Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szerelem "mindent" legyőz? fórum

A szerelem "mindent" legyőz? (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. Ana888
2008. okt. 20. 18:20
Szerintem tedd meg a párod tudta nélkül, én is ezt fogom tenni ha még mindíg nem kopik le róla..nálunk is a csaj idősebb éntőlem, de engem nem érdekel..
2008. okt. 20. 18:20
az nem semmi!!!!De kérdem én ilyenkor,ki a hibás? A csaj?a párod?vagy talán te /mi rontunk el valamit?Elég flegmán beszélek a párommal,pedig99% tudom,vagyis remélem,hogy nem csalna meg,de égis vele vagyok ilyen....
10. Ana888
2008. okt. 20. 18:14
Csak azért is írtam neked ,mert hasonló cipőben járok mint te, nekem 3 éve kisérti a páromat egy volt munkatársnője.Már a párom januárban otthagyta a munkahelyét és nyitottunk egy kis boltot ,és ott is megjelenik a csaj, ma tudtam meg..Egyszerüen nem akar lekopni a páromról, pedig már azóta kisbabánk is született..
2008. okt. 20. 18:10
az mind oké.de nem akarok olyan lenni,mint ő....engem szeressen a párom,és ne azt a valakit akinek öltözködöm!Gondoljátok,h 1 28éves csaj kb10 év együttélés után,elcsavarné a barátom fejét....Ha igen,én meg lacsavarom neki!szerintetek ne adjak a csajnak vmiféle jelzést,h kicsit vegyen vissza a lendületből...vagy az már túl gyerekes?
2008. okt. 20. 18:04
Az nagy baj, tönkreteheti az életedet.Ha az a nő meg szerelmes lesz belé, akkor az sok idejig fog tartani.Egy nő részéről meg nem csak 2év a szerelem hanem évek is lehetnek.Próbálj meg hasonlóan öltözködni és hasonlóan viselkedni ha ismered jobban, és ne félj, lehet hogy több esélyed lesz....
2008. okt. 20. 18:04
ezt nem igazán értem...
2008. okt. 20. 17:57
Sok mindent...de hogy mindent azért azt nem hinném:-)))
2008. okt. 20. 17:50
a párom munkatársa....de remélem már nem sokáig!!!
4. Kalmár Edit (válaszként erre: 3. - A105f023ec)
2008. okt. 20. 17:21
és ki ez a pár?közös barát? vagy csak a párod ismerősei?
2008. okt. 20. 16:53
beszéltünk róla,de ahogy látom nem igazán nyitott olyan célból a csaj felé!Tartom ammyira a barátomat,ha lenne vmi közöttük elmondaná!+ha inkább őt akarná,miért van még velem?22 a párom a csaj olyan 28körüli lehet...lelkileg padlót fogtam!Nagyon rossz...Életembe nem szól hozzám a csaj a -szia-n kívül többet,de gyűlölöm!!!!
2008. okt. 20. 16:25
Az ilyen dologhoz két ember kell, az még édeskevés, hogy a lánynak esetleg tetszik a párod. És a párod mit szól ehhez? Beszéltetek erről?
2008. okt. 20. 16:21
Sziasztok! Egy számomra nagy problémával küzdök...Már több mint másfél éve vegyok együtt a párommal,és mondhatni elég jó a kapcsolatunk!Viszont van egy csaj(aki már 8-10 éve együtt lakik az élettársával),de nekem úgy tűnik,mintha tetszene neki a barátom...A csak efyáltalán nem szimpi!!!!Minden pillanatban ő jár a fejembe,hogy vajon mikor fogja tőlem elvenni a szerelmet...?...vagy csak magamba beszélem az egészet?nemtudom,de beleőrülök.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook