi kedve aranyos figyelmes és tudod, érzed hogy ő az akire vártál egész életedben. Az első együtt lét nem sikerül, bár mennyire is próbáljátok. Túlságosan akarjátok egymást, közben meg mégis csak új ember, új élmény, hát idegesebbek vagytok... A második így már görcsösebben kezdődik, az előző kellemetlen tapasztalat után... bár kellemes vacsora romantikus környezet megvan. De a feszültség bennetek van.És másodszor sem sikerül... félúton puha... pedig annyira kíván, hogy az már fáj... Vagy csak a rossz emlékek? A történet ugyan is ott kezdődik, hogy a lánynak az előző kapcsolatában a szex nem működött. Nem szólt egy éven keresztül, nehogy megbántsa a fiút. Az aktus közben állandóan puha lett, így 5 percenkén újjá kellett éleszteni...egy év után feladta, és sírt, könyörgött, zsarolt, de semmi változás... majd kiderült a miértje... megcsalták, így lelki okok miatt nem működött...mikor kiderült, onnantól kezdve ment minden, mert megbocsájtott, és próbálkoztak.... aztán eljött megint az az idő, amikor újra a szeretkezés egy rémálom lett...

már nem volt ok, és mégsem ment... újra csak akkor működött, amikor a lány volt felül.. ha a pasinak kellett ügyködnie, lelankadt...

És ezzel az élménnyel indul neki az új kapcsolatának... és nem sikerül, másodszor sem...

egymásra kell hangolódni, ez tiszta sor... a fiú érzi a feszültséget amire reagál... rossz emlékek..

de akkor? Hogyan tovább? A másik probléma a méret....

Nincs olyan hogy az ember egyben kap meg mindent?

Elkeseredettség, remény, és csalódás egyben....

Mi legyen? mit lehet tenni?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook