Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet megkülönböztetni a szerelmet a szexuális vonzódástól? fórum

Hogy lehet megkülönböztetni a szerelmet a szexuális vonzódástól? (tudásbázis kérdés)


10. d3d10ea5f6 (válaszként erre: 1. - 9172b232ab)
2011. márc. 8. 06:35
Ez csak szex. A szerelem az, amikor szexel együtt és annélkül "elolvadsz" mellette+ nincs olyan téma, amiről ne tudnátok órákon keresztűl eszmét cserélni és sorolhatnám még az ismérveket:)
9. Arianne113 (válaszként erre: 3. - Macskanita)
2011. márc. 8. 05:37

Hádde..:D ennyi erővel feküdjön le szerencsétlen minden nagy Ő -nek látszó pasival:P ( Bocsánat nem gúnyolódni akartam csak ez tetszett nagyon:D )

Ez egyébként egy nagyon nehéz kérdés.

Úgyhogy inkább elmesélem hogy én mit éreztem, a mostani vőlegényemnél..:)

Randi után hiányzott, álmodni is álmodtam róla.

A jó pasi türelmes.

És ahogy összejöttünk teltmúlt az idő, egyre jobban kívántuk egymást.

A kizárólagos szexuális vonzódásnál nem kívánod magát a személyét csak egy bizonyos dolgot. Én én nem csak a párom kívántam, hanem azt is hogy láthassam, beszélhessek vele, hogy megfogja a kezemet és ne csak a testem akarja.

Egyébként csodálatos ember:) Mindenkinek ilyen jólelkű és önzetlen embert kívánok mint az én kedvesem:)

2011. márc. 8. 02:23

Az elején nem nagyon lehet megkülönböztetni. Az ember mindkettőt érzi; remegő térdeket, fantáziákat, randiálmokat, minden szirszart vegyesen. Különösen, amikor alig ismeri az illetőt.


Utána később azért vannak jelek, fejlemények, hogy melyikről is van szó. ;)

7. Mylady15 (válaszként erre: 1. - 9172b232ab)
2011. márc. 8. 00:38
Szerintem valahogy így: ha vele vagy akkor nagyon jól érzed magad, minden értelemben. De ha vége a randinak jóformán nem is foglalkoztat az egész. Talán annyi csak, hogy jó volt, de különösebben nem érdekel a személye, nem érdekel hol van, mit csinál...
2011. márc. 8. 00:32
ha szerelem, akkor bizsereg a mellkasodban, ha vágy, akkor lejjebb :P
5. 9172b232ab (válaszként erre: 3. - Macskanita)
2011. márc. 8. 00:28
Értek én mindent,persze...:D Csak elgondolkoztam ezen.Nem hiszem hogy jó ötlet lenne most hirtelen a testi kapcsolat,főleg hogy alig ismerem.A leginkább talán az érdekes számomra,hogy első pillanattól tetszem neki,nekem meg nagyon-nagyon nem tetszett,és hogy ilyen hirtelen egy teljesen más érzést táplálok iránta..hmmm...Szimpla szexuális vonzódás lesz ez szerintem:)
2011. márc. 8. 00:20

félre ne érts, nem bunkóságból írtam, de így tényleg kiderül:-)))))

Sok szerencsét.

2011. márc. 8. 00:19

ezt komolyan kérdezed??????????

Hát lépj vele testi kapcsolatba, és ha utána nem érzel mást pár nap múlva csak nemi vágyat... akkor az nem szerelem... szóval érted?

2011. márc. 7. 23:59
Van 1srác,akit nem régóta ismerek.Először nem tetszett.Viszont 1-2napja belém villant valami,és nagyon vonzódok hozzá szexuálisan.Egy kicsit görcsbe rándul a gyomrom ha rá gondolok,pedig soha nem gondoltam hogy így megtetszik:)Ez akkor csak szimpla szexuális vonzódás,ugye?:)
2011. márc. 7. 23:55
Hogy lehet megkülönböztetni a szerelmet a szexuális vonzódástól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook